Jedna Wielka Wada Gothica :(

Status
Zamknięty.

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Ja uwielbiam Gothica wszystkie części; mam zakupione wszystkie części a na święta dostane Gothica 3 <_<
Ale jest taka wada, która mi sie nie podoba w Gothicu :(
Tą wadą jest to, że jak zrobimy wątek główny i zabijemy potwora głównego to jest filmik i "the and" i nie można grać dalej czyli: zabijać potworków które jeszcze przetrwały, nie można sobie pozwiedzać krajobrazu świata Gothica, nie można pogadać z ludźmi. Tylko tyle chciałem powiedzieć <_<
Ale w końcu Gothic to Gothic i oto chodzi <_<
 

Bikart

New Member
Dołączył
8.12.2006
Posty
6
Ja tą sytuację nie uważam za wadę, dlaczego? Przecież ZANIm zabijemy "głównego potwora" możemy zwiedzać świat, po ostatecznej walce nie widziałbym sensu (albo mi by się nie chciało) w zwiedzaniu po raz kolejny tego samego świata.
Nawiasem mówiąc ciekawe jak PB załatwi problem wstaienia fabuły dodatku do G3 do fabuły podst. wersji. Najpewniej będzie tak samo jak w G2:NK, gdzie linia fabularna dodatku przecinała się w pewnym momencie z podstawową. Chociaż czętnie zobałczym fabułę ddatku po zakończeniu głównego wątku G3 np. Orkowie pokonani (jedna z możliwych dróg na przejście G3) lecz trzeba rozwiązać problem na wyspach południowych np. bunt przeciw królowi, nowoutworzona armia zielonoskórych, albo poszukiwanie starożytnego artefaktu.
 

Riv

New Member
Dołączył
28.11.2006
Posty
25
czego marudzicie przecież
1) gre można przejść na wiele sposobów więc jeśli najpierw grał z buntownikami to 2 raz niech gra jako alai orków i świat zobaczy!
2) a dodatek? czyrzbyście nie wierzyli możliwości PIRANII? np: Bezi jedzie na emeryturę na wyspy S a tam zadyma o blabla i już jest?

(ŁATKA D WYPOWIEDZI)
"BLABLA I JUŻ JEST!!!"
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
apropo up wesole,on sie nie pytal czemu saga gothica sie konczy tylko dlaczego po pokonaniu ,,Bossa,, jest koniec czesci
I co bys zrobil jakbys dalej gral? Lazil monotonnie po swiecie nie wiedzac co robic?Zabilbys wszystkie potwory zebral wszystko i wykonal wszystkie zadania to co bys robil?
apropo wszyscy prucz tematu popieram
 

Dawidosik

New Member
Dołączył
16.1.2007
Posty
13
Uważam że Gothic jest najlepszy taki jaki jest. Ja nie widze w nim wad, oprócz duzych wymagań 3 części
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom