Kilka Pytań

Status
Zamknięty.

sync082693

New Member
Dołączył
18.10.2008
Posty
7
Wykonywałem questa z niewolnikami Silden i zaprowadziłem 4 z 5 do obozu buntowników i 5 nie mogę znaleźć.
Obszukałem cały teren dookoła i znalazłem 3 obozowiska. 1 jak wszedłem pod górkę, drugie było po lewej a trzecie po prawej.
Z tego co czytałem ostatni niewolnik powinien być w obozowisku po lewej (3 było w obozowisku na wprost i 1 po prawej), ale go tam nie ma. Przeszukałem już wszędzie i nie mogę go znaleźć. Próbowałem wpisać w konsoli komendę "goto" ale nie wiem jak wpisać dalszą część. Próbowałem już "Niewolnik_z_Silden"; "NiewolnikzSilden"; "Niewolnik z Silden" i nic. Proszę o natychmiastową pomoc, bo nie mogę ukończyć questu.
Drugą sprawą jest quest z Gorn'em w Gotha. Przy pomocy "goto" wkońcu znalazłem Gorn'a w obozowisku Reddock. Jednak nie mogę z nim rozmawiać. Jeszcze nic nie zrobiłem w Goth'cie. Również proszę o pomoc w tej sprawie.

P.S Chciałem dodaż, że nie znalazłem żadnego tematu wspominającego o powyższych błędach.

EDIT: literka
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
CYTAT
Drugą sprawą jest quest z Gorn'em w Gotha. Przy pomocy "goto" wkońcu znalazłem Gorn'a w obozowisku Reddock. Jednak nie mogę z nim rozmawiać. Jeszcze nic nie zrobiłem w Goth'cie. Również proszę o pomoc w tej sprawie.

A uwolniłeś go od orków? Robisz to gadając z orkiem - dowódcą przy Gocie, który siedzi w budynku. Wtedy może odblokuje się opcja dialogu z Gornem.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Spokojnie czekaj, możesz odbić gothe :). Gorn lubi uciekać z niewoli, będzie się pałętał po świecie, ale wróci. Nie przejmuj się tym questem :D
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Więc tak.. narpiew mapka

ale skoro mówisz że go nie ma... hmm róznie mogło być. Gothic ma mnóstwo bugów, dajmy na to przypadkiem zaatakował on wilka i przegrał walkę, lub zapadł się gdzieś pod tekstury... chyba nie ma innego wyjścia jak wpisać któryś z kodów. pamiętaj że przed tym wpisz give albo spawn

[SIZE=18pt]Silden_EscapedSlave_01
Silden_EscapedSlave_02
Silden_EscapedSlave_03
Silden_EscapedSlave_04
Silden_EscapedSlave_05[/SIZE]

pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom