Kamień Teleportacyjny Do Komnaty Króla

Status
Zamknięty.

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Więc tak byłem w Gothce zdobyłem ten kamień teleportacyjny teleportuje sie , ale nie do komnaty tego króla tylko obok kapliczki Inosa i jakiś gostek mi zleca zadanie zabicia 5 wodzów orków i dostaniu sie do króla,to tak musi być czy to bug???
Plz szybko o odpowiedź :unsure:
 

Barwa_88

New Member
Dołączył
20.11.2006
Posty
13
to nie jest kamien teleportacyjny do króla tylko do Vengardu czy jak tam się to zwie. Do króla znajdziesz jak sie doniego dostaniesz :p :p B)
 

emerytek

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
10
musisz się dostać do króla przebijając się przez zastępy orków. Tam dostaniesz nowy kamień a ściślej są dwa . Drugi przenosi za barierę przy obozowisku orków. Gdzieś tam leży na stole chyba u maga w wieży powyżej sali tronowej
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Szkoda <_< ci orkowie wcale nie są łatwi :angry: a ta sala tronowa gdzie jest dokładnie trzeba iść ciągle prosto i lać orków?Czy gdzieś skręcać? :rolleyes:
 

emerytek

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
10
jak wyjdziesz ze świątyni to na lewo za tym urwiskiem jest takie wejście po zrujnowanych schodach czy coś podobnego ale trzeba obejść dołem ,w lewo na most po schodach(ten co go widać z urwiska przy świątyni) ,trochę w prawo i po lewej są te zrujnowane schody.U góry stoją strażnicy.Marne szanse na przebiegnięcie .Na tych ruinach to jak na taranie z 2 .Orkowie tam nie wchodzą . Ale uwaga na szamanów.
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Ok thx :D
Ale jeszcze jedno,bo tam gostek mi dał zadanie zabicia 5 orkowych przywódców,mówi mi że oni są w większych budowlach miasta,czyli gdzie? B)

ok już przeszłem te misje temat do ZAMKNIĘCIA
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom