Kamienie Przodków ?

Status
Zamknięty.

gesiek

New Member
Dołączył
14.12.2006
Posty
3
Czesc wam wszystkim mam własnie malutki problem wiecei może gdzie znaleść KAMIENIE PRZODKÓW
bo kurcze szukam i szukam i nie moge znaleść znalazłem 3 Kamienie a gdzie jest teszta to nie wiem, a dostałem mapke
gdzie powinny być kamienie byłem w wszystkich i znalazłem tylko trzy.
:( Jak macie może jakiś opis czy coś w tym rodzaju gdzie są te kamienie Przodków??
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
Wszystkie oprócz Ejnara są w grobowcach.
A Ejnara trza buchnąc ze skrzyni assasyna o imieniu Ali - w Faring
 

alex-k6

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
80
Nie wszystkie są w grobowcach.

Kamień Akaschy miał bodajże koleś zabity przez orków niedaleko wejścia. Kamienie są zazwyczaj niedaleko grobowców, chyba tylko jeden był u szkieleta kolesia pochowanego w grobowcu (Baldar chyba).

Napisz, których kamieni nie masz to pomogę :]
 

Kubaa

Member
Dołączył
18.11.2006
Posty
104
Z tego co mi wiadomo to kamień Baldara był w korytarzyku z cieniostworem czyż nie jeśli nie to prosze o pomoc. :D
 

alex-k6

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
80
Dokładnie. A cieniostwór jest na prawo od wejścia do jaskini, będziesz widział ślady krwi na śniegu.

Pozdrowienia
 

gesiek

New Member
Dołączył
14.12.2006
Posty
3
Zdobyłem Kamienie

1. Snorre 2. Angir 3. Balder i ten kamien co ten koles został zabity przez orgów ale gdzie jest reszta to nie mam pojecia
a jeszcze zdobyłem kamien co dałem temu kolesiowi co na samy poczatku robiłem dla nie go zadanie co mi kazał do
grobowca wejsc i tez zdobylem kamyk od cieniostwora w tej jaskini.
 

alex-k6

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
80
No to podsumowując, brakuje ci Akaschy. Grobowiec jest na północnym zachodzie Nordmaru. Jeśli masz mapki to nie powinno być problemu ;]
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
Właśnie kamień przodków(ten z cieniostworem) jest na prawo od wejścia do grobowca-są ślady krwi ,z tym problemu nie ma :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom