Klucz do świątyni Mora Sul

Status
Zamknięty.

potworek

New Member
Dołączył
5.11.2007
Posty
3
Witam!

Mam pytanko, brakuje mi jednego klucza do świątuni Mora Sul, ma go kupiec, który chce ode mnei waze ze świątyni. Pytanie:
Jaka to waza, gdzie ona jest, proszę o dokładne wskazówki :)

Pozdrawiam i z góry dzięki
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
waza jest w skrzyni w świątyni. powiedz Ilji że mu ją przyniesiesz, dostaniesz klucz; przynieś mu ją lub nie, twoja decyzja.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
oczywiście że nie :p świątynia to taki kwadratowy "kloc" za miastem, w głębi tych ruin
 

potworek

New Member
Dołączył
5.11.2007
Posty
3
CYTAT(Dragomir @ 06-11-2007, 13:52) [snapback]157699[/snapback]
oczywiście że nie :p świątynia to taki kwadratowy "kloc" za miastem, w głębi tych ruin

Kurcze, przeszukałem wczoraj chyba całe ruiny na południe od Mora Sul i tego nie znalazłem :( Mógłbyś mi poiwedzieć w jakim kieunku od Mora Sul (na mapie) to jest? poł-wschód? pół wschód? zachód?
Wybacz, ale w zasadzie tylko tego jednego klucza potrzebuje, by zakończyć grę i się niecierpliwię strasznie
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
klucz dostaniesz od Iljii jak zapewnisz go że przyniesiesz mu waze... do swiatyni nie wejdziesz bez klucza.

jak masz reszte kluczy, to swiatynia jest tam, gdzie byl ork co mial klucz. od miasta nie jestem pewien ale chyba pld-zach.

albo dojdz na poludnie do wody i pojdz na zachod.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Sorki ze pisze w tym temacie, ale mam pytanie odnośnie kluczy.
Był taki jeden buntownik co zbiegł z miasta bo okradał kupców czy coś. No i z tego co mi sie wydaje on miał jeden klucz tak ??
Bo w sumie pozwoliłem mu się ulotnić i nie wiem czy klucz mi dał jeśli go miał :p
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Potworek, świątynie widać na mapie. To taki mały kwadrat na południe od Mora Sul. Nie sposób nie trafić, jak tylko wyjdziesz na południe od Mora Sul od razu widać wielki kwadrat ponad resztą ruin. Nie pomyl tylko jej ze świątynią w Al Shedim bo w sumie i ją widać z miasta.

Skoro brakuje Ci tylko klucza od kupca to chyba wiesz gdzie jest świątynia, bo jeden klucz ma ork Kalesh stojący przed drzwiami świątynnymi...

Waza dla kupca będzie bodajże w jakimś kufrze w świątyni, a przecież kufry opróżnia się i tak odruchowo podczas zwiedzania takich miejsc.

CYTAT
do swiatyni nie wejdziesz bez klucza.


Wejdziesz... Z akrobatyką... Gorzej z tym że możesz mieć problem z wychodzeniem :D

EDIT:

Szczurek, zdaje mi się, że mówisz o Niewolniku Yussufie. Do jego ucieczki nie mieliśmy żadnego wkładu, jak przychodzimy do miasta on już siedzi sobie przy ognisku gdzieś w rozwalonych domkach bodajże na północ od Mora Sul.
Jeśli już go widziałeś to mogłeś wziąć klucz i go oszczędzić albo go zabić... Więc jeśli dałeś mu wolność klucz powinieneś mieć.
 

Santi1989

New Member
Dołączył
31.10.2007
Posty
10
problem z wyjściem ze świątyni ?

a to kamieni teleportacyjnych nie ma ? :p
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
No w sumie xD Sorry, dawno nie grałem i zupełnie zapomniałem o kamieniach teleportacyjnych... No to dostanie się do świątyni z głowy... Tylko, że szkoda tego doświadczenia za otwarcie świątyni...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom