Kamienie Teleportacyjne

Status
Zamknięty.

Pablo134

New Member
Dołączył
26.12.2006
Posty
4
Mam problem i wydaje mi się że już tego się nie odkręci.
W zadaniu kamienie teleportacyjne nie mam opcji dialogowej u karczmarza Orlana żeby mi dał klucz do tych zamkniętych drzwi. Podejrzewam że przez to że nie poszedłem najpierw do tego portalu z orkiem koło Khorinis tylko najpierw z Laresem do wykopalisk i tam ten Mag dał mi klucz do tego portalu przeszedłem przez niego potem przez ten u orka, a ten trzeci dalej jest zamknięty.

Może jest jakiś jeszcze sposób żeby Orlan dał mi ten klucz??
Proszę o pomoc
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Powinieneś ją mieć nawet w 3-4 rozdziale... Ale to pewnie bug, jakich pełno w nocy kruka (podobno, ja znalazłem tylko 1 :p ). To zadanie nie jest do niczego niezbędne, ale zawsze dobrze jest mieć otwarty ten kamień. No, a rozumiem, że przeszedłeś przez te kamienie koło khorinis i w świątyni? Jeśli nie, koniecznie to zrób, bez tego nie będzie tej opcji dialogowej.
Pozdrawiam
 

Pablo134

New Member
Dołączył
26.12.2006
Posty
4
Tak przeszedłem i ten kamień koło khorinis gdzie był ork wojownik i wilk i w tych wykopaliskach gdzie dał mi klucz ten mag wody potem lares powiedział mi o Matwej Harpii no a jak ide do Orlana to jest tylko: Jak tam interesy; Co masz do zaoferowania i Czy ma jakiś pancerz o żadnym kluczu nie można z nim pogadać.

Pewnie niestety bug:(:(
 

DJ Endriu

New Member
Dołączył
3.1.2008
Posty
9
Ja tez miałem BUGA ale troche innego, nie mialem 3 guziczka w kamiennych kręgach <_<
wiec musialem zaczac od nowa.....
Ale to chyba nie pomoże w rozwiązaniu problemu - upomnienie słowne - dud
 

Mefi

New Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
27
No ale najpierw wchodzisz u tego maga, pojawiasz sie kolo miasta, uciekasz od orków znów wskakujesz do tp u orkow i wtedy pojawiasz sie w zaroslach koło karczmy i wtedy powinien być dialog, jeżeli nie to spróboj pobić gnoja, tylko bez świadków.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Nie wiem, czy nie trzeba czasem wkrecic sie do wodnego kregu, zeby moc dostac ten klucz. Pokombinuj, pogadaj z Laresem zeby oddal Ci swoj pierscien, zaloz go i wtedy pogadaj z karczmarzem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom