Joe, Pablo, Zamkniete Drzwi W Khorinis

Status
Zamknięty.

Demola

Member
Dołączył
9.1.2008
Posty
43
Jedyny straznik ktoremu moge obecnie ukrasc klucz to Pablo. Udalo mi sie to przy zrecznosci 22. Otworzylem jedna z wiez, aczkolwiek nie bylo tam Joe. Skad mam wziac klucze do reszty wiez, i czy w ktorejs jest Joe? Skad mam tez wziac klucz do zamknietego pokoju w burdelu???
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Klucz do pokoju w burdelu ma sam "burdelista", "burdelwładca", "burdeloszef" czy jakkolwiek go nazwiesz :D
Klucz do wież mają imienni strażnicy, czyli także ten koło karczmarza na placu wisielców i i nawet Peck. Jest on w burdelu w jednym z pokoi albo już w koszarach. Nie wiem ile zręczności potrza na nich, zawsze ich lałem :p

Pozdrawiam
 

Mr. Czesio

Member
Dołączył
4.11.2007
Posty
41
ja mam jakos 65 zrecznosci ale juz 4 rozdzial

klucz do wiezy ma ziomek ten w koszrach ktorys albo ziomek ktory pije piwo z innym luzakiem

raczej w koszrach ale tam musisz miec jakos wiecej zrecznosci :p
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Jedyną osobą posiadającą klucz do wierzy z Joe, jest Peck. Jak Pandrador zdążył już napisać, znajdziesz go w "Czerwonej Latarni" lub koszarach (jeśli wcześniej kazałeś/aś mu tam wrócić).

Pozostałe klucze mają imienni strażnicy, za wyjątkiem tego, które znajdziemy w skrzyni, w koszarach (w pokoju obok sypialni strażników).

Mr Czesio, nie kręć...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom