Kilka Pytan Dotyczacych Glownie Varantu.

Status
Zamknięty.

Fredrio

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
63
Siema!
Ostatnimi czasy nabilem 20 poziom i stwierdzilem ze wybiore sie na pustynie w poszukiwaniu przygód ;p
Poszedlem do cape dun i z tamtad przez morze poplynolem w kierunku Bakareshu. Spedzilem tam jakis czas, a po wykonaniu kilku questow udalem sie w kierunku ben sali.. a tam szok.
Wszedzie pelno ozywiencow, mysle sobie Super exp itd. Zaczolem wszystko wybijac z luku.. oczyscilem jeden tunel i ruiny na gorce i ze smutkiem stwierdzilem ze zaczyna mi brakowac strzal... Przeszedlem sie po wszystkich miast do ktorym mam kamienie teleportacyjne i od npc uzbieralem az 150 strzal... po wyczyszczeniu drugiego tunelu zostalo mi tylko 70....
i Tutaj 1 pytanie:
w jakim miescie jest jakis Npc ktory sprzedaje dosc duza ilosc strzal.(Bylem w ardei,reddock,faring,monterze,cape dun,bakareshu, ben sali i lago a w nich byl max 1 npc ktory mial jakakolwiek ilosc strzal...zazwyczaj 10-20)
lub czy mozna wytwarzac zwykle strzaly.. uzywam nie zuzytego luku goncow lesnych wiec troche zadaje obrazen ale mimo to strzaly szybko sie koncza...
Na screenach Dark shadowa i inynch widzialem ze maja po 1k czasami 2k strzal, i zastanawiam sie skad oni to biora...
Jezeli znasz takiego npc to powiedz.
Drugie pytanie:
rozejrzalem sie troche po Lago zostalem mistrzem areny, i zauwazylem questa o wiezniu ktory znajduje sie w miescie... i teraz pytanie:
Gdzie znajduja sie te topielce ktorych skory musze zdobyc dla Mumuka?
Kto jest tym wiezniem? Byc moze jakis mag wody? Bo slyszalem ze kilku z nich krecilo sie po pustyni ;p
Gdzie jest Basir którego musze zabic/pobic za cos tam?(mam angielska wersje i wiem tylko ile pisze w quest booku ;p)
Gdzie jest yussuf, ktory ukradl rude dla ishtaru?
I ostatnie chyba pytanie:
Gdzie jest swiatynia ktora musze oczyscic z umarlakow dla Daro?
 

Barwa_88

New Member
Dołączył
20.11.2006
Posty
13
Masz ekstremalny sposub dostania sie na pustynie heheh ja tam po suchym ladzie szczegulnie ze podrodze zabija sie upadłego paladyna :D który ma fire chalices

TAK do znajdywania wszelkiego rodzaju swiatyn przyda sie ta mapka http://img152.imageshack.us/my.php?image=11kt0.jpg na niej widac dokladnie swiatynie i na mapie w grze tez sa tak oznaczone, strzały sie zdobywa na wrogach ja tak robie i zawsze mam okolo 500 sztuk plus jeszcze jakies płonace wybuchowy itp Więzniem jest Vatras, yussuf jego miejsce pobytu jest na tej mapce zaznaczone okregiem :) a co do topielców to mozna wybić jakie kolwiek np kolo Silden a jemu zaniec tylko skóry czy czego on tam chce
 

Fredrio

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
63
Strzaly zdobywasz na wrogach? Tzn? Nie bardzo rozumiem jak mozna na wrogach zdobywac strzaly...
 

Barwa_88

New Member
Dołączył
20.11.2006
Posty
13
no to proste jak wybijasz jakies maisto szczegulnie na pustyni to tam co drugi ma łuk nie kusze tak jak orkowie i zostaja ci strzały B) a jak nie to zawsze mozna zakupic jakies u achemikow albo łowcow wkoło Silden tam jest kilka tych chatek to coś można uzbierać innego sposobu chyba nie ma :blink:
 

Fredrio

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
63
Hmm Silden.. Szczerze mowiac jeszcze tam nie bylem ;p Po zrobieniu questow w Cape dun,monterze,reddock,ardei i faring oraz zabicia demona z gothy wybralem sie do Varantu.. ale jak widze musze wrocic do Silden i tam sie pokrecic ;p
 

Barwa_88

New Member
Dołączył
20.11.2006
Posty
13
Mam do Ciebie pytania udało Ci sie wyrobic 75% reputacji w Faring bo to ostatni miasto jakigo nie wyzwolilem w Myrtanie a zecy wszczac rewolucje musze zabic ich dowudce w camku :(
 

Revan_NR

New Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
15
Ja bym ci bardzej kuszą atakować.Jest ona bardziej precyzyjna i łatwiej bełty znajdować:) (przy orkach zwiadowcach;P)
 

Fredrio

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
63
a zanim z kuszy strzele 2 razy to z luku strzele 3-4 razy... Chodzi tutaj o to ze luk jest szybszy i szybciej go schowac i wyjac bron jak ktos dobiegnie ;p
 

Zyku

Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
41
QUOTE(Barwa_88 @ 26-11-2006, 22:05) [snapback]128327[/snapback]

Mam do Ciebie pytania udało Ci sie wyrobic 75% reputacji w Faring bo to ostatni miasto jakigo nie wyzwolilem w Myrtanie a zecy wszczac rewolucje musze zabic ich dowudce w camku :(


Nie musisz miec 75 % reputacji :p . Wystarczy ze wejdziesz do miasta i zaczniesz wszystko wybijac ( pomocnicy i tak sa slabi wiec ci za bardzo by nie pomogli ) . Ja tak musialem robic w ostatniuch dwoch miastach , bo orkowie mnie "znienawidzili " i teraz jak mnie zobaczy jakis ork to juz chce mnie bic <_< . Stracisz troche expa ale olej :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom