Kilka Pytan Czysto Technicznych

Status
Zamknięty.

GRAYER

New Member
Dołączył
23.6.2005
Posty
2
1.Czy bedzie mozna uzywac tarczy lub 2 mieczy?
2.Czy autorzy wprowadza dodoatkowe elementy uzbrojenie (rekawiczki,buty,spodnie,helm lub kapelusz dla maga)?
3.Czy gracz bedzie mogl dosiasc jakiegos wierzchowca?
4.Czy gracz bedzie mogl plywac lodka lub statkiem?
5.Czy bedzie zwiekszona ilosc umiejetnosci (np inteligencja.szczescie)?
6.Czy gracz bedzie mial mozliwosc zalozenia wlasnego obozu lub twierdzy(tak jak w grze Morrowind)?
7.Czy pojawia sie rozdzki magiczne dla maga ?
8.Czy myslistwo zostanie rozbudowane (np.lowienie ryb,polowanie na ptaki itp)?
9.Czy bedzie mozna wynajac kogos lub cos do pomocy w kazdym momencie gry (np.lucznika,rycerza,maga,uzdrowiciela;psa,wilka,orka)?
10.Czy gracz bedzie mogl zdobyc wszystkie rzeczy po pokonanym wrogu(elementy uzbrojenia)
JESLI MACIE JAKIES INNE PROPOZYCJE CO DO NOWYCH ROZWIAZAN PRZESLIJCIE NA MOJ e-mail kazragore@o2.pl Z gory THX
biggrin.gif
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
QUOTE (GRAYER @ 23-06-2005, 12:56) 1.Czy bedzie mozna uzywac tarczy lub 2 mieczy?
2.Czy autorzy wprowadza dodoatkowe elementy uzbrojenie (rekawiczki,buty,spodnie,helm lub kapelusz dla maga)?
3.Czy gracz bedzie mogl dosiasc jakiegos wierzchowca?
4.Czy gracz bedzie mogl plywac lodka lub statkiem?
5.Czy bedzie zwiekszona ilosc umiejetnosci (np inteligencja.szczescie)?
6.Czy gracz bedzie mial mozliwosc zalozenia wlasnego obozu lub twierdzy(tak jak w grze Morrowind)?
7.Czy pojawia sie rozdzki magiczne dla maga ?
8.Czy myslistwo zostanie rozbudowane (np.lowienie ryb,polowanie na ptaki itp)?
9.Czy bedzie mozna wynajac kogos lub cos do pomocy w kazdym momencie gry (np.lucznika,rycerza,maga,uzdrowiciela;psa,wilka,orka)?
10.Czy gracz bedzie mogl zdobyc wszystkie rzeczy po pokonanym wrogu(elementy uzbrojenia)
JESLI MACIE JAKIES INNE PROPOZYCJE CO DO NOWYCH ROZWIAZAN PRZESLIJCIE NA MOJ e-mail kazragore@o2.pl Z gory THX
biggrin.gif

Stary ty jesteś jakiś opętany, po pierwsze było o ty mwszytskim mówione na forum, po drugie na nie które pytania można odpowiedzieć czystą logiką.

1. Chyba nie będzie można używać tarcz, ale dwa miecze z tego co wiem jak najbardziej.
2. Tego nie wiemy, ale pewnie nie bo po co.
3. Tego też nie wiadomo, ale bardzo możliwe, że będziemy mogli poruszać się na wielbłądzie.
4. Tego też nie wiadomo.
5. Będzie więcej umiejętności, a nie które znikną, ale dokładnych informacji nie ma co zostanie dodane, a co odjęte.
6. Chyba nie, ale podobno będzie można buntować ludzi przeciwko księciom itp.
7. Możliwe, że tak, ale przecież w G2 NK już są różdżki magiczne (takie dwuręczne)
8. Nie wiem, ale na pewno będzie rozbudowana inteligencja zwirząt.
9. Bardzo możliwe.
10. Tego też nie wiemy, ale myślę że elementów zbroi nie będzie można zabierać.


Pozdrawiam
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Lord Beimienny ma rację prawie ze wszystkim.
Chodzi mi o 3 punkt. Jak czytałem gdzieś to wiem że autorzy własnie pracują nad możliwością jazdy na róznych zwierzętach. Czytałem też że starają się oni stworzyć G3 z pomocą fanów tzn. stawrzają rzeczy na które mają ochote fani gry np. gracze chcieli aby bohater mógł poruszać się na zwierzęciu i oni właśnie nad tym pracują.
 

GRAYER

New Member
Dołączył
23.6.2005
Posty
2
Lord co do 7 odpowiedzi wiem ze sa ale czaro nimi nie uzyjesz mozesz tylko zadawac normalne obrazenia.


pozdr0000
 

<GORN>

Member
Dołączył
10.4.2005
Posty
51
a co do 1 punktu to być może będą tarcze bo czytałem o tym w cd-action a co do 3 punktu Jowood mówiło że nie będzie problemu po przemieszczaniu w się w świecie gothica który ma być 6x większy od II części gothica>.
biggrin.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE a co do 1 punktu to być może będą tarcze bo czytałem o tym w cd-action a co do 3 punktu Jowood mówiło że nie będzie problemu po przemieszczaniu w się w świecie gothica który ma być 6x większy od II części gothica>.

Mylisz sie świat będzie zaledwie i aż trzy razy większy....

Jeśli chodzi o poruszanie sie na zwierzętach to twórcy zapowiadają żę wprowadzą to gdyż wielu fanów z całego świata o to prosi... a w jednym z wywiadów przedstawiciel PB mówił że starają sie wcielić w życie jak najwięcej próźb fanów (oczywiście te realne i takie które nie zepsują klimatu gry...)
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
Tak wogole to tak to wszystko juz bylo niektore rzeczy skad ja mam to niby wiedziec zapytaj PB a i jest taka opcja na forum "SZUKAJ" ona naprawde nie pazy i duzo czasu ci to nier zajmie i nie rob bezsensownych tematow a co do tarcz podobno ma ich nie byc ale 2 miecze beda a koinie itd beda bo juz to robia o reszte malo wazna albo nie wiem no bo skad ja mam wiedziec czy dadza czesci ubrania a rozdzki sa jak bys gral w NK statkiem tez mozesz plywac na dwor irdorath umiejetnosci bedzie duzo a wynajac mozesz lowcow smokow biff chyba mial na imie mozna zdjac wszystko oprocz zbroi i niech tak pozostanie. a rezzta jest albo banalna albo nie wiem
pozdro
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom