Jaszczuroczleki

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
szukalem czy taki temat byl ale nie znalazlem wiec pisze
tongue.gif


z jakim levelem najlepiej isc na jaszczuroczlekow ??
mam 21 ...
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
z 21 to pojedyńcze jaszczurki moze załatwisz ale jak spotkasz 3-4 to cięzko ci będzie.Radze podbic wyższy lv.Cos kolo 30,Wtedy będzie ci "łatwiej" ale nie łatwo
biggrin.gif
 

goldup

Member
Dołączył
6.2.2005
Posty
30
QUOTE Ja jak byłem Paladynem musiałem mieć 35-40 level żeby pokonać jaszczuroczłeka
sad.gif

36lvl + szponik :> - z palcem w buzi pokonuję 3-4 za jednym razem.
 

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
Ja rozwalam jaszczuroczłeki mając 23 lvl i rozwalam od 1-3 ale 3 góra.
Wystarczy sie dobże wyszkolić w broni dwuręcznej i poczekać aż zaatakują z rospędu. Potem od tyłu Ciach i jedne pada a 2 jaszurki to już pikuś
biggrin.gif
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Ja jako Łowca Smoków zaczęłem walczyć z jaszczuroczłekami na 30 levelu i dwóch pokonuje się bez większych problemów , ale jak jest trzech czy więcej to jest problem bo zachodzą od tyłu, a ich cios jest bardzo mocny. Najważniejsze w walce z jaszczuroczłekami to nie dać się trafić.
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Najlepiej miej poziom kolo 20- 30 ale wtedy trzeba miec pozadny miecz i jakies czary staraj sie odciagac ich pojedynczo to ich wykonczysz 8)
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Ja mam 21 level tak jak ty i se radze z jednym jaszczurem naraz
ohmy.gif
Musisz ich pojedynczo wywabiac i pozniej po prostu pociachac
biggrin.gif
 

Mumin

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
12
Najłatwiej jest grając magiem, który jest wtajemniczony w 6 krąg magii i posiada się jakieś dobre ofensywne czary, np deszcz ognia. Wtedy ilość jaszczuroczłeków nie ma większego znaczenia.
Wszystkie pójdą do piachu.
biggrin.gif
 

Vatrass

New Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
20
No to idz sobie jeszcze poklep troche potworków ale też zależy jakie masz umiejętności bo jeśli masz dobrego gnata i dużo w miare oczywiście siły to możesz sobie poradzić
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom