Katana

Status
Zamknięty.

hatfox

New Member
Dołączył
12.1.2008
Posty
6
Witam :)


Mam takie pytanko... Czy ktos wie gdzie moge kupic lub znalezc katane (a raczej 2 katany) poniewaz potrzebuje je jako skladnik do miecz mistrzowskiego...



Z gory dzieki :p
 

Fulcrum

Member
Dołączył
16.11.2007
Posty
32
Musisz otwierać wszystkie pokolei, czyli np. otworzysz:
15, 12, 28, 47, 48, 45, 23, 14, 40, 20, 30, 10, 3, 4
To w skrzyni nr. 4 bedzie katana.
Po prostu musisz otworzyc kolejno 14 skrzyń obojetnie jakich, a w 14 bedzie Katana.
W linku, który podałem wcześniej masz zamieszczone miejsce gdzie sa skrzynie.
PS. Katany możesz poszukać na Varancie, u kupców lub możesz otrzymać z zadań. Varant kojarzy mi się z Katanami itp. może twórcą też...

Pozdrawiam
 

edik

Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
124
Jedna jest w skrzyni nie pamiętam której, a drugą dostaniesz po wygraniu wszystkich walk na arenie w Mora Sul od tego przyjaciela chyba Angar się nazywa. Nie spotkałem się z kupcem który miał na zbyciu katanę, więc znalazłem tylko te dwie ale tyle i wystarczy. Myślę, że pomogłem.
 

adamo 04

New Member
Dołączył
14.1.2008
Posty
26
CYTAT(edik @ 16-01-2008, 20:11) [snapback]166843[/snapback]
drugą dostaniesz po wygraniu wszystkich walk na arenie w Mora Sul od tego przyjaciela chyba Angar się nazywa.

jesteś pewien że tam ją dostaniesz, bo ja wygrałem wszystkie walki ale dostałem tylko księżycowe ostrze a Angar mi nic nie dawał :huh:
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Te ostrze dostajesz u szefa areny w Mora Sul po wygraniu wszystkich walk. Chyba
 

edik

Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
124
Ja jestem pewny, że od kogoś dostałem tom katanę w Mora Sul pochodź po wszystkich gościach co walczą i jeszcze idź do kowala ale mnie się wydaje, że ją dostałem od Angara.
 

Fulcrum

Member
Dołączył
16.11.2007
Posty
32
Po wygraniu areny w Mora Sul (chyba od Angara) dostaje sie KSIĘŻYCOWE OSTRZE, ktore moża podarować Gonzalesowi.
Na arenie sie Katany nie wygrywa, ale może ktoś w Mora Sul ją ma, np. kowal...

EDIT: Ooo, znalazłem w necie gdzie jest 2 katana, nie jestem co do tego pewien nie sprawdzałem, wiec tak:
Jest w Geldern za zamkniętymi drzwiami przy murze, stoi tam dwóch strażników, ale bez obaw można otworzyć (potrzeba trudne otwieranie zamków) i w środku leży w skrzyni, na stole, na półce... Musisz sam przeszukać ;p.

Pozdrawiam
 

edik

Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
124
Byłem pewien, że ją dostajemy od Angara po wygraniu wszystkich walk i się nie pomyliłem. Zacząłem grę od początku wpisałem parę kodów i poszedłem walczyć do Mora Sul, po pokonaniu wszystkich poszedłem do Angara i wybrałem opcję "jak mi poszło" i dostałem katanę.
 

Szmajl

Member
Dołączył
18.7.2007
Posty
35
Ja osobiście miecz mistrzowski znalazlem w skrzyni, bodajże 36 w kolejności. Na arenie w Mora Sul dostaje się księżycowe ostrze, chyba, że jakiś patch to zmienia. Jeśli masz już trochę skrzyń poptwieranych to warto znaleźć jeszcze kilka i w ten sposób zdobyć miecz mistrzowski.

Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom