Kim najlepiej zacząć grac ???????

Status
Zamknięty.

Pawlak

Member
Dołączył
4.8.2004
Posty
34
zaczalem straznikiem ale srednio mi sie podoba ko go polecacie????








PS: czy mag ma ciagle ta probe ognia????
 
A

Anonymous

Guest
:arrow: zacznij grać najemnikiem ma lepsze bronie do wyuczenia i jest lepszy od maga
:arrow: mag ma próbe ognia ale może łatwiej dostać się do klasztoru dzięki questowi od darona
 
A

Anonymous

Guest
Polecam najemnika
smile.gif
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Sprubuj mimo wszystko zagrać strażnikiem, później jest on palladynem i jest naprawde fajnie. Włąśnie tą gildiię bym ci polecił najbardziej. Takie połonczenia najemnika i maga.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Zdecydowanie polecam najemnika gra się bardzo przyjemnie no i jest się dosyć silnym, a co do maga to co tu dużo pisać dopóki nie zdobędzie się dobrych czarów to gra się dosyć trudno, ale nie jest aż tak strasznie. W sumie jedną i drugą postacią gra się fajnie sam musisz wybrać, ale chyba najemnik to lepszy wybór.
 

AdAMoS~

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
138
Co ty, w Noc Kruka wogole odradzam granie magiem. Bardzo trudno jest w nowym swiecie, co to sa za runy na 1-2 poziomie. Prawie nikomu nic nie zadajesz, zero obrazen
ohmy.gif
Ogolnie preferuje jakies spoko miecze, typu szpon Beliara albo Smocza Zguba
biggrin.gif
sa wYpas!0ne w NK
 

~Maximus~

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
37
Ja tam polecam maga, sam gram magiem i uważam że możliwośc np przyzywania goblinów szkieletów bardzo pomaga.
Najpierw jednak radzę skończyś strażnikiem, zawsze troche łatwiej, no a potem jak się jest paladynem
biggrin.gif
.
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
No ja ci polecam granue najemnikiem bo magiem sie trudno gra na początku
tongue.gif
Ja gram najemnikiem i jest SUPER giera
biggrin.gif
 

Ruzives

Member
Dołączył
23.2.2005
Posty
44
hmmm

Jeśli grasz bez kodów, co jest raczej oczywiste to polecałbym ci kolejność

1. Strażnik - Paladyn = łatwy i fajnie się go prowadzi
Następnie:
2. Najemnik - Łowca Smoków = silny i dobry jednak trudniejszy do wyprowadzenia.
3. Nowicjusz - (arcy)mag ognia = silny ale dopiero pod koniec fabuły, na początku bardzo trudno się go prowadzi. Polecam na koniec !! :!:
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
Najemnik jest najlepszy :!: Może wykuwać mniecze z Rudy.Ma fajne zbrije i jest silny
 

Ruzives

Member
Dołączył
23.2.2005
Posty
44
hmmm

Jeśli grasz bez kodów, co jest raczej oczywiste to polecałbym ci kolejność

1. Strażnik - Paladyn = łatwy i fajnie się go prowadzi
Następnie:
2. Najemnik - Łowca Smoków = silny i dobry jednak trudniejszy do wyprowadzenia.
3. Nowicjusz - (arcy)mag ognia = silny ale dopiero pod koniec fabuły, na początku bardzo trudno się go prowadzi. Polecam na koniec !! :!:
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
QUOTE Najemnik jest najlepszy :!: Może wykuwać mniecze z Rudy.Ma fajne zbrije i jest silny

Eee no wlasnie ile obrazen zadaje miecz z rudy i miecz ze smoczej krwi(podobno jest taki) :?:
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Nie moge z takich tematów. Jle razy by go nie było to zawsze znajdzie się ktoś aby odpowiedzieć. lle można?? Każdą postacią warto zagrać. Każda ma swoje + i -, więc co tu dużo mówić.
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
QUOTE QUOTE Najemnik jest najlepszy :!: Może wykuwać mniecze z Rudy.Ma fajne zbrije i jest silny

Eee no wlasnie ile obrazen zadaje miecz z rudy i miecz ze smoczej krwi(podobno jest taki) :?:
Ciężkie magiczne ostrze na smoki zadaje 160 obr.
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Ja tam polecam strażnika,(później paladyna), nie wiem co Ci sięw nim nie podoba. Ma fajną zbroje, fajny miecz, szacunek obywateli.
 

bb16

New Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
21
po mojemu to najlepszy mag bo w tej grze to jest tak że jak na początku sie kimś trudno gra to póżniej idzie nim łatwiej
biggrin.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
A ja gram Najemnikiem ma on bardzo fajne zadania i zbroja jest tez ekstra!! No i dołaczyłem się do magów wody i też jest ciekawie jak narazie!!
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
ja tobie polecam najemnika jest bardzo silny i ma dobry pancerz a mag ma próbe ognia ale jesli jesteś początkujący w tej grze to ci nie radze nim grać
 

Pawlak

Member
Dołączył
4.8.2004
Posty
34
Dzieki za pomoc zaczynam grac wlasnie najemnikiem
tongue.gif
przekonaliscie mnie

PS straznikiem nie gram bo wole byc dobry w jednym jak np czary albo walka (najemnik)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom