Kilka pytan :P

Status
Zamknięty.

Pawlak

Member
Dołączył
4.8.2004
Posty
34
z ktorym lvl najlepiej isc do GD?

Lepiej bic sie jedno- czy dwureczna bronia? i do ilu gdzies % wyszkolic sie w tej broni

czy mozna wykuc dwu reczny miecz czy tylko jedno?


Jak dziala ten ognik szukajacy?(u mnie po prostu lata i nic wiecej nie robi)
 

Legolas

New Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
21
To zależy.

Narazie gram Palladynem - mam 41 level i jest oki.

Problem tylko ze smokami.

Jeśli chodzi o broń - wszystko zależy od stylu gry - ja używam jednoręcznego "Błogosławionego Ostrza" - wyszkolony jestem na 74% - w tej chwili zbieram siłę - by się udać do Irdorath.

Jeszcze trochę po chcę tam polecieć ze Zgubą Smoków - mam 110 siły - czyli jeszcze 50 mi potrzeba.
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
1.Ja poszedłem do GD na 18 lv. i było dobrze
biggrin.gif

2.Tą którą wolisz np.jednoręczna zadaje mniejsze obr. ale szybciej się nią atakuje a dwuręczna zadaje większe obr. ale wolniej się nią atakuje.Najlepiej się wyszkolić do 60% bo jesteś mistrzem w posługiwaniu się bronią
biggrin.gif

3.Też zadaje to pytanie.Bo u mnie tylko za mną łazi,a wydaje mu polecenia np.Szukaj Amuletów i Biżuterii. :?
 

Ziomal_Tomal

Member
Dołączył
3.2.2005
Posty
67
Ja do kolonii poszedłem z ok.16lvl. grając magiem i wcale trudno nie było,
zdobyłem dużo doświadczenia.
Oczywiście do orków,wargów i smoczych zębaczy nie masz co fikać.
smile.gif
 

<=BANAN=>

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
63
1.DO GD idz na okolo 15 lvl
2. Bij sie ktorym chcesz, 1H jeest szybsyzy ale slabszy 2H wolniejszy ale mocniejszy
3.2H miecz mozna wykuc grajac tylko lowca smokow, uczy cie tego bennett w 5 rozdziale
4. kazesz mu szukac i on jak cos znajdzie to sie kolo tego zatrzymuje.
 

Phaet

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
39
Ja poszedłem za pierwszym razem kiedy miałem 8lvl a za drugim 15. Kiedy skończyłem grę byłem na 28lvl.
Grałem magiem.
Nie pamiętam jak było w przypadku łowcy smoków ale jakoś podobnie.
 

Jaracz

Member
Dołączył
5.2.2005
Posty
94
-Ja poszedłem na 20 lvl i było całkiem w porządku.
-Ja mimo zadawanych mniejszych obrażeń to zdecydowanie bardziej wolę broń jednoręczną, ale to kwestia gustu.
-Możesz wykuć obydwa rodzaje broni, z tym, że dwuręczną tylko będąc najemnikiem.
-Gdy ognik znajdzie jakąś broń lub to czego ma szukać to leci w to miejsce i musisz za nim podążać.
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
hmm phaet...... przeszles gre na 28 lvl
ohmy.gif
ohmy.gif


Troche cie nie wierze
tongue.gif
:p

Jak ty se radziles w dworze irdorath
ohmy.gif
?
 
R

ReZiWiz

Guest
re

1.Na leverze 20 jest najepiej
2.Dquręczna jest lepsza od jednoręcznej, ale musisz się jej nauczyć 60% (poziom mistrz) żeby szybkie zadawac ciosy. wtedy masz szybkie ciosy + duże obrazenia.
3.U mnie ognik nie chce szukac. Wydaje mu polecenie i np. biegne gdzies, to on za mną :? Nigdy nic nie znalazl. a ja go wytrenowalem we wszystkim :cry: Nawet probowalem ze strzalami. Strzaly klezaly na ziemi on nie potrafił nic znalezc :cry:
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Ten ognik to jest jedno wielkie marnowanie PN Mi tez nie dziala on frajer a wyszkoliłem go we wszyskim :/
 

Phaet

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
39
QUOTE hmm phaet...... przeszles gre na 28 lvl
ohmy.gif
ohmy.gif


Troche cie nie wierze
tongue.gif
:p

Jak ty se radziles w dworze irdorath
ohmy.gif
?

A ja nie dowierzam jak czytam o 40lvl.
Kłopoty były tylko z pułkownikiem i jego bandą oraz przy przełącznikach gdy się te ulepszone szkielety pojawiały.
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
Ja gdy wpadłem do GD miałem 21 lvl
biggrin.gif

Używam magiczny miecz dwuręczny wykułem go najemnikiem
A ognik szuka normalnie broni do walko wręcz, strzeleckiej i amunicji i wszystkiego co znajdzie
laugh.gif
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
U mnie ognik dziala looz.Mówisz czego masz szukac a jak wyczuje to w poblizu to leci w ttammtym kierunku i czeka az podejdziesz potem leci dalej az do Celu
biggrin.gif
.Do GD najlepiej isc na lv 20+Według mnie,a najlepsze miecze to grajac i Najemnikiem i pallem to 2-reczne.
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
Zgadzam się najlepsze miecze to miecze DWURĘCZNE fajnie wyglądają i są mocne :!:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom