Jazda na zwierzętach

Status
Zamknięty.

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Wydaje mi sie to całkiem realne ale na pewno nie na cieńostworach ani na zębaczach..Myślę że tylko koń i wielbłąd wchodzi tu w rachubę ale nie ukrywam że na gryfie czy pegazie chętnie bym pojeżdził (mam mega farta w testach oswajania w D&D to dla tego te dwa stworzenia tak lubie)
tylko po co urozmaicenie? Mapa nie będzie chyba aż tak wielka że z buta sie nie będzie opłacać po za tym runy... i jak walka na takim koniu miała by wygłądać?? :roll:
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
ta albo dzwonimy do Potera żeby z Charlim pogadał i nam dadzą Norweskiego rogogona;P
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Wyobrażcie sobie również zbroje dla naszych "wierzchowców" np. taki smok w zbroi i nikt ci nie podskoczy.
 

djpietras

New Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
14
zaje fajnie by było ale przecież dla utrudnienia koń by musiał sie kiedyś zmęczyć tak samo jak w mistuże szybkości kończy sie po 5minutach ak samo może by trzeba koniowi dać pić czy odpoczynek no niewiem coś w tym stylu
biggrin.gif
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Bardzo fajnie byłoby pojeżdzić na grzbiecie cieniostwora czy smoczego zębacza , ale myślę że konie w zupełności wystarczą poniewaz gdyby można było jeżdzić na najróżniejszych zwiężętach to gra stała by się głupia i wogóle straciła by swój klimat, więc dlatego konie wystarczą mogłyby być jeszcze wielbłądy żeby podróżować nimi po pustyniach jeżeli wogóle pustynie będą. Ale myślę że te dwa typy zwieżąt to wystarczająco dużo.
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

adamk

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
35
ert

cos ta gra przypomina coraz bardziej wladce piersvciewni nieprawdaz

[ : Sro Mar 09, 2005 1:57 pm ]
no wargi i konie i ze mozna na nich jezdzic a orkowie jakby usiadly na wargi to by te wargi umarly pod ciezarem orkow
 

Mr-bak

Member
Dołączył
23.3.2005
Posty
38
Treser

Pjeździłbym na cieniostworze lub na zębaczu wypas!
I nowa praca treser zwierząt i misje od treserów "Zgubiłem tresowanego ścierwojada w poblirzu jakiejśtam farmy" fajne by to było:D
 

Pi3tia

New Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
27
QUOTE (***LOTH@R*** @ 14-02-2005, 17:02) fajnie by się jeździło np.na cieniostworze ale ja myśle że najwyżej będą konie i wielbłądy
Raczej będziemy jeździć tylko konno, bo jakoś jazdy na zębaczu wyobrazić sobie nie mogę
huh.gif
Ale kto wie. Fajnie gdyby dało się walczyć, jadąc na koniu, chociażby w jakimś turnieju na kopie
tongue.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Dawno nie czytałem takich głoopot jak wy tu piszecie pozatym śmierdzi mi w tym temacie spamem. To jest gothic a pozatym gdybyscie troszke uwazniej pograli to byscie wiedzieli że smok-ożywieniec był ostatnim ze wszystkich smoków!!!!! Po za tym czy ktoś widział Gryfy w gothicu albo jeszcze lepiej wywernach czy to jest Heros?? ludzie pomyślcie troche!!!! Koń, wielbłąd to doby pomysła ale co innego??? Albo pomysł z oswajaniem Cieniostworów!!! Cieniostwory są tylko po to by je zabijać.
 

owen9

Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
70
ale bybyło fajnie gdyby sobie kupić smoczka albo cieniostworka małego i prowadzić go na smyczy po ulicy
biggrin.gif

a potem uczyć żeby siadał latał chodzić z nim do weterynarza
biggrin.gif

i uczyć go walczyć i zapoznać go z jakąśsamiczką cieniostwora i będą następne cieniostwory
biggrin.gif

i ędzie się je wychowywać karmić i uczyć różnych rzeczy nawet kradzierzy kieszonkowej
biggrin.gif

a potem urosną i cie zeżrą
sad.gif
 

Gherrick

New Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
12
Co wy tu pleciecie
blink.gif
. Najwyżej konie i w różnym stopniu powinno się na nich jeździć. Na mistrzu to nawet orka powinno sie dać stratować i dosiadać ogromnych koni bojowych i dawać im najcięższe zbroje(na 1 lekkie kucyki i bez zbrój). Powinny być włócznie by efektownie zabijać pieszych. Powinny być tarcze a przynajmniej hełmy.
 

Epic

New Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
25
QUOTE Podobno w Gothic III można będzie jeździć na zwierzętach np. koń, warg, cieniostwór.
Podobno Orki będą jeździć na wielkich wargach.
Ja bym chciał latać na smoku co wy na to :?: :?:

Gdzie Takie plotki slyszales? To sa czyjes wymysly i nikle jest to, iz pojazdy pojawia sie w g3.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE
QUOTE Podobno w Gothic III można będzie jeździć na zwierzętach np. koń, warg, cieniostwór.
Podobno Orki będą jeździć na wielkich wargach.
Ja bym chciał latać na smoku co wy na to :?: :?:



Gdzie Takie plotki slyszales? To sa czyjes wymysly i nikle jest to, iz pojazdy pojawia sie w g3.

Gdybyś choć troszke poczytał wiedział byś że twórcy już w pierwszych wywiadach mówili że rozwiążą sposób przemieszczania sie w sposób bardziej wydajny niż runy teleportu!! W następnych wywiadach było to potwierdzane więc jest bardzo prawdopodobne że pojawią się np. Konie. w GIII

Uważam ze jazda na wargach albo cieniostworach jest głoopim pomysłem ale jakiś środek lokomocji będzie na 100%
 

Epic

New Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
25
W wywiadach bylo pytanie, czy pojawia sie pojazdy typu Konie, tworcy nic nie obiecywali. Nie ma nic napewno. Ktos zle zintepretowal wywiad i teraz pojawia sie Topic o tym, iz bedzie mozna jezdzic na zebaczach
unsure.gif
.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE W wywiadach bylo pytanie, czy pojawia sie pojazdy typu Konie, tworcy nic nie obiecywali. Nie ma nic napewno. Ktos zle zintepretowal wywiad i teraz pojawia sie Topic o tym, iz bedzie mozna jezdzic na zebaczach .

To sie zgadza twórcy nie powiedzieli konkretnie co będzie powiedzieli że bedzie sposób poruszania sie po kontynęcie bardziej wydajny niż runy i interpretowanie tego jako jazda na zebaczach albo cieniostworach jast poprostu głoopia a tym bardziej latanie na smokach to jest już całkowity bez sens.
 

owen9

Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
70
eeeeeeeee super bt było na chsząszczu kurde jeżdzićwow to bybył chad. Ale dla emerytów co chodzą w rzeczywistości z tą samą prędkością
laugh.gif
biggrin.gif
wink.gif
tongue.gif
smile.gif
 

Lord_Beregond

New Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
24
Mi by wystarczyła jazda konna i tyle
smile.gif
Bo jazda na ścierwojadach i inncyh potworach jest mym zdaniem głupia.
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Z tym smokiem to całkiem niezły pomysł. Na przyklad znaleźlibyśmy gdzieś małego smoczka, którego byśmy musieli wychować. Jak bylibyśmy złą postacią to smok zjadałby ludzi i niszczył miasta, a jak dobrzy to atakowałby tylko naszych przeciwników. Ach jakie to byłyby widoki podczas lotu na smoku...
 

siemin

Member
Dołączył
5.5.2005
Posty
77
konie sa na 100% ale o smokach to jeszcze nie slyszalem. Poza tym smoki przeciesz w g2 byly glownymi wrogami wiec watpie zeby teraz staly sie slodkimi, pluszowymi smoczkami poza tym by bylo bez sensu bysmy latali nad wioska orkow zabijali szybko z luku szmanow a potem bysmy zabijali cala reszte. Smok nie moglby byc niesmiertelny bo by bylo bez sensu. A co bedzie jak ktos zestrzeli ci smoka kiedy bedziesz na nim latal AWARYJNE LADOWANIE. Wiec ja wole zostac przy koniach (tak na wszelki wypadek)
cool.gif
 

Smok

Member
Dołączył
27.4.2005
Posty
58
Wygibitny pomysł jusz wyobrażam sobie bezimiennego na smoczym zębaczu FULL WYPASS!!!
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom