Kasa

Status
Zamknięty.

KonraD

Member
Dołączył
18.10.2004
Posty
167
a ja mam jeshcze lepszy sposob!! jak masz rodzinke za granica to jedz do nich i tam zarabiaj - tak jakk ja.... powiem tylko ze po 2 i 0.5 tyg. odrobilem bilety do usa....
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
QUOTE (Dadex)Poszukaj ogłoszeń itp.

Ale gdzie wiesz na ile ja sie tego naczytałem i same głupstwa, może powiecie gdzie są jakieś ogloszenia fajnych prac.

Zastanawiałem sie też na zbieraniu i sprzedawaniu grzybów bo na wakacje jeżdze (jutro jade) do domku obok wielkiego lasu i przy szosie więc można troche zarobić. Dawajcie więcej propozycji i dzięki wszystkim co napisali tutaj posta.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Jak ja potrzebuję kasy to wynajduję wszystkie niepotrzebne rzeczy w domu i sprzedaje je na aukcjach internetowych, prawdę mówiąc można na ty nieźle zarobić. Innym sposobem na zarobienie jest zatrudnienie się dzieś, ja w tym roku zatrudniłem się do zbierania malin i wyjechałem z wujem na kuter rybacki, a za zarobioną kasę kupiłem sobie nową kartę graficzną.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
QUOTE (Grigor @ 29-07-2005, 07:57) QUOTE (Dadex)Poszukaj ogłoszeń itp.

Ale gdzie wiesz na ile ja sie tego naczytałem i same głupstwa, może powiecie gdzie są jakieś ogloszenia fajnych prac.


Nie wiem, gdzie napisałem ci tylko byś poszukał. Ja też poszukiwałem "czegoś" i również naczytałem się w cholere tego co pisze i nic nie znalazłem. W sumie pomysł z grzybami jest niezły, podobnow w tym roku dużo jest grzybów, więć może sam się wybiorę. Tylko nie będzie mi się chciało sprzedawać.
 

Gornu

Member
Dołączył
1.8.2005
Posty
32
Kasa niema nic w takim wieku nieprzyjmujom do pracy wienc niemarz o dużej kasie
wink.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom