Kamienny Portal

Status
Zamknięty.

Sniki

New Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
5
Zwiedzajac sobie lasy na zachod miedzy Geldern i Silden w pewnym momencie natrafilem na sciane gdy sie do nie zblizylem wyswietlilo mi sie kamienny portal ale nie moge tego uzywac. Ktos wie co trzeba zrobic by go uzyc ??? i do kad prowadzi??
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
To element kończący grę,idziesz do niego z Xardasem wkładasz 2 artefakty i gra się kończy.To tyle
 

sou

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
29
QUOTE(Sword @ 12-11-2006, 19:21) [snapback]126592[/snapback]

To element kończący grę,idziesz do niego z Xardasem wkładasz 2 artefakty i gra się kończy.To tyle




HAHHAHAAHHAH dzieki mistrzu xD zawsze chcialem poznac koniec gry przed jej ukonczeniem :]
 

Reinkaos

New Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
1
QUOTE(Sword @ 12-11-2006, 19:21) [snapback]126592[/snapback]

To element kończący grę,idziesz do niego z Xardasem wkładasz 2 artefakty i gra się kończy.To tyle


n/c...

Wiec po co piszesz ?? Ostrzezenie slowne - szczur
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
O ludzie to trzeba było nie czytać. Jak bym sam zobaczył tekst "to element kończący grę" to bym dalej nie czytał. Ludzie wy macie coś takiego jak silna wola albo refleks by skończyć czytać jak pojawia się coś, czego wiedzieć nie chcecie? Ale nie lepiej przeczytać i pojechać użytkownikowi, który to napisał. Zmieszać go z błotem będzie luzik. Tiaa, bo pościk sobie nabije. <_<

A ten ostatni post to już masakra.

Szczurek czy inni modkowie. Zamykajcie tematy gdzie odpowiedź padła i NIC kompletnie nie da się dopisać. Bo sobie wchodzą ludzie i biją spam.

Sam nie powinienem tego pisać, ale chciałem przekazać mój apel. Oczywiście to tylko sugestia. Lepiej zamknijcie też ten temat, bo zaraz po mnie pojadą, że na ich tyram czy coś i spam się zacznie.

Pozdrawiam i przepraszam za nieco nie potrzebny post. Post można usunąć, po zamknięciu.

Nie mam jeszcze Gothica 3, wiec nie zaglądam tu za czesto bo nie chce sobie psuc radosci gry, ale zrobimy co w naszej mocy :) - szczur
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom