Jakim Mieczem Lubicie walczyc

Status
Zamknięty.

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Ja prawde mowiac lubie bardziej walczyc mieczem jednorecznym a 2 orkowa zguba poniewaz lepiej nim macha na pozomie mistrza a po 2 za bardzo nie umiem sie dwurecznym poslugiwac zawsze mi kaleczniew wychodzi ze sie zatnie w ciagu ciostu i mnie bija :cry: i dlatego wlasnie wole miecze jednoreczne a jakie wy wolicie?. Jak ten temat byl to z dory przepraszam ale jestes nowy wiec nie wiem
 

DarkBlade

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
317
1 to jest chyba dział o g1 a nie g2 więc orkowej zguby tam nie znajdzisz albo mam innego gothica...
2 takich tematów było dużo i spójrz na mój podpis i użyj pięknej opcji szukaj...
3 ja uwielbiam wręcz miecz o wdzięcznej nazwie " Czerwony Wiatr" a oprócz tego lubie też:
-Miecz Blizny:
Szybki jak pierun i w dodatku dobre obrażenia zadaje, ale potem chowa sie w cień przed Urizielem..
-Uriziel- za to że nie fajnie wygląda tylko że zadaje obrażenia od magi przez co wiele ludzi którzy mają wręcz nieśmiertelność przed bronią (straż świątynna u śniącego) chowa sie przed Urizielem w dodatku podpala a to oznacza dodatkowe obrażenia a to że "fajnie wygląda" to dla mnie nie przekonujący argument rzeczy nie biore na wygląd bo tak sie oszukuje frajerów a na skuteczność...
 

goto

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
30
najlepszy jest uriziel czy cos takiego dla mnie

Temat zostanie, ale wyłącznie dla ludzi wypowiadających się z sensem i uzasadniających swoje opinie (na najmniej cztery wiersze). Posty innych userów będą usuwane i „nagradzane” ostrzeżeniami- MB
 

gryf

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
285
ten temat już był ale nie było mi dane się na nim wypowiedzieć. moimi ulubionymi broniami są dwuręczne bo zadają dużo obrażeń i fajnie wyglądają. miecze jednoręczne bym poparł gdyby były jeszcze tarcze ( szkielety wojownicy mają broń jed. i tarczę)
 

Bakerman

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
73
Na początku gry wystarczają bronie jednoręczne, ale później są bezużyteczne. Dlatego wolę dwuręczne. Najbardziej lubię walczyć Urizielem.

Kurna... Przynajmniej 6 pełnych linijek ma być. - Gothi

 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
Taki temat już był a co mnie to obchodzi że jesteś nowy jak jesteś nowy to tym bardziej zaglądaj do opcji szukaj bo jak już jest pare miechów to wie co było i nie musi szukać a wracając do tematu to ja wole wszystkie miecze jednoręczne bo są szybkie wyjątkiem jest Uriziel bo jak kolesia walene to niemusze go dobijac
biggrin.gif
biggrin.gif
 

garret_2006

New Member
Dołączył
30.1.2005
Posty
17
uriziel jest najlepszy ale wole miecz Blizny najlepszy miecz jednoręczny
Na przyszłość czytaj cały temat i wypowiedzi wszystkich poprzedników, zanim napiszesz choćby słowo- MB.
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Zdecydowanie miecz Blizny.
:arrow: Najleprzy miecz jednoręczny
:arrow: Super wygląda
:arrow: I wogóle miecze jednoręczne gdyż fajnie je bezimienny trzyma gdy jesteś mistrzem w walce jedną broniom.
 

Arom

New Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
27
Tak tylkko szkoda ze :
miecze jednoreczne sa slabe(85 najlepszy)
nieladnie wygladaja a taki miecz dwureczny to widać i to jak
biggrin.gif

miecz jednoreczny jest za krutki nawet miecz blizny
biggrin.gif

i dlatego nie lubie mieczy jedno malo zadaja i sa niedlugie a miecze dwu sa dlugie i duzo zadaja
biggrin.gif
 

Esso

New Member
Dołączył
30.1.2005
Posty
17
ja lubie dwureczne bo sa mocne a jedno bo ladniej wygladaja
tongue.gif

pozdrawiam aroma z forum decha.netlook
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom