Kilka Pytań

Status
Zamknięty.

Lee5.56

New Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
24
Dopiero zaczynam grę w g3 i mam kilka pytań. Mianowicie co trzeba żeby wykuwać miecze(i jakie trzeba umiejętności) np. miecz półtora ręczny, i jeszcze jak mogę go naostrzyć i co do tego potrzebne. Czy mogę będąc w Monterze mogę nauczyć się walki dwoma ostrzami od Asasynów.
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
miecz taki jak półtora-ręczny miecz możesz wykuwać od początku bo masz podstawową umiejętność kowalstwa. Tyle że musisz mieć do tego projekt broni. Możesz go kupić u kowala (nie każdy ma - to jest losowo). Naostrzyć możesz ucząc się u jakiegoś kowala umiejętności "ostrzenie ostrzy". A co do tej Montery to nie ma takiej możliwości ;) dopiero w Varancie uczy np. Nasib w Mora Sul, albo jakiś gość (niepamiętam jaki) w Bekareshu.

POZDRO
 

Lee5.56

New Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
24
A do jakich obrażeń można naostrzyć ten miecz półtora ręczny . I czy każdy miecz można naostrzyć? Pozdro.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Miecz ten mozesz naostrzyć do 110 obrażeń, normalnie zadaje ich 90 lecz po własnoręcznym wykuciu będzie zadawał ich 100. Większość mieczy można naostrzyć, nie możesz ostrzyć broni typu młot bojowy itp.
 

Lee5.56

New Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
24
A jeszcze jedno pytanie, w projekcie miecz półtora ręcznego pisze że trza 10 rud żelaza. Skąd coś takiego wykombinować. Pozdro.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Należy znaleźć kopalnie ze złożami Żelaza i wykuć sobie kilofem. Kilka takich znajduje się w kopalni, którą oczyszczamy z jednym buntownikiem, który ma iść następnie do Okary.
 

Lee5.56

New Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
24
Jestem dopiero w Monterze a przydał by mi się półtora ręczniak. A nie można tej rudy nigdzie kupić???
&
CYTAT
Może ktoś odpowiedzieć na to pytanie. I mam jeszcze jedno co daje to że miecz jest błogosławiony???. Bo mam miecz Wenzela i jest błogosławiony. Ach i czy można go ostrzyć??? Pozdro.


Podwojny post... niepotrzebny śmiec...warn -doc.
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Błogosławiony czyli ulepszony miecz przez błogosławieństwo. Błogosławi się miecze by je ulepszyć i by były silniejsze, mocnejsze i zadawały większe obrażenia. :)

Pozdrawiam ;)
 

Bezik

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
43
A co do ostrzenia to oczywiście nie można naostrzyć magicznych mieczy np. Ognisty miecz, lodowy miecz itd. Błogosławienie ulepsza miecz ale tylko 1 raz można miecz błogosławić więc najlepiej jakiś silny wybrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom