Kilka Pytań Natury Technicznej.

Status
Zamknięty.

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
No jednak się skusiłem na przedwczesne kupienie. Gra mi chodzi i tak dalej tylko że pojawił się juz pierwszy problem. Gdy gapię się w niebo lub mniej więcej prosto przed siebie wszystko wygląda normalnie, ale gdy zjadę kamerą na ziemię to pojawiają się jakieś dziwne białe, skaczące paski (jakby tekstura prześwitywała albo coś). Ustawienia są na low. Tweakowanie nic praktycznie nie dało

Sepron 3000
1 Gb Ramu
Radeon 9550 – 256 MB

No właśnie, czy przy takim sprzęcie to normalne że na low płynność jest taka sobie a na średnich ustawieniach muli się że aż nie można zdzierżyć?
No i ostatnie, czy defragmentacja dysku którą co poniektórzy zalecają daje jakiś widoczny efekt (wspomnę jeszcze że od czasu instalacji systemu, pół roku temu nie robiłem tego :p)?
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
Looknij na moja odpowiedx dla "Kacperex" - temat : So Long :)
modyfikacja w ini załatwia tą sprawę.

Miałem podobny problem na podobnym sprzęcie ( AMD2600+, 1,25 G Ramu, Ati 9600 256 MB ).
Teraz juz nie mam i jeszcze wskoczyłem na sredni a szczególowość.
Niestety lepiej bez Shaderów 3.0 lub 3.0+ ni Chu, Chu...

Dlatego zakupiłem kartę X1650 512 MB
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Sorki ale to za bardzo nie pomogło. Co prawda zwiększyła się wydajność (i to znacznie) ale nadal mam problem z tymi paskami. Może jest jeszcze coś o czym powinienem wiedzieć.
No nie wiem, wygląda na to że to samo o czy ty pisałeś ale u mnie twój sposób nie działa. Czy mógłbyś mi zatem wysłać swój plik ini. na mój adres E-mail (jest w profilu) lub jego zawartość na PM? byłbym wdzięczny.

A może ktoś inny ma pomysł co z tym zrobić?
 

lestek

New Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
14
QUOTE(Kan @ 10-11-2006, 21:56) [snapback]126224[/snapback]

Sorki ale to za bardzo nie pomogło. Co prawda zwiększyła się wydajność (i to znacznie) ale nadal mam problem z tymi paskami. Może jest jeszcze coś o czym powinienem wiedzieć.
No nie wiem, wygląda na to że to samo o czy ty pisałeś ale u mnie twój sposób nie działa. Czy mógłbyś mi zatem wysłać swój plik ini. na mój adres E-mail (jest w profilu) lub jego zawartość na PM? byłbym wdzięczny.

A może ktoś inny ma pomysł co z tym zrobić?


ostatnia opcje w grafice daj na medium lub hight to pomaga :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom