Jazda na zwierzętach

Status
Zamknięty.

Lord Nazgul

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
99
...Podobno w Gothic III można będzie jeździć na zwierzętach np. koń, warg, cieniostwór.
Podobno Orki będą jeździć na wielkich wargach.
Ja bym chciał latać na smoku co wy na to :?: :?:
 

DarkBlade

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
317
taki temat już jest/był więc nich mod go zamknie, a co do jazdy to wiem że być może ttaka opcja zaistnieje, ja lubiłbym z pewnością jazde na Cieniostworach i Zębaczach...
 

Lord Nazgul

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
99
No jak by na smoku nie szło lecieć to wolał bym na cienistorze jechać
tongue.gif
 

gryf

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
285
smok byłby dobry, ale prawdziwy postach szerzyłyby osoby jeżdżące a
wywernach
mantykorach
gryfach
mogliby też wprowadzić stwory które nam będą pomagać w walce, albo dałoby się na nich pływać
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
I jazdy na zwierzętach pewnie byśmy się uczyli. Taka jazda na owcy była by pasjonująca a za nauke ujerzdżania chrząszcza byśmy musieli zapłacić 3PN a na takim smoku to 20PN
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
To że be się jeździć na zwierzakach to tylko domysły. Większość z userów pisze słyszałem... to moż niech napisze gdzie słyszał niech da linka. Jeszcze nic nie wiadomo, moim jednak zdaniem nie powinni wprowadzać żadnych koni, więlbłądów itp. Przecież wtedy Gothic stanie się całkiem inny, straci swój klimat będzie całkiem inny od swoich poprzednieczek. O smokach już nie wspominam, wydaje mi się że na nich na pewno nie będzie się dało latać i dobrze.
 

Lord Nazgul

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
99
Ale jak mapa ma być 6 razy większ od tych to fajnie się na chodzisz tu i tam można by sobie tak pojeździź na CIENIOSTWORZE :twisted:
 

lee11

New Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
26
Moim zdaniem w ostateczności będą konie (może wielbłądy). Ale mówicie o orkach na wargach. Jak ork jest dwa razy większy od bezimmiennego!!!!!!!!!!!!!Ten warg musiał by być dwa razy większ od cieniostwora!!!!!!!!!!!!!!!!Fajnie by się je zabijało.
Gothic rulezz
 

Lord Nazgul

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
99
Na bank Warg bydzie wielki
tongue.gif

Ale wielbądy raczej są żadne na nich nie da się jeździć on są wolne to cho dzi o szybkaśc stworka
tongue.gif
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
wypas by bylo ujarzmic takiego cieniostwora i na nim jezdzic wogule pomysl wypas a ja takiego tematu nie widzialem nie pisalem na tamtym to tu se popisze:D:D:D:p
 

Lord Nazgul

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
99
Ja to fajny pomysł Bo właśnir trzeba będzie ujaźnimć tą bestie a potem na nią wsiadamy i w sińa dal :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
E

Electric_Dragon

Guest
konie na pewno będą. Fajnie gbyby np można by zostawiać wierzchowca u jakiegoś zaprzyjaźnionego farmera, któryza odpowiednią cenę opiekował by sie naszym środkiem transportu. Rzecz jasna sprawa nie dotyczy dzikich zwierząt np. wargów, ciemnostworów itp.
 

Lord Nazgul

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
99
Ogólnie że wogóle zwierzęta będą do jeżdzenia to będzie fajne :twisted: :twisted: ja wde jeździćna CINIOSTWORZE jak będzie można :twisted: :twisted:
 

***LOTH@R***

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
94
fajnie by się jeździło np.na cieniostworze ale ja myśle że najwyżej będą konie i wielbłądy
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
o tak dadzą smoka:) samo nauczenie się latania to dajmy na to 50pn... to nic w poruwnaniu z tym że nie wpadliście jak tego smoka dorwać
wink.gif
w sklepie 500k
smile.gif
))))) to by był looz
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
No właśnie jazda na smokach. A skąd tego smoka wziąść?? Nikt ci go przecież nie sprzeda, a nie będzie chyba jakiejśstadliny smoków. A co będzie jeśli sie spadnie z tego smoka jek będziemy lecieć??
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Na legalu?? Chyba go będziesz musiał przemycić. Chowaj gp w majtki tam nikt ci nie będze zaglądał. Może tylko głowa będze troche wystawać, imódl sie żeby mu sie nie zachciało ziewnąć bo będzie po klejnotach.
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Lepsze by cos w tym
biggrin.gif

:arrow: Dostalismybysmy jajko smoka od kogos
biggrin.gif

pozniej chodowalismy ^^ (wysiadywalismy:p)
po pewnym czasie smok by sie wyklul
biggrin.gif

i by rósl i rósl
biggrin.gif

i w koncu bysmy na nim latali
tongue.gif


P.S Bezimmieny powinien miec w g3 jakos kwatera swoja
biggrin.gif
cos wielkosci zamku
tongue.gif
bo gdzie by trzymal tego smoka
tongue.gif
(no chyba nie w ekwipunku
biggrin.gif
)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom