Kody Zniżkowe Dla Risen 3!

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Dzięki współpracy Gothic.org.pl z firmą CENEGA oraz ze sklepem internetowym muve.pl mamy okazję zaoferować wszystkim naszym czytelnikom grę Risen 3 ze specjalną zniżką.
Zamawiając w ten sposób grę na stronie muve.pl otrzymujesz:
Rabat 20% na wydanie PC i PC Digital
Rabat 15 % na edycje konsolowe
Darmową przesyłkę kurierem do każdego przedpłaconego zamówienia w ramach programu Darmodostawa
 ​
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Risen 3 !! Obowiązkowa pozycja dla każdego fana serii Gothic i Risen !! Obowiązkowa pozycja również dla mnie, jak i dla wielu z nas. Ja być może ostatnio raczej po cichu śledzę nowinki na temat nowej gry PB, to mimo wszystko staram się być na bieżąco. I po tym wszystkim czego dowiedziałem się dzięki naszej pracowitej redakcji, stwierdzam, iż muszę zagrać w R3! Nasza współpraca z firmom Cenega dowodzi, że duch Gup'a nadal jest silny i nie tak łatwo go złamać. Gothic Up wżarł się głęboko w nasze życie i ciężko to zmienić. Ja skorzystałem z promocji i jestem szczęśliwym graczem oczekującym na  swój egzemplarz gry!. Gdyby jednak ta współpraca nie wypaliła, pewny jestem tego, że R3 i tak by trafił na moją półkę. Cóż tak przynajmniej otrzymam, całkiem fajną figurkę jako bonus, świetnie ;).  Oby Risen 3 sprostał naszym oczekiwaniom !!
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
fajnie że mamy te zniżki, zawsze to trochę taniej
 
też bym się skusiła ale mój złom nie pociągnie risenka więc niestety, nie kupię tylko po to by leżała na półce kilka lat ;), ale gnom piękny, mam z 'jedynki' i przydałoby się mieć kolekcję gnomków, może kiedyś ;)
 

Woodie

New Member
Dołączył
15.7.2011
Posty
29
Cóż, ja się skuszę na cyfrową wersję, ale jak zwykle jesteśmy strasznie zacofani i nie dają bogatszych edycji cyfrowych. Będę musiał dlc dokupywać oddzielnie. :(
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Znając politykę PB DlC zostaną udostępnione za darmo miesiąc/dwa po premierze jak to było z Risen 2.
 

Woodie

New Member
Dołączył
15.7.2011
Posty
29
Miesiąc po mnie nie interesuje właśnie. Chcę od razu zagrać w grę, która nie została okrojona.
 
Do góry Bottom