Jump! Jump!

Status
Zamknięty.

Anaconda

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
50
Ponieważ stworzyłem grę platformową, gorzej że w programie do robienia gier nie np. w C++. No ale zawsze można się pochwalić. Przecież nie każdy ma smykałkę do programowania
wink.gif

Ta gra to Jump! Jump!, jak już mówiłem jest to platformówka. Ale nie jakieś Mario, w mojej gze przede wszystkim się skacze! Dla niektórych może być bardzo trudna.
Oto linkJump! Jump!

Jeśli kogoś interesuje ten program to odsyłam do: http://gmclan.org/
Tam zostaniecie przyjaźnie przywitani przez polskich GM'owców
smile.gif


Prosiłbym o ocenę mojej gry, oczywiście w skali dla gier freeware
biggrin.gif
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
gierka jest bardzo fajna!
biggrin.gif
Szybko sie skapowałem że dwa razy strzałka do przodu to podwójny skok
tongue.gif
Masz racje-w niektórych poziomach jest diabelnie trudna
tongue.gif
Moja ocena to 5/6. Mam nadzieje ze zrobisz jeeszcze pare jeszcze lepszych gierek
tongue.gif
.
Pozdro i zycze powodzenia!
tongue.gif
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Ej no ludzie... full wypas! Fajna giera, o grafice nie wspomnę, bo jest oki - każda minigiera jest słabo graficzna, ale gra działa bez błędów, przyjemnie się skacze i jest bardzo fajna. Wysoka grywalność!
 

Obi-Wan

New Member
Dołączył
4.6.2005
Posty
16
Gra mi się bardzo podobała chłopie miałeś fajny pomysł z tą gierką ale w pewnych momętach była diabelsko trudna. Rób takich gier więcej.
 

Anaconda

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
50
Dzięki! Naprawdę wielkie dzięki
biggrin.gif

Co do większej ilości takich gier, wiecie.
To nie jest takie proste
wink.gif

Ale może coś jeszcze skrobnę.
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Wiesz powiem ci że całkiem przyjemna mini-gierka ogulnie podoba mi sie rozgrywka i muzyka grafika nie bardzo ale w takich grach to nie o grafe chodzi.
Miałeś fajny pomysł na początku z tym Anaconda ale chyba nie chciało ći sie go dopracować...
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
O tak... Naprawdę przyjema! Miło sie w nią gra. Cholernie trudne to czasami, ale całkiem orginalne, masz talenta ziomuś. Gierka podoba mi sie jak mało, która taka gierka. Coś w stylu "Tumb Rider" albo "Prince of Persia" - jeśli chodzi o te odbijanie sie od ściany do ściany :pPPP
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Gra jest świetna tylko zablokowałem się w takim głupim punkcie i nie mogę tego przejść
blink.gif
To nie jest śmieszne. Fajny miałeś pomysł z tą gierką, szczególnie z tym odbijaniem się od ścian, tylko własnie to mi sprawia najwięcej problemów
ph34r.gif
(co ten ninja znaczy to ja niewiem
huh.gif
). Graj jest genialna.
 

Anaconda

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
50
To odbijanie się od ścian może być zdziebko trudne gdyż jest nie dokońca dopracowane
smile.gif
Ma kilka bug'ów. Które wyeleminuje, jesli zrobię drugą część.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Spoko jak się połapałem to przyjemnie się gra, na początku trudno ale tera jest wypas. Nie no masz talent chłopie. Nie lubię takich gierek ale w tą mi się spoko grało.
 

Korpus

Member
Dołączył
28.5.2005
Posty
172
Zarąbista giera najlepszy motyw to odbijanie sie od ścian nieźle można się odprężyć albo mozna sobie fajnie pograć gdy nie masz normalnej gry chłopie opublikuj tą grę za kasę na jakiejś stronie!!
 

paniscus

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
375
No siema!!
No, no fajna gra. Co tu dużo mówić. Taka gra na odprężenia, nie wymaga zbyt wielkiego wysiłku. Staraj się chopie i rób nowe. Całkiem, całkiem.

NaRka
 

Anaconda

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
50
Że też nikt nie zauważył błędów
smile.gif

Pewnie dlatego że nikt nie przeszedł jeszcze gry
tongue.gif

Na serwerze jest poprawiona wersja, czyli 1.01 ;D
Niech ściągają ci co mają starą wersje! W starej wersji np. nie dało się ukończyć gry na 100%...
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Dobra, nie będę gadał, że ta gra to full wypas itd., po prostu powiem, że cholerni* wciąga.
smile.gif
Szczególnie jak się było jej testerem od samego jej początku (mam nadzieję, że zachowam tę fuchę przy następnych projektach gierek Anacondy). Na początku nie była taka ładna, więc nie narzekajcie, że ma brzydką grafikę (pieniążki nie błyszczały i klocki były takie, jakieś niejakie). Po prostu miodzio. Moja nota to 8+/10. Jak dla mnie trochę za trudna (zagrajcie na normal, ja doszedłem na normal do piątej planszy w czwartej krainie i miałem wszystkie pieniążki
biggrin.gif
), niektóre momenty są dla nie prawie niewykonalne. A więc Ana, przydałoby się zrobić dodatek do tej gry, lub drugą część gry(i w której oczywiście bym się zgodził być testerem).
cool.gif


Edit: Zapomniałem wpspomnieć, że plus dla gry to te sekrety do odblokowania, za zebranie pieniążków w grze.

Edit 2: Jeden pomysł z przeszkodą w grze był mój
biggrin.gif
. Podobny klocek do purchawy, ale niestety wy go zobaczycie dopiero po koniec gry.
wink.gif
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
No nie jest zachwycajaca, ale mozna pograc. Troche mozna sie tym znudzic , ciagłym skakaniem, ale niektóre poziomysa ciekawe.
Ale dobre dla tych którzy juz naprawde nie maja w co grać.
 
Dołączył
1.6.2005
Posty
57
Twoja gra jest bardzo dobra jak na mini grę momentami nie których miejsc się nie da przejść i trzeba bardzo bardzo długo próbować od nowa lub checkpointa ja nie wiem dokładnie do której rundy doszedłem. Ocena no 9/10 za te niektóre elementy nie do końca do przejścia.
Zrób drugą część jak byś mógł.
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
QUOTE (Haldir @ 08-06-2005, 20:27) No nie jest zachwycajaca, ale mozna pograc. Troche mozna sie tym znudzic , ciagłym skakaniem, ale niektóre poziomysa ciekawe.
Ale dobre dla tych którzy juz naprawde nie maja w co grać.
Oj niewybrzydzaj tak :/. Ja tam zabardzo sobobie niepograłem bo niemam czasu ale powiem że gierka bardzo fajna i nieprzecpana kolorami jak większosc minigier nieda się grac bo te jasne neonowe kolory dajo po oczach a tutaj takie ciemne szare kolory jekie lubie
smile.gif
. Gra udana daje 8/10
smile.gif
niestety niemam co oceniac bo wiele niegrałem.
 

IMac...

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
335
Zobaczyłem... Zagrałem... I nie żałuję! (Poza momentem, gdy spadając na kolce, gdy pierwszy raz pojawiają się latające platformy, spadałem, aż wyłączyłem grę)
Dobrze ci się to udało, mapy niezłe, muzyka piękna (ej... Ja się nie znam
tongue.gif
)
Co tu dużo pisać? Pięknie jest!
Życzę dalszych, wspaniałych, dzieł!

POzdRO
IMac...
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Tak mi sie spodobało że postanowiłme pobrac ten program do robienia gireki ale nieznam angielskiego i jakos mi to niewychodziło więc dałem se spokój wole robic tekstowe mm rpg-ki na enginie vallheru to jest to
biggrin.gif
.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Mam kilka spostrzeżen co do Jump! Jump!:
- trochę za trudne jak dla mnie może powinieneś troszkę nam ułatwić chociaz to nie jest konieczne, w końcu trzeba się trochę postarać zanim się wygra (jeeli to jest możliwe)
- niewiem jak wyłączać normalnym sposobem gierkę, musze wyłączać menedżerem zadań
- może pomyślałbyć nad jakimiś hasłami do map bo nie chce mi się za każdym razem przechodzić od początku całą grę.
To moje uwagi, może weźmiesz je pod uwagę
biggrin.gif



Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom