kamienny krąg na farmi lobarda

Status
Zamknięty.

Lord Dragon

Member
Dołączył
25.1.2005
Posty
80
nad farmie lobard jest kamienny krąg na nim 3 przyciski jak je wcisnołem to zatrzęsła się ziemia i ma nowy wpis w dziennik. Wiecie do czego to służy????? z góry dzięki za odpowieć!!!!!!!!!!
 

goldup

Member
Dołączył
6.2.2005
Posty
30
Potrzebne to jest do zadania z pierścieniem otwierającym portal do jarhkendaru.
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
mo ile sie nie myle masz teraz misje z ornamentami :?
Po nacisnieciu tych 3 przyciskow powinien wyskoczyc kamienny straznik z ornamentem , ale sie tak nie stanie
tongue.gif
ornament z tego krego maja paladyni a dokladniej lord hagen , o wszytkim na temat powie ci cavalorn
 

Shady

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
31
W pozniejszym okresie gry ten kamienny krag jest potrzebny do odzyskania ornamentu(jak sie okaze beda go itak mieli juz paladyni tzn Hagen)
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Jest dokładnie tak jak wyżej napisano , są jeszcze dwa takie kamienne kręgi koło farmy Sekoba i w lesie za farmą Akila , ale z nich już wyskoczą kamienni strażnicy zresztą sam zobaczysz jak będziesz wykonywał misje dla magów wody w której bedziesz musiał znaleźć brakujące kawałki ornamentu.
 

phela19

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
52
odp.

Zacznijmy od tego ,że nie wiem po co wciskasz przyciski jak nie wiesz do czego to służy. są one potrzebne do zadania znalezienia całego oramętu.
Idź z fabułą a natrafisz na "prawdę".
 

Lord Dragon

Member
Dołączył
25.1.2005
Posty
80
Zacznijmy od tego ,że nie wiem po co wciskasz przyciski jak nie wiesz do czego to służy. są one potrzebne do zadania znalezienia całego oramętu.
Idź z fabułą a natrafisz na "prawdę".
Po prostu jestem ciekawy
 

~Maximus~

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
37
ja też tak robie, jak jeszcze (kiedyś)
tongue.gif
nie byłem w żadnej organizacji to szedłem do sekoba z misją od najemników i zauważyłem taki przycisk, przycisnąłem go i poszukałem innych. kiedy przycisnąłem wszystkie pojawił sie strażnik co niestety skończyło się odpisaniem gry
 

luk@sz

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
47
To jest potrzebne do misji, aby znaleźć ornamenty do otwarcia portalu.
Musisz póżniej pogadać z Cavalornem, a on powie ci żebyś poszedł do Lorda Hagena , bo paladyni zabrali ornament
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom