Klapa

Status
Zamknięty.

Jurusi

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
44
Witam ! Chciałbym porozmawiać z wami na temat Gothic IV a dokładnie o wydarzeniach które będą się w nim odbywać. Chce jeszcze podkreślić że nie dawno odkryłem tą stronę i jestem nowym użytkownikiem forum :p . Mianowicie gdy dowiedziałem się że dalsze przygody tego bohatera skończyły się załamałem się psychicznie :( . Przeczytałem że akcja ma się dziać przed wydarzeniami z poprzednich części... i moim zdaniem to jest idiotyczne i tempe ! Jeżeli akcja ma sie dziać przed gothic I to właśnie gothic I miał tak wyglądać jak tera ma wyglądać IV :|.

" Nasz heros uwolnił górnicza dolinę, zabił smoka, a na końcu wyzwolił cały kontynent spod władzy Orków - jak dla mnie emerytura w sumie zasłużona, przecież ile może znieść jeden człowiek"

W IV nasz bohater miał zabijać beliara czy coś w tym stylu... :p

i to by było coś :lol: :lol: :lol: chce poznać Waszą opinie a więc proszę o kilka zdań od Was :p :p
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
A mi się wydaje, że chrzanisz...

CYTAT
Jeżeli akcja ma sie dziać przed gothic I to właśnie gothic I miał tak wyglądać jak tera ma wyglądać IV :|.

Jakieś to nielogiczne, nie uważasz?

CYTAT
W IV nasz bohater miał zabijać beliara czy coś w tym stylu...

Jasne, jak można zabić boga? Poza tym kiedy ma się to dziać? Przed wydarzeniami z GI czy po GIII? Zważ na to, że jeśli miałoby to dziać się przed, to saga nie mogłaby mieć miejsca. Jeśli miałoby to się dziać po GIII, to wszystkie trzy zakończenia również są dla mnie bez sensu.

To moja opinia, nie zniechęcaj się. Myślę, że jeśli twórcy zrobią dobrze grę, to będę i tak zadowolony, nie zależnie od tego czy Bezimienny będzie żył, czy nie.
 

alus944

Member
Dołączył
9.1.2008
Posty
78
Fajnie byłoby jakby zrobili tak:

Z ostatnich naszych przygód mieliśmy się teleportować do nie znanych krain...Coś poszło nie tak i przeniosło nas wstecz czyli do czasów przed barierą ;) I jest tak, że nasza przeszłość dzieje się w teraźniejszości :p

Coś takiego :p Ale to tylko moja wyobraxnia:p
 

Jurusi

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
44
Phantom Lord może i masz racje ale w grze wszystko jest możliwe... :p a co do tego że "Jeżeli akcja ma sie dziać przed gothic I to właśnie gothic I miał tak wyglądać jak tera ma wyglądać IV :|."Miałem namyśli to że akcja powinna toczyć się dalej a nie wracać do przeszłości ^^
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
No to chyba nie zrozumiałeś postów w innych tematach. Ludzie myśleli o akcji, która dzieje się na wiele lat przed barierą, czyli GI, a nie w GI.
 
E

Electric_Dragon

Guest
Tak czytam te posty i myślę po co strzępić sobie nerwy. Fakt, twórcy wypalili się już, dla mnie bez sensu szukać na siłę nowych przeciwników tocząc dalej losy bohatera . Bezimienny osiągnął szczyt władając Myrtaną. I co następna część miałaby być niby o tym jak król tępi powstanie ? :) Albo że wyjeżdża do innych krain by od początku tępić przeciwników. ?

Lepiej nawet że cofnięto się wstecz, do przeszłości bohatera sagi. W jedynce spotykamy mężczyznę, skazańca , który trafił za barierę za jakieś przestępstwo (jeśli ktoś wie za jakie mógłby mnie oświecić). Niehc już lepiej będzie pokazane, co robił przed zesłaniem. Jak do niego doszło. I chyba logiczne powinno być że się nie spotka starych( w sumie to patrząc z perspektywy Genesis -to jeszcze nie poznanych) druhów.
 

Jurusi

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
44
Może Macie racje , może zaszybko podjołem decyzje :p
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Jeżeli GIV będzie początkiem wszystkiego, czyli niby przed GI to chyba się powieszę ... Ludzie jak to będzie wyglądać ... Jak ma już GIV powstać to niech powstanie w wyglądzie GI ... Dramat ... Już wolę zabijać dalej Orków i innych przeciwników i kontunuacje GIII anieżli jakieś początki ... To byłoby nielogiczne, a jak twórcy wymyślili by taką pierdołę tak jak ktoś tu chyba napisał że Bezi przenosi się za pomocą jakiegos tam Portalu do swoich początków przed wtrąceniem do Kolonii, to ja dziękuję za taki szmelc ... Gra straci w moich oczach ... Mogliby wymyślić, jakąś Królową Beziego, jego syna następcę Tronu i dalej jakieś walki z Orkami itd. Bo na tym polega cały urok sagi, że wszystko kraży wokół Orków, Walki, Zadaniach i ratowaniu świata !! I tak niech pozostanie ... Pozdrawiam
 
E

Electric_Dragon

Guest
Potak po części masz rację ale z tym
CYTAT
byłoby nielogiczne, a jak twórcy wymyślili by taką pierdołę tak jak ktoś tu chyba napisał że Bezi przenosi się za pomocą jakiegoś tam Portalu do swoich początków przed wtrąceniem do Kolonii, to ja dziękuję za taki szmelc ..

nie byliby aż tak głupi... chyba. Jeśli już to początki Beziego. zawsze jakaś miła odmiana. Bo na dobra sprawę i tu można by było ratować świat, ot nie wyszło i Bezimienny za barierę trafił. Wtedy faktycznie koniec nie byłby taki wesoły i szczęśliwy jak w G3 ale...

CYTAT
Mogliby wymyślić, jakąś Królową Beziego, jego syna następcę Tronu i dalej jakieś walki z Orkami itd. Bo na tym polega cały urok sagi, że wszystko krąży wokół Orków, Walki, Zadaniach i ratowaniu świata !!


Tego to raczej ja bym nie przeżył, dla mnie już takie rozwiązanie byłoby naciąganiem i kolejną sztuczką by wyssać pieniądze z kieszeni fanów.
Zadania zawsze będą, bądź co bądź ale podobał mi się zawsze ich układ w grze i dostępność. Poczekajmy na więcej szczegółów, bo zachowujemy się już po trosze jak nasi koledzy z innego serwisu. Nie znamy szczegółów i skazujemy projekt na porażkę. Tak więc biore dystans i nie oceniam i nie prorokuję więcej :) aż nadejdą kolejne szczegóły
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Dla mnie gothic będze klapą jak będzie lipna grafa inny świat,bohater,lub jakiś nieciekawy cel gry

Powinno sie zamknąć ten temat ponieważ większość ludzi lubi tą gre i jest na tym forum i nie ma co mówić to sie robi antyfanstwo I ta strona jest dla fanów tej gry (oczywiście są też inne na stronie)Wiec proszę by nikt nie stosował klapy do gry której jeszcze nie ma.Noi pozdro dla wszystkich graczy Rpg

Od podejmowania decyzji na temat zamknięcia tematów są moderatorzy... A Ty nie dość, że dwa posty pod rząd, to drugi zupełnie nie na temat... Za to warna powinieneś dostać, ale nie dostaniesz i mam nadzieję, że to przemyślisz... Dałam Ci już warna i miałeś się poprawić a tu co?? NIC... Mam na Ciebie oko
 

Nordmar

New Member
Dołączył
27.6.2008
Posty
16
Faktycznie pokonał wiele przeciwności losu i walczył dzielnie ze swoimi przyjaciółmi o wolność wszystkich ludzi, ale jak dla mnie głównym Bohaterem którym gramy powinien być Bezimienny.
 

lordwik

New Member
Dołączył
14.9.2008
Posty
28
myśle że gothic 4 będzie najgorszym gothickiem ponieważ nie będziemy już sterować starym dobrym bezimiennym
 

Przemo111

New Member
Dołączył
21.9.2008
Posty
2
Ja też tak myślę ale poczekajmy na resztę szczegółów ale o ile mi dobrze wiadomo to nasz nowy bezio będzie rybakiem <_< nie wiem co o tym myśleć ale jak rybakiem to nie będzie za dobrze władać mieczem :( a tamten bezio był fajny. a podobno w g4 mamy pokonać lub dołączyć do tamtego beziego a on ma być królem :p ale będzie ciężko go pokonać ponieważ przez 3 części gothic dobrze go wyszkoliliśmy B)
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Skoro mowa o akcjach, to Gothic 3: Zapomnieni Bogowie bedzie sie dzial chyba 2 lata po G3, ale zeby G4 przed G1 to pierwsze slysze, czym jest twoje zrodlo z ktorego to wytrzasnales bo jakos nie chce mi sie w to wierzyc?
 

pawlo19

New Member
Dołączył
22.11.2008
Posty
1
Moim zdaniem G4 będzie złą fabułą niechce oceniac ,ale zeby to był dalszy ciąg G3 bo przed G1 to będzie lipa,i zeby coś robili tak jak w innych częśćiach praca w polu itd. Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom