[Jarkendar]

Shaki

Member
Dołączył
17.3.2005
Posty
50
Jarkendar jest to gra internetowa moim skromnym zdaniem lepsza od Valherru , rejestrujcie si.e przez ten link : http://www.comq.webd.pl/jarkendar/register.php?ref=453

rejestrujcie się nawet jeslinnie chcecie grać to mi vallarów przybędezie
smile.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jarkendar jest to fajna gra tekstowa. Podoba mi sie jej układ ale jest troche nieczytelny(zlewa się). można dołaczac i robic klany jest ona ciekawa najbardziej podobaja mi sie podróze najlepiej w góry
wink.gif
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Ja także polecam tą gre
tongue.gif
Bardzo ciekawa MMORPG ! na dobrym serwerze ! Można wybierać sobie klasy itp. !! Polecam gorąco rejestrować się !! Już nie długo ma być nowa era Jarkenadu !!!!
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
Jak dla mnie jest to jedna z lepszych gier MMORPG w jakie gram ( a gram w chyba 17 takich) choć brakuje mi jednej rzeczy (w prawie żadnej tego nie ma) mianowicie chodzi mi o świątynie, czemu nie mogą zrobić jej tak aby wyglądała jak na Redoranie, czyli wpisuje się ile razy chce się pomodlić...jeśli kogoś to zainsteresuje to niech napisze o tym pomyśle adtechowi....
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
no przyznam fajna gra, neta nie mam długo i nie gralem w podobne wiec nie mam porownania , ale ta mi sie naprawde spodobala i jestem juz poteznym elfim wojownikiem poziom .......1 heh
biggrin.gif
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Dobra gra bardzo mi się podoba i polecam ją innym.Sam gram żadko ale mi się spodobała.Jest ciekawa na dobrym serwerze i wciągająca.Podoba mi się w niej wszystko.i jeszcze raz polecam tą gre każdemy kto lubi grać w MMORPG
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Ech... ile jest już tych klonów Vallheru? Przecież to głowa boli... nie lepiej wziąć się za jakiegoś serva w NWN, zamiast śledzić poczynania kolejnych tekstówek?
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Osobiście to mi się nie podoba, tak jak Vampek twierdzę, że tych gier jest już za dużo i się szybko nudzą, nie lepiej pograć w Mu, Et etc. ??
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
A właśnie- czy to nie głupie, że oni za każdym razem chcą zgarnąć Vallara? TO JEST DZIKIE! PO CHOLERĘ WAM TE VALLARY!

smile.gif
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Zgadzam się z moimi przedmówcami... Po co wam kolejne kopie tej tekstowej gry? Lepiej zróbcie coś o wiele lepszego od Vallearu, albo pomóżcie jej twórcom usprawnić gierkę, i kontynuować ich dzieło... Ta sytuacja bardzo przypomina mi szybkie powstawanie freebowskich for, no dosłownie tak samo
biggrin.gif
. Ludzi przystopójcie!!
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Jarkendra to istny klon Vallheru i niewarto w to grac dlaczego nic niepozmieniane jedyne co zmienili to logo i chyba tyle noi troche opisy niektóych lokacji to mi juz lepiej wychodza takie mmrpgki nielepiej grac w reodorana czy jak to tam się nazywa bądz w gild wars a nie w takiego klon ajak jarkendar nidz orginalnego niewarto w to grac dajcie mi porządny serwer z obsługa php baza MySQL cron jobs(niekoniecznie) i mailer oczewiescie ze free (nie lycos zni zadne org fre i inned bo te zprawdzałem i mi gre poblokowali
sad.gif
) to ja wam pokarze co to jest prawdziwy mmrpg na engine vallheru
biggrin.gif


Ps : wciąga jak karzdy inny mmrpg a jesli ktos uwarza ze warto w to grac to sie myli lepsze reodoran i gild wars i inne
biggrin.gif
a nie jarkendar istny klon vallheru
mad.gif
 

Woroszek

Member
Dołączył
9.4.2005
Posty
54
Moglibysie mi troche wiecej o niej opowiedziec jak klikam na ten link to mi pize brak strony!!
A wracjąc do gry to bardzo bym chcial dowiedzic sie cos wiecej i miec dzialający link prosze
biggrin.gif
 

AndrewPil

New Member
Dołączył
24.6.2005
Posty
9
Gra niedziała ponieważ obecnie jest wprowadzana nowa era. Pytałem się adtecha dlaczego nie może zlikwidować obecnej w dzień wprowadzenia nowej ery ale miał tam jakieś sensowne powody. Sam grałem w tą gierke ponad 2miesiące. Na początku myślałem że to jakieś dno ale mnie wciągnęło. W czasie wakacji nowa era powinna być wprowadzona. Zapraszam wszytskich co chcą się coś dowiedzieć o grze na http://www.comq.webd.pl/jarkendar/forum/.
 

<GORN>

Member
Dołączył
10.4.2005
Posty
51
a co to sąte vallary i Jarkendar bo mi też pisze brak strony czy to jest takie momrpg jak Mu Online??
 

IMac...

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
335
[plaśnięcie w czoło]

Vallary (nazywane różnie - zależnie od strony) - są to specjalne punkty przyznawane za ściąganie nowych... Za punkty te dostajemy kasę, lepszy szprzęt (lub coś takiego - wszystko zależy od strony)
Heh... I bez klikania na link widzę, że autor posta parę Vallarów chce zarobić
smile.gif
(ja się nie czepiam... przynajmniej dopuki się nie zarejestruję
tongue.gif
)

A Jarkendar to, jak pisano wyżej klon Vallheru. Vallheru z koleji jest grą sieciową - w sumie "internetowym tekstowym RPGiem" znaczy nie ma plansz tylko działy "Altara" (zgadłem?
smile.gif
), "Karta Postaci" "Miejscowe Klany" itd. A co do Jarkendaru... Jak zobaczę to ocenię... Przez edycję posta i pamiętajcie - grajcie w Eneo!
wink.gif


POzdRO!


Do postu niżej:

Ja spotkałem jeszcze Gollary
tongue.gif
I masz rację... Obiecują, że coś za nie będzie, a tu nic
tongue.gif

Swoją drogą w Nordmar's Kingdom nie powinno ich być (wiadome... to ma być, chyba, system wojen i handlu - nie RPg na skalę światową
tongue.gif
)
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
QUOTE Vallary (nazywane różnie - zależnie od strony) - są to specjalne punkty przyznawane za ściąganie nowych... Za punkty te dostajemy kasę, lepszy szprzęt (lub coś takiego - wszystko zależy od strony)
Heh... I bez klikania na link widzę, że autor posta parę Vallarów chce zarobić smile.gif (ja się nie czepiam... przynajmniej dopuki się nie zarejestruję tongue.gif

Niestety w większosci gier na enginie Vellheru nazwa "Vallary" nie ulega zmianie (oaobiscie z takim przypadkim jeszcze sie nie spotkałem a grałem w wiele takich giereczek). W większosci gierek "Vellary" nic nie dają czyli są poprostu bezurzyteczne ale przyznam że widziałem w paru gierkach np w Reodoranie że walary dodają energię tyle Vallarów i mas jakis tam artefakt itp.

Ps: obecnie piszę moda który będzie cos dawał za te "Vmallary"
tongue.gif
 
Do góry Bottom