Klucz Gomeza

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
W jaki sposób można zdobyć klucz ktury trzyma gomez do jego skrzyń.
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
Z tego co wiem trzeba go zabic!
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Tak ale można go dopiero zabić w 5 albo 6 rozdziale :p
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Teleport nie jest potrzebny. Można użyć zaklęcia przemiany w Chrząszcza przy bramie. Zauważyliście, że jest ona nierówna i ma dość duże szpary pomiędzy nią a ziemią? No właśnie. Tylko nie dajcie się rozwalić będąc żuczkiem!
 

Wrzód

New Member
Dołączył
19.6.2004
Posty
20
jak wszedłem jako chrząszcz to nie zdążyłem sie odmienic i mnie zabili za 1 razem , a skoczyli na mnie strażnicy jak bym był conajmniej golemem

po co ci jego klucz on i tak nic nie ma ciekawego w tych skrzyniach
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Jak to cię zabili nie mogli cię zabić jak byłeś po postacia chrzaszcza
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
ja też ta miałem - chciałem jako chrząszcz wejść do zamku i zostałem zaatakowany. krótko mówiąc - strażnicy wiedzą, że to my.
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Gdzie jest ta runa ja jej nigdy nie znalazłem :? :? :?
Ps najprawdopodobniej was zabiłi gdyż byłiscie koło bramy i wryde się zamieniliście w chrzaszcze :p
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
King, trochę nie rozumiem Twojej wypowiedzi o chrząszczu. chodzi o to, że jako chrząszcz nie przejdziesz obok thorusa i strażników wejścia do zamku. i nieważne, czy zmienisz się przy nich, czy zmienisz się gdzieś indziej. po prostu jest to niemożliwe.
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Mi się to udało bez problemu :D :D przemieniłem się w chrzaszcza tam gdzie stoi flechcer czy jam mu tam przeszedłem pod brama okot Thorusa i wlazłem do zamku i żadnego problemu nie miałem :?
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Ale ogólnie to trochę głupie przecież skąd strażnicy wiedzą ,że to ty,jeśli cie nie zobaczą to nie powinni wiedzieć,ze to ty
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
dziwne to co napisałeś King, bo mnie atakowali... może dlatego, że wcześniej wybijałem tych pacanów co stoją przed bramą?
 

czater14

Member
Dołączył
1.8.2004
Posty
122
mała nieścisłość teleport do starego obozu jest w zatopionej wieży xardasa :twisted:
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
szczerze mówiąc poco wam klucz do skrzyń - mi wystarczył pęk wytrychów i mistrzostwo w klasie otwieranie zamków - i voila (włala - dla niekumatych :D) - otwarłem sobie drzwi i wszystkie skrzynie - a czeka na nas tam dużo fajnych rzeczy i kupa szmalu pod postacią bryłeczek rudy
 

wosio

Member
Dołączył
20.8.2004
Posty
445
Runa do Magów ognia jest w starej wieży Xardasa a gomeza mozna zabić tylko Urizielem
 

Saturas

Member
Dołączył
21.8.2004
Posty
195
Klucz gomezamożna zdobyć kodami wystarczy że będzie gomez podświetlony wcisnąć o i się z nim zamienisz i jak będziesz gomezem
to wyżucisz klucz odmienisz się spowrotem i pujdziesz do skrzyni
i otworzysz to :)


Edytowany przez cLoNe_xx:
Kolor czerwony jest zareserwowany dla mnie
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
kody psują zabawe :) i nic ponad to chyba ze jak sie nudzimy to mozna sprowadzc troche rozrywki w postaci trolli :) a w skrzyniach gomaza niema nic ciekawego poza lutnią :) a pytanie moze nie na temat do czego w gothicu 2 jest sekstans ?? czy jakos tak przy smokach sie go znajuje ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom