Kody

Adrrr

New Member
Dołączył
11.10.2009
Posty
16
A jest opcja by zmienić skill walki mieczem na wyższy?
 

Adrrr

New Member
Dołączył
11.10.2009
Posty
16
Grzebałem w tym ale za nic nie mogę się połapać o co chodzi w tym.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Wpisujesz kod podany wyżej, wchodzisz w pierwsze od góry, później menu "Skills" i szukasz. Tam są wszystkie atrybuty typu mana, HP, siła, mądrość et cetera. Mam nadzieję, że tam też jest żądany przez Ciebie atrybut ;).

Ave

P.S. Żeby nie było - nie gram na kodach :p. Ale wiedzieć warto ^^.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
nie widze więc napisze
KOD NA KSIAZKE MADROSC W WALCE

It_Book_Vitus
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Ziew. Cieniasy z was. Widzę, że mało tu "kopaczy". 5 minut grzebania i mam już coś, co w G3 już było i co ponownie wykorzystano właśnie w Risenie. Klawisz TAB. Wpiszcie np. spawn Obj Obj oznacza, że jest to Object czyli obiekt. No i teraz kliknijcie TAB. Albo przytrzymajcie. I macie już całą listę Objectów dostępnych w grze... Można przyzwać też domy, namioty, interaktywne rzeczy, postacie itp. Tak samo ze spawn It tutaj dajesz TAB.
Jak przyzwać postacie? Nic prostszego. Podchodzisz do jakiegoś delikwenta i nacelowywujesz go tak, aby napis nad jego łbem był dla nas widoczny. Otwieramy konsolę, wpisujemy edit i zatwierdzamy enterem. Klik! Mamy listę interakcji która możemy wykonać. Nie rozpracowałem jej jeszcze tak jak w G3, ale pracuję nad tym ;) Ważne, że w prawym górnym orgu tabelki, która się nam pojawi, jest nazwa postaci. Np. Townsguard_04. Zamykamy konsolę, znowu otwieramy wpisujemy spawn Townsguard_04 i mamy tego nieszczęsnego strażnika. Można to robić z potworami, jaszczurami z całym tym cholerstwem. Miałem zamiar nagrać filmik, już trochę materiałów mam, ale coś nie umiem tego robić. Tzn. kleić. Ciągle pracuję jeszcze nad kamerą, próbuję ją "uwolnić". W G3 tak można ;)
Aha i jeszcze jedna ciekawostka. W konsoli kliknijcie TAB. Bez niczego, w puste pole. Po każdym kliknięciu zaczną się wam pojawiać pewne komendy, na kamery, świat itp. Nie rozpracowałem ich także, ale jak coś wykopię to dam znać.
Jeśli są jakieś pytania to kierujcie je tutaj.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
bo wpisujesz edit (z małej litery) PC(tutaj kreska to shift+?)Hero Powinno działać. Możesz też chyba bez tego wystarczy że nie masz niczego nacelowanego, wpisujesz edit i powinno śmigać ;d
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Bo źle robisz. Wchodzisz w grę wciskasz C i wpisujesz minsky potem wyskoczy ci ze konsola aktywowana i tylda~

Żeby uruchomić konsolę nie trzeba C włączać, wystarczy że lewy shift będziesz trzymać i wklepiesz MINSKY i to tyle praktycznie.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Wystarczy bez żadnego trzymania na czysto wklepać minsky i działa ;p Nie wiem po co te inne pierdoły ;p
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
a jak się "lata" chodzi o to żeby było tak jak w gothicach - przytrzymujesz F8 i latasz
 

auditore09

New Member
Dołączył
5.12.2010
Posty
19
Słowo minsky trzeba po prostu wklepać SZYBKO, bez żadnego "c" i innych klawiszy. Mi zawsze działa za pierwszym razem.

Co do latania, to trzeba wpisać edit PC_Hero, potem w tabelce po lewej stronie kliknąć Character Movement, zjechać na sam dół i w tabeli po prawej stronie ostatnią czy którąś wyżej linijkę ustawić na jak najwyższą wartość, np 999999999999999999999. Następnie użyć zwoju lub runy lewitacji i bohater będzie bardzo długo mógł latać.
 

605534619

New Member
Dołączył
28.2.2011
Posty
31
Kody są fajnie zrobione tak jak w Gothic II nie trzeba się męczyć zmieniać coś w plikach jak w trzeciej części. Chociaż Risen jest dosyć prosta grą i nie ma co używać kodów bo z takim system wali jaki jest w risenie da się pokonać każdego przeciwnika potrzeba tylko trochę cierpliwości ja ani razu nie użyłem kodów a jak się gra pierwszy raz to kody zupełnie psuja zabawę <_< .
 
Do góry Bottom