Kim Lubicie Być

Nowy obóz?


  • Total voters
    0

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
SO: strażnik
NO: szkodnik(bezi fajnie wygląda w lekkim stroju szkodnika i z długim łukiem)
Sekta: nowicjusz
 

Didson

Member
Dołączył
5.2.2008
Posty
135
NO: Najemnik
SO: Strażnik
OS: Strażnik Świątynny

Nie trudnię się magią ;)
 

damiannowak

Member
Dołączył
2.2.2009
Posty
85
Sekta - Strażnik, ale akurat zbyt za tą gildią nie przepadam, no ale coś wybrać musiałem
SO - Mag, fajny klimacik jak się rozwala OS ognistą burzą :p
NO - Szkodnik, jakoś lubię tą gildie :D
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Sekta: Strażnik świątynny, podobnie jak wszyscy (raz chyba byłam w Sekcie grając w Gothic'a)
SO: Nie wiem sama... Często gram magiem i używam miecza hah xD Biorąc pod uwagę ilość razy grania daną profesją to mag.
NO: Podobnie jak w SO... Raczej mag, aczkolwiek często miecza używam :p
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Sekta: Oczywiście Strażnik Świątynny, nie chciałoby mi się biegać w np. Świątyni Śniącego będąc Nowicjuszem.
SO: Strażnik. Bardziej odpowiada mi porządny miecz i ta czerwona zbroja niż magia i szata ;p
NO: A tutaj zostaję magiem wody, inwestuję w bronie dwuręczne i magię ;) Później dociągam do nekromanty i mam świetną postać.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
Ja magiem Wody lub ognia lubię walić z potężnych czarów ale lubię być także najemnikiem bo biorę zawsze urizjela i wybijam cały stary obóz
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Ja zawsze w GI zaczynam w SO :) Tam jest klimat, porządek i harmonia ;) Zawsze wybeiram Strażnika, szkoda tylko że jest on troche słabo rozbudowany ;> bo fabuła potem leci bardzo szybko :( Brakuje troche zadań typu patrolowania obozu, pilnowania jakiegoś miejsca i oczywiście akcje z tym związane jak jakaś walka czy coś ;P Brakuje potyczek z innymi obozami czy tez z jakimiś potworami, które podpuszczają się zbyt blisko obozu :) Ale co tu dużo wymagać :D Troche latek minęło od powstania 1 części i trzeba zgodnie powiedzieć, że jak na tamte czasy to gra rewelacja i moim zdaniem najlepsza z wszystkich części ;)
 

gh0st22

Member
Dołączył
3.5.2008
Posty
64
NO: Mag wody, podobają mi się ich szaty ^^
Sekta:Strażnik Świątynny, szkoda że tylko 4 kręgi :/
SO:Strażnik, wolałbym być magnatem(fajna zbroja :D), miecz dwuręczny i zbroja strażnika jakoś najbardziej mi odpowiada ;p
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
CYTAT
Jak spamować, to spamować ;p

ku chwale szanata ;]

NO: Najemnik - przygoda, przygoda każdej chwili szkoda. Do tego ciekawa ekipa siedzi właśnie w najemnikach
SO: Mag ognia - styl takiego magnata tylko w czerwonej kiecce do tego. "jestem fajny i .. fajny" Takie coś jest .. fajne ;]
OS: Nowicjusz - przyjarać skręta, polatać po bagnach po czym przyjarać skręta ... pełen sanszajn ;]
 
E

Electric_Dragon

Guest
SO: Strażnik. Dlaczego? Stronię od magii a bycie strażnikiem daje mi duże pole manewru w innych dziedzinach. Raz w konwoju dóbr zza bariery uczestniczyłem. Dwie ładne kobitki nam zrzucili, ale przed wyruszeniem magnaci zabronili ich tknąć. Bo w przeciwnym razie nam jajca by pourywali. Myślałem by z dwoma innymi strażnikami wziąć je pod swoje skrzydła i ukryć się w opuszczonej chatce myśliwskiej.

NO: Najemnik. Why? For money. Raz kazali nam zaatakować dostawę rudy ze starej kopalni. Lee powiedział, że jak zdobędziemy rudę to my ją wymienimy na surowce. Toteż zebrała się nas kupa i ruszyliśmy na konwój. Wszystko byłoby pięknie, wiadomo, że strażnicy to laleczki co to jednoręcznymi sieczą. Ale nie spodziewaliśmy się aż takiej ochrony, jakiś skazaniec - z gęby go znałem, bo był w nowym obozie kilka razy - ochraniał ten konwój. Dodatkowo miał magiczny miecz. Do Beliara z taką magią. Nie dość, że jednego z naszych sieknął to go jeszcze piorun sieknął ino się słup popiołu ostał. I nic nie zarobiliśmy

OB: Strażnik Świątynny: A bo ziółka darmowo dają, to czemu nie.
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
NO: Najemnik - Hmm dlaczego najemnik ? W nowym oboznie chyba tylko on mi pasuje :p A no i chyba stąd ranga :D
SO: Mag ognia - Lubie sobie poczarować w starym obozie ;]
OS: Strażnik Świątynny - Tego raczej nie mogę wytłumaczyć po prostu bardziej go trawie niż nowicjusza.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Nowy obóz:Mag wody ponieważ lubię posługiwac się Magią

Stary Obóz:w tym oto obozie nie lubię byc nkim ponieważ obóz mi się nie spodobał dlatego że pertraktowali z Królem

Sekta:Tutaj lubię być Strażnikiem Świątynnym ponieważ mają niezłe zbroje i broń a pozatym w tym Obozie czuję sie najlepiej ponieważ dają zioło za darmo.

Pozdrawiam Szczur
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Stary obóz: Strażnik
Nowy Obóz: Najemnik
Obóz na bagnie: Strażnik światynny

Jak widac obca mi ścieżka magii, jakoś lepiej czuje się jako przypakowany wojownik. :)
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Stary Obóz : Cień
Nowy Obóz : Mag Wody
Obóz Sekty : Strażnik Świątynny
Najbardziej lubie grać Strażnikiem Świątynnym (Obóz Sekty = Zioło :D +Sekta ma klimat ^_^
 

Qarter

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
25
Stary Obóz: Strażnik
Nowy Obóz: Najemnik
Obóz Sekty: Strażnik świątynny
Powód jest taki, że po prostu lubię grac drogą wojownika i wymachiwać mieczem.
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
1.NO: Najemnik - wolę bardziej najemników niż szkodników i magów wody
2.SO: Cień - Raczej wolałbym zostać cieniem tak jak Diego
3.OS: Strażnik świątynny - nie lubię za bardzo tego obozu ale jeśli miałbym tam kimś zostać to już raczej strażnikiem

Nie przepadam zbytnio za magią, bardziej odpowiada mi styl życia myśliwego albo wojownika
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
W NO lubię być w najemnikach, ponieważ cenię sobie wolność.
W SO dołączam się do strażników, ponieważ szybko można się nauczyć strzelać z kuszy i dużo ludzi może nas czegoś nauczyć.
Jeśli chodzi o sektę, to gram strażnikami świątynnymi, bo nie mam innego wyboru :(. Z chęcią zagrałbym sobie guru :rolleyes:
 

Gael

New Member
Dołączył
24.6.2011
Posty
23
Nowy obóz: Najemnik oczywiście. Ta wolność w tym obozie jest boska :D
Stary Obóz: Mag Ognia. Debeściarskie szaty :D
Bractwo: Weeed :D
 

Kolosz

New Member
Dołączył
25.6.2011
Posty
16
Nowy obóz: zawsze ścieżka maga wody
Stary obóz: najbardziej lubię etap cienia
Bractwo: Nowicjusz, po prostu świetny klimat
 
Do góry Bottom