Knights And Merchants

Status
Zamknięty.

Topór

Member
Dołączył
19.6.2005
Posty
193
Chciałbym podzielić sie z wami poglądami na temat strategii "Knights and Merchants". Uważam, że to bardzo dobra gra, ze względu na fabułę i wiel innych. Ta gra mnie wciągneła. Podoba mi się też to, że ukształtowanie powierzchni w znaczący sposób wpływa na rozwój rozgrywki. Ja sam narazie gram w wersję bez dodatku. Jestem w 8 misji( ta z barbarzyńcami) kampanii "The Shatterred Kingdom" i próbuję ją przejść. Piszcie, w której wy jesteście misji lub czy ją przeszliście i co o niej sądzicie.
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
No cóż....ja też w to grałem i przeszlem tę gre
(prawie
tongue.gif
bo ostatnia misja jest nie do przejscia)
Ale jestem pod wrażeniem gra bardzo fajna ,
Niestety grafika troszke jest do tylu ,
Ale myśle e ta gra zasługuje na ocene 7/10
smile.gif


Pozdero Cahir
 

Gorn376

New Member
Dołączył
20.9.2005
Posty
5
Gra jest spoko grałem i przeszłem polecam a dodatek jest bardzo trudny grałem w pierwszą misję i nie mogłem przejść to ta co trzeba ocalić wieśniaków ale i tak polecam bo naprawde warto zagrać i zobaczyć tą grę.
Pozdro!
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Taaa bardzo fajna gra. Grałem w to kilka miechów temu całymi dniami, aż doszedłem do misji nr. 11. Masakra. Po godzinie odbudowy odbitej wcześniej wioski wpada nam taka armia konnicy nie przyjaciela, że nie jestem w stanie wygrać. Odpierałem pierwsze kilka atakow, ale potem :/ Gierka ogólnie fajna ;]
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Również grąłem, moim zaniem jedna z ciekawszych strategi. Bardzo mi sie podoba ten cały rozwój, że zboże do młyna, dopiero później do składowiska i na końcu do piekarni. To była pierwsza gra w której doświadczyłem czegoś takiego i bardzo, ale to bardzo mi się to spodobało
biggrin.gif
Fakt grafa nie zachwyca, ale grywalnośc nadrabia, niestety jak na mój gust troszke za szybko się nudzi, ale pozycja obowiązkowa dla każdego ;]
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Grałem w nią jakieś 2-3 dni i przeszedłem w 1/4 misje w obydwu kampaniach, poziom jest jak dla mnie trochę zbyt trudny, grafika nie narzekam choć mogłaby być lepsza. Gra jak każda mi się na początku spodobała ale już później nie było sensu w nią grać. Najbardziej wciągnęły mnie misje obronne z wojskiem, chyba raczej bym nie polecił bo za szybko się nudzi :/ ale warto zagrać chociaż trochę ;]
 
Dołączył
25.1.2005
Posty
270
Grafika oczywiście nie jest znakomita, ponieważ gra jest ze starego rocznika i tyle. Ja grałem, przeszedłem i jestem z tego dumny
cool.gif

Muzyka w tej grze wymiata, ekonomia jest spoko lecz militaria..... to poprostu walczące karły. Polecam grę Cultures 2, podobna gra tyle że bardziej rozbudowana ze wspaniałą muzyką.

Pozdrawiam.
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Swego czasu była to moja jedyna DOBRA gierka na kompa (miałem wtedy P 200 Mgh, 64 RAM, k.graf. 2 MB nie 3D) i byłem z niej bardzo zadowolony!!! Muzyka niezła, misje długie, czasochłonne i nawet trochę ciekawe lecz najbardziej podobał mi się w niej wątek ekonomiczny np. miałem dużo żołnierzy ale cierpiałem na klęskę głodu i 3/4 z nich mi umarło
biggrin.gif
 

Zhreddek

New Member
Dołączył
24.9.2005
Posty
23
Jedna z wielu niedocenionych gier. Bije Osadników według mnie o wiele ciekawych rozwiązań (ten okrzyk dawać żarcie zapamiętam chyba do końca:p), grafika cukierkowa, aż miło oglądać jak kosi pole wieśniak.
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Bardzo ciekawa gra żeczywiscie cos w stylu setlers itp. ale nudza mnie juz te gry wojenno-strategiczne mogli by wymyslec cos nowego. A co do gry to doszedlem do 3 albo 4 misji dalej mi sie niechcialo grac chyba...
 

Alrik

Member
Dołączył
2.12.2004
Posty
76
Ja tez grałem w tą gra i uważam ze jest ciut trudna
tongue.gif
(jak byłem mały nie mogłem przejść 4 misji
tongue.gif
). Grafika jak na rok wydania nawet dobra (1999 r. ). Dziwne w tej grze jest to że łucznicy z obstawą mogą wybić 3 razy większą armie
blink.gif
. Plusem jest też to że chociaż jest 20 misji trzeba grać ok. 2 tygodnie żeby przejść (jedna misja zajeła mi 10 godz.
tongue.gif
). W tej grze trzeba jeszcze mież duże zapasy żywności bo podwładni mogą umrzeć z głodu.
 

shadow_cx4

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
86
Gra jest dobra grafika ujdzie ale najbardziej mi sie zpodobal element gry tzn.
mechanika rozbudowy osady i szkolenie żołnierzy przenoszenie róznych surowców z jednego miejsca na drugie np:żeby powstało złoto to trzeba było przyniesć węgiel i żelazo itd. a w dodatku najlepsze to stworzenie powoływania najemników.
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Ja przeszedlem tę grę już dawno ale sądze , żę gra zasuguje na miano znakomitej pod wieloma względami. Podam jeden z nich. Cała fabuła dąży ku pokonaniu jednego głównego wroga którym jest jakiś tam człowiek który z natury jest zły. Więc w każdej misji musimy pokonać jego popleczników i wyzwolić dany teren. Sama fabuł jest dość rozbudowana i posiada wiele wątków. A te ogromne bitwy dzielące kilka misji od kilku następnych to poprostu super pomysł.
Pozdro!!!!!!!
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom