kilka pytan

Status
Zamknięty.

zmrol

New Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
8
mam 2 pytania:
jestem w 2 rozdziale ale jeszcze niebylem w GD i tak...

1.za ksiege rachunkowa u hanny (wlascicielka noclegowni) moge dostac mieszek z kluczem ale niewiem do czego on jest-co otwiera?
2. gdzie dostane sekstans
3. na farmie onara spotkalem wilka ktory szuka roboty, gdzie mu ja moge zalatwic bo na farmie na przeciwko wejscia do GD nikt niechce o tym zemna gadac.

ps. sama nazwa tematu nie wiele mowi ale mozna by sie tu bylo podlanczac, poco twozyc nowe zapytania tylko do 1 problemu?... to tylko taka sugestia...
 

Deathclaw

Member
Dołączył
24.1.2005
Posty
76
ad.1 otwiera on skrzynia na wyspie naprzeciw portu Khorinis. po prostu płyńprosto przed siebie, rozwal jaszczurki, wejdż do jaskini(okryta gałęziami) i uważaj na pułapke. (wyłącznik pułapki to pochodnia)
ad.2 Sekstans znajdziesz w skarbach smoka kamiennego(r4)
ad.3 robota do wykonania w rozdziale trzecim - jak wyjdziesz z gd(r2 w r3) to zagadaj z bengarem.
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
Sekstans mozesz tez znalesc w chacie Grega (2roz.
smile.gif
)
 

zmrol

New Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
8
- a gdzie jest jego hata bo zapomnialem?
- jestem w 2r, 13 poziom (jestem wstanie nakopac zebaczowi lub jaszczurowi, wargi nadal spuszczaja mi wpier...) i mam do wyboru teraz albo skoczyc do gd albo do nowego terenu i tak sie zastanawiam czy jak teraz najpierw wskocze do gd a po powrocie z niej do nowego swiata to czy nie bedzie latwiej w ns i na odwrot jak zrobie ns to powinno byc latwiej w gd? czy moze jest tak ze gra zapamietuje ze przeszlo sie nowy swiat ia automatycznie podnosi poziom w gd? ale namotalem ale moze skojazycie oco mi chodzi :>
 

August2

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
106
Chata Grega jest w nowym swiecie (Jarkandar albo jakos tak) w obozowisku piratow. A majac 13 poziom mozesz spokojnie isc do nowej krainy. Poziom trudnosci niewzrosnie po ukonczeniu nk.
 

Arch

Member
Dołączył
24.11.2004
Posty
146
sekstans nie tylko jest u smoka zacznij odkopywac skarby w jakendarze tez znajdziesz
smile.gif


[ : Pon Lut 07, 2005 1:15 pm ]
sekstans nie tylko jest u grega zacznij odkopywac skarby w jakendarze tez znajdziesz
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom