Kilka Pytań - Uwaga Spoilery :p

czwartek

New Member
Dołączył
3.3.2017
Posty
9
Czy jest możliwość uzyskania perka regeneracji bez spalenia artefaktów? Bo Rhobar wysłał mnie na przeszpiegi do Xardasa i nie chce ze mną rozmawiać aż nie wrócę z wieściami, zaś Xardas kazał mi spalić sprzęt i nic mi więcej nie powie aż tego nie zrobię :/
Czy jest jakiś mod dodający zadań na reputację dla Asasynów i Orków? Bo chciałabym np. "pokojowo" wejść do Ishtar a nie widzi mi się w tym momencie zabijanie magów, bo jeszcze nie wiem jaką ścieżkę obiorę a straciłam po drodze już jakieś punkty i bez tego nie dozbieram 75% :(
Ja z góry przepraszam jak jakieś nazwy pokręcę bo gram po angielsku i wszelkie tłumaczenia są moją samowolką  :p
 
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Na początek pytanie asekuracyjne grasz z najnowszym patchem 1.75.14?
Regeneracji uczy Rhobar i Kan. Rhobar nauczy Cię gdy obierzesz drogę Innosa czyli oddasz artefakty Innosowi. Kan Cię nauczy gdy się tylko do niego dostaniesz.
Aby dostać się do Ishtar musisz zabić magów.
Quest Pack dodaje możliwość zdobycia punktów dla Assassynów.
 

czwartek

New Member
Dołączył
3.3.2017
Posty
9
Gram z Community Patch wersja 1.75.14 więc chyba to to :)
Czyli jak dobrze rozumiem aby mieć regenerację i zachować artefakty muszę zrobić rep u Orków :/
Z tymi magami to gdzieś doczytałam, że nie trzeba ich zabijać ale wtedy trzeba zrobić absolutnie wszystkie inne zadania na reputację żeby mieć na styk akurat 75, ja niestety byłam za dobra i mi kilka uciekło :p więc chętnie z moda skorzystam :)
Wielkie dzięki!
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
QP 4.1 pozwala zdobyć 35 pkt, reputacji u Assassynów za 350k golda (czy coś koło tego), czyli nie musisz zabijać magów.
Starczy 75% reputacji u ludzi lub orków by dopuścili Cię do rozmowy z "szefem". Wtedy on Cię uczy.
 

czwartek

New Member
Dołączył
3.3.2017
Posty
9
Na razie repa mam wysoko u Buntowników, za dużo chyba Orkom krwi napsułam żeby zdobyć u nich teraz ile trzeba :/ Poszaleję na razie z quest packiem bo mi się zadania w grze już kończą :O
Jak tylko skończę z Varantem to przetestuję mój plan odnośnie ubicia trzech smutnych panów ;)
Dzięki Wam bardzo :)
 

czwartek

New Member
Dołączył
3.3.2017
Posty
9
Gdzie można kupić/ukraść scrolle błogosławiące broń? mam skądś jeden i szkoda mi użyć
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Tylko jeden możesz znaleźć w Starej skrzyni. Więcej nie zdobędziesz. No chyba, że jakiś drugi zapodział się w Solidnym metalowym kufrze ale wątpię w to.
 
Do góry Bottom