Kilka Pytań Odności Gw

Status
Zamknięty.

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Chciałem sobie kupić RTS, ale po dość długim graniu w Starcrafta, Warcrafta i Warrior King znudziło mnie się to. NWN zainstalowałem, ale też jakoś duch starej gierki nie może teraz wrócić...
Więc zastanawiam się nad kupnem Guild Wars, słyszałem pochlebne opinie, jednak brałem udział w darmowych testach i nie wydała mi się pociągająca. Grafika znacznie gorsza niż na screenach, połączyć się prawie nie dało z serwerem. Ale w końcu to było za darmo...
Więc mam nastepujące pytania:
Czy istnieje polska wersja językowa tej gry lub najlepiej kinowa?
Czy połączenie z gry jest takie samo jak na beta-testach? Bo na nich musiałem podchodzić po 7 razy, żeby w końcu zrobić postać.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Ja gram w GW i ci odpowiem
smile.gif


QUOTE Czy istnieje polska wersja językowa tej gry lub najlepiej kinowa?

Nie, jest tylko angielska (przynajmniej w Polsce) ale to i tak się nie liczy, bo zawsze mozesz gadać z innymi po jakiemu chcesz ;p


QUOTE Czy połączenie z gry jest takie samo jak na beta-testach? Bo na nich musiałem podchodzić po 7 razy, żeby w końcu zrobić postać.

Nom, rzeczywiście, na beta testach były lagi jak... cholera ;p Ale to tylko w tedy, normalnie połączenie jest znośne ;p


QUOTE Grafika znacznie gorsza niż na screenach

Wiadomo to zależy od kompa, ale też można podkręcić w opcjach no nie ;p A tak to wiadomo, ze screeny są zawsze podrasowane w jakiś programach graficznych
tongue.gif


Czyli moja opinia kupuj !! Ale dopiero dodatek Factions bo wtedy się opłaci
smile.gif
A tak to polecam stronę i forum o Guild Wars
smile.gif


Pozdrawiam
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
QUOTE Nie, jest tylko angielska (przynajmniej w Polsce) ale to i tak się nie liczy, bo zawsze mozesz gadać z innymi po jakiemu chcesz ;p
Nie o to mi chodziło. Na becie po prostu za ch** nie wiedziałem czemu nie mam żadnych skilli. Poza tym wywalało mnie co 5min, grać się nie dało, więc rzuciłem to w cholerę, nawet nie wychodząc z tamtej twierdzy.

QUOTE Nom, rzeczywiście, na beta testach były lagi jak... cholera ;p
Ja mam takie połączenie z nteme, ze zamiast laga mam wywalenie z serwera.
I nie chce aby było, że poświęce 100-150zł na ge tylko po to by grać na 5-minutowych urywkach.

Innymi słowy: wersję językową jakoś przeboleje(podszkole się na innych MMO:)), ale chciałbym jako taki kokretny opis jakości połączenia, bo dla Ciebie znośnie może dla mnie oznaczac maskarę
tongue.gif


EDIT: Dzięki Edgar. Temat do zamknięcia.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
QUOTE
Nie o to mi chodziło. Na becie po prostu za ch** nie wiedziałem czemu nie mam żadnych skilli. Poza tym wywalało mnie co 5min, grać się nie dało, więc rzuciłem to w cholerę, nawet nie wychodząc z tamtej twierdzy.

O tym nie wiem co myśleć ;p


QUOTE Ja mam takie połączenie z nteme, ze zamiast laga mam wywalenie z serwera.
I nie chce aby było, że poświęce 100-150zł na ge tylko po to by grać na 5-minutowych urywkach.

W GW to nie zależy od neta np. 128kbps i działa spoko, to zależy od RAMU w duzej mieże np. z 256 daleko nie zajdziesz. Lagi wynikają raczej z obciążenia serwów AN niż zbyt małej przepustowości naszych łącz.
No i polecę ci ten temat na tym forum
Tu właśnie jest cały problem opisany.

Pozdrawiam
 

Lord Dragon

Member
Dołączył
25.1.2005
Posty
80
w sumie tez poluje na ta gre i niemoge sie zdecydowac xD hmmm 100zl droga nie chodzi
biggrin.gif
a nastepnie w kwietniu (pod koniec) nastepny 100zl na dodatek
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
QUOTE w sumie tez poluje na tom gre i niemoge sie zdecydowac xD hmmm 100zl droga nie chodzi biggrin.gif a nastepnie w kwietniu (pod koniec) nastepny 100zl na dodatek

Sam dodatek wystarczy do gry, ponieważ nie potrzebuje podstawowej części. Tzn. kupujesz dodatek i masz dodatek i zwykłe GuildWars.

Pozdrawiam
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Z tego co wiem to nie. Jak kupisz dodatek to bedziesz miał dostępne tylko te lokacje z dodatku.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Ja radzę przejżeć stronę i forum o GuildWars i na forum popytać się bardziej doswiadczonych osób ;p POnieważ ja na GuildWars aż tak bardzo się nie znam, ale zachęcam do kupowania. W sklepie kosztuje 130 zł, ale na gram.pl mozna kupić nawet za 60 zł (ze wszystkimi zniżkami)
smile.gif


Pozdrawiam
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Skoro się nie znacie zamykam ;P Wbijajcie na stronke, którą podał Wam Edgar :pPP

Peace.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom