Jednoręczny Gniew Innosa

Status
Zamknięty.

toros1

Member
Dołączył
25.7.2008
Posty
50
Skąd skołować "Jednoręczny Gniew Innosa" bo mi kumpel mówił, że to najlepsza broń dla palka.
 

MichałABG

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
202
cóż.... Gniew Innosa był w G1 a w G2 nie spotkałem się z taką bronią.... jeśli jest taka broń to musisz chyba kupić jednoręczny miecz paladyna u Harada, a potem go zakonsekrować w klasztorze....
 

xardi4444

New Member
Dołączył
4.8.2008
Posty
23
Ja wiem gdzie jest gniew innosa. Musisz być paladyne. Następnie musisz kuipić magiczne ostrze od Harada i konsekrować miecz w klasztorze innosa. Następnie w 5 rozdziale w bibliotece Xardasa w klasztorze magów ognia znajdziesz łzy innosa. I będziesz musiał je połączyć na stole alchemicznym z magicznym ostrzem i wtedy stworzysz gniew innosa. Ale co do tego czy to jest najlepsza broń to ja pewny za bardzo nie jestem. Są o wiele lepsze bronie.


PS: Gdybym się mylił co do łez innosa to przeczytaj wszystkie księgi w tych podziemiach xardasa w klasztorze ale pamiętaj! Gniew Innosa możesz mieć tylko w 5 rozdziale. Chyba że grasz z kodami.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4797
Wam musiało sie coś pomylić. Gniew Innosa robi sie w kapliczce a nie na stole alchemicznym.
 

xardi4444

New Member
Dołączył
4.8.2008
Posty
23
No może. Dlatego mówiłem że nie pamiętam. Żeby przeczytał księgi xardasa.
 

Ancymon

Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
55
Słuchaj,toros.Najlepszy miecz paladyna to miecz DWURĘCZNY.Jednoręczny jest słabszy,przed konsekracją
w trakcie konsekracji i po konsekracji. :huh:
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Jest słabszy ale i sporo szybszy,a jak koleś woli grać bronią jednoręczną(tak jak ja:p) to Gniew Innosa jest najlepszy ze wszystkich
 

Ancymon

Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
55
Ok.Ale ja patrzyłem przez pryzmat obrażeń,a nie upodobań tudzież umiejętności postaci.
Bo jeśli masz większe umiejętności w jednoręcznych i przy okazji je lubisz to oczywiście z Twojej perspektywy
to najlepszy miecz. ;)
 

w0jta$

New Member
Dołączył
9.8.2008
Posty
14
Ja na poczatku gry oczywiscie bilem z broni jednorecznych poniewaz az tak dobrcyh dwurecznych nie bylo. Dopiero pozniej zaczynaja sie robic dwureczne lepszych od jednorecznych. Oczywiscie ze jednoreczne sa szybsze, ale a tak dwureczne wystarczaja szybkocia na zabicie np. orka. Na koncu o ile sie nie myle najlepsza bron dwureczna ma ataku 80 ale potrzeba tez sily 80 , jest ich kilka topor/miecz. A jednoreczna najlepsza miala tylko chyba 65 ataku ... wiec polecam dwureczne :D
 

KULPIS 2

Debile
Dołączył
9.8.2008
Posty
24
jest kod gdzie przywoluje si postaci z tom broniom czeba wpisaci "pc_r"
 

toros1

Member
Dołączył
25.7.2008
Posty
50
pomyłka najlepsza dwuręczna zadaje 110 a najlepsza jednoręczna 80.
 

xardi4444

New Member
Dołączył
4.8.2008
Posty
23
Eh. Ja spotkałem się z obrażeniami chyba 130. Niewiem ale sporo tego było.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom