Kilka Pytan Dot. Faring.

Status
Zamknięty.

Fredrio

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
63
1. gdzie znajduje sie kamien teleportacji.Slyszalem ze w tej kopalni na prawo od wejscia ale tam jej nie ma.
2.kto oprucz bimbrownika ma nordmarska starke.Slyszlaem ze jakis buntownik na drodze do faring, ale jak on ma na imie albo gdzie dokladnie sie znajduje?(To chyba nie mitch bo w jego ciele nie yblo starki po tym jak go troll zabil)
3.Gdzie znajduja sie prastare ruiny faring w ktorych musze zabic gobliny dla bimbrownika?(zrobilem)
4. Czy jak zabije trolle nie biorac zadania od Mitcha to czy potem to zadanie zostanie wykonane?(zrobilem)
5.Czy nordmarska starke od bimbrownika dostajemy poprzez dialog czy poprzez "Pohandlujmy"?(zrobilem)

To chyba tyle jak cos sobie jeszcze przypomne to dopisze.
 

Xtremex

New Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
21
1. W tej kopalni w prawym skrzydle.
2. ?
3. ?
4. Tak
5. Albo poprzez dialog, albo poprzez handel (chyba nie jest trudno sprawdzic nie? :) )

Teraz ja mam pytanie...
Gdzie jest bimbrownik? (najlepiej jak by było zaznaczone na mapie)
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Wychodzisz droga z faring, idziesz caly czas prosto(jak droga skreca to nie idz droga tylko caly czas prosto). Gdy zobaczysz czarne trolle to znak ze idziesz dobrze ;) Oczywiscie omin je (najlepiej z prawej strony) i jestes juz w chatce tego gostka ;)
 

Ephant

New Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
29
2. mitch ją ma, ale po zadaniu z trollami wraca do zamku a jak zginie to na ciele jej nie ma... jednak dostajesz przepis od bimbrownika zawsze możesz sam uważyc
 

Knapek

New Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
11
No wlasnie bo ja mam teraz taki problem... Mitch jest w w zamku a ja sie niemoge tam dostac ;/ mam 73% popularnosci w Faring i niewiem co dalej!! zabilem z tym kacapem troll'e i sie zmyl, a od Bimbrownika Tripplera kupilem ta Nordmarksa Tarke, dopiero potem zobaczylem ze potrzebuje 2 starek, dla Mojoka... i przypomnialem ze jedna mial wlasnie Mitch... pomoc
 

Knapek

New Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
11
sens w tym ze niedal bo rzuciem mu 2 baty na stol to dal ta co mial przy soie...
 

Guyle

New Member
Dołączył
29.11.2006
Posty
1
a gdzie mozna znalesc ten smoczy aloes dla tego szamana w zamku ?
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(Knapek @ 27-11-2006, 21:35) [snapback]128437[/snapback]

No wlasnie bo ja mam teraz taki problem... Mitch jest w w zamku a ja sie niemoge tam dostac ;/ mam 73% popularnosci w Faring i niewiem co dalej!! zabilem z tym kacapem troll'e i sie zmyl, a od Bimbrownika Tripplera kupilem ta Nordmarksa Tarke, dopiero potem zobaczylem ze potrzebuje 2 starek, dla Mojoka... i przypomnialem ze jedna mial wlasnie Mitch... pomoc



A zrobiłeś zadanie z Myśliwymi??
O przyłączeniu do myśliwych mówi Mojok
Później idziesz do Mysliwych ( Tom i Drugi gostek- chyba Wilians???)
Z Tomem gadasz o artefakcie Aliego, dajesz mu go i masz +6 respa.
Z tym drugim : najpierw sprzedajesz skórę cieniostwora Gnarowi ( nie kłam )
później po przyłączeniu do myśliwych proponuje ci polowanie na topielce +4 respa za wybicie stworów i +6 respa za wspólne polowanie ( razem +16 respa od myśliwych)
w sumie uzyskałem 82 respa zanim wlazłem do zamku.
 

Knapek

New Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
11
Juz rozwiazalem ;) robilem questa z mysliwymi ale, myslalem ze jak powiedza o wspolnym polowaniu to beda chcieli isc do Nordmaru... a to chodzilo o Topielce:D wiec juz luz... Ogolnie to kazda moja wizyta w miescie wiaze sie z odbiciem go ale widze ze Faring to nietakie proste... ze nawet do zamku niemoge wejsc;)
 

martito

Member
Dołączył
13.11.2006
Posty
51
A co z questem dostęp do zamku w faring?
Ja dostałem ię na dziedziniec zamku !
Czy aby zaliczyć tego questa trzeba dostać sie do miejsa w którym jest Kan?
 

Knapek

New Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
11
U mnie jak chce sie dostac z dziedzinca do zamku to pisze ze musze miec ogolnie 75% popularnosci u Orkow...
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(mar{tito} @ 30-11-2006, 00:47) [snapback]128707[/snapback]

A co z questem dostęp do zamku w faring?
Ja dostałem ię na dziedziniec zamku !
Czy aby zaliczyć tego questa trzeba dostać sie do miejsa w którym jest Kan?




Generalnie trzeba "zadowolić" wszystkich orków w zamku.
Alchemikowi dostarczyć zielsko
Podnieść koło młyńskie dla Kowala
Wygrać na Arenie ( pozwola ci walczyć tylko jesli bedziesz mistrzem areny Ishtar )
Dopiero po tym wpuszczą cie do Kana.
 

daro75

New Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
2
Wykonałem wszystki misje dla "wejście do zamku" i GNAR mnie wpuszcza ale quest nie znika jakby był nie zaliczony.?????????? DLACZEGO?!!!
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
1) gdzies kolo miejsca gdzie jest Mitch jest kopalnia(opuszczona)w prawo,idziesz nia tunelem z prawej a na koncu masz grobowieclopate,kilof i kamien teleportacyjny
2)Dostajesz od Mitcha po tym gdy Mojok bedzie kazal ci znalezc 2 butelki Nordmarskiej Starki(wystarczy go poprosic)
3)jak sa Trolle to idz prosto(zeby most byl na prawo od ciebie[nie dlugoscia])idz tam prosto az wkoncu zobaczysz gobliny
4)nie(przynajmniej mnie nie wykonalo)
5)Rozmowa ale musisz mu dac 200 sztuk zlota
@ Xtremex
strasznie latwo znalezc,kolo mostu po stronie Faring
@ gilala13
areny w Mora Sul jak cos ,a pozatym nie musisz zadowolic tych orków(da ci to tylko troche respa u orków)tylko musisz miec 75% respu u orków(ogulnie)
apropo up
ja dopiero jak do Kana moglem isc to mi wykonalo zadanie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom