Kanał Teamspeak 3

Status
Zamknięty.

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
IP: ts3.team-speak3.pl
Pokój: 185. gothic up
Hasło do pokoju: trololo

Proszę o podpięcie tematu.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Podpięty.
No i ładnie, mamy swój pokój, znaczy swołocz z Tibi nie będzie się wtryniała :trollface:

edit: nie mam hasła do SO :(
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Hasła do kanałów gildiowych porozsyłałem przywódcom :) Napiszą w NO i SO (w sekcie juz napisalem) temat z hasłem i voila.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
To nic, że możesz ich swobodnie podsłuchiwać znając hasła ale wszyscy wierzą w twoje dobre intencje co nie :cool:
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
W ogóle kto pozwolił V na bycie administratorem tego kanału? Ledwo od cycka mamy się oderwał i już zarządza ; ]
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
W ogóle kto pozwolił V na bycie administratorem tego kanału? Ledwo od cycka mamy się oderwał i już zarządza ; ]

Też mnie to zastanawia... Vip chromolony się znalazł :trollface:
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
widać, żem człowiek sukcesu, ja już kanałami zarządzam, a wy placki robicie :trollface:
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Krótki opis jak poprawnie skonfigurować TSa. Może komuś się przyda.

Krok 1.
Chyba oczywiste.
ts1in.png


Krok 2.
Aby się zalogować na konkretny serwer należy znać jego adres. Później wpisujemy nick i klikamy connect. Aby znaleźć nasz kanał trzeba przeszukać całą listę kanałów i kliknąć 2x, później wpisać hasło i gadać.
ts2j.png
Proces szukania kanału można nieco przyśpieszyć od razu w miejscu logowania.
Należy kliknąć przycisk More. Później wypełnić polę Default Channel i Channel Password. Jeśli nie popełnimy błędu to od razu połączymy się z danym kanałem.
ts3s.png

Krok 3.
Konfiguracja przycisku Hot Key.
Aby rozmawiać bez problemów należy używać przycisku Hot Key, ustawiamy go klikając Settings > Options > Capture. Zaznaczamy opcje Push-to-talk i klikamy na klawiaturze przycisk. Ja używam CTRLa.
ts5.png

Krok 4.
Usuwanie wszystkich dźwięków z serwera.
Aby wyłączyć wszystkie dźwięki które nie są potrzebne do normalnego użytkowania należy w Options kliknąć Notifications i ustawić tak jak na screenie.
ts6q.png

Krok 5. Ustawienia głośności.
Aby zmienić poziom głosu w TSie, należy w opcjach wejść w pozycję Playback i suwakami ustawić poziom który nas zadowoli.
ts7.png

TS umożliwia jeszcze zwiększanie i zmniejszanie poziomu głosu każdego użytkownika z osobna. Aby to zrobić należy kliknąć na jego nick PPM i wybrać Change Volume.
ts8i.png

Na ekranie pojawi się małe okienko w którym regulujemy poziom głosu.
ts9.png



Zdjęcia mają jakąś dziwną ramkę, ale nie chce mi się już ich poprawiać : ]
Myślę że po takiej konfiguracji spokojnie da się normalnie rozmawiać.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Spotkanie na TS3 dziś o 20

Sorki, że się żądzę.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Dobra, spoko, już mi pw wysłałeś. Dzięki za zgadanie ludzi, Szczuru :)
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Takie pytanie jak mam ts2 rc2 to też mogę wbić, czy koniecznie nową wersję muszę ściągać? Pomijając, że muszę nowy mikrofon zakupić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom