Jakie Są Wasze Oczekiwania Dotyczące Gothic 4 ?

Status
Zamknięty.

Smoczy Łowca

New Member
Dołączył
20.1.2008
Posty
4
Gdy czytałem recenzje Gothica 4 to doczytałem sie ze w 4 części bezimienny ma przejść na emeryturę "ze sie tak wyrażę".i ze cala fabuła ma sie dziać przed ty wszystkim co sie przydarzyło bezimiennemu.ale ja zadaje sobie jedno pytanie kim był.Być może 4 część gothic może być odpowiedzią na moje pytanie ale czy na pewno czy w czwartej części dowiemy się skąd się wziął bo gdy poraz pierwszy zagrałem w gothica to miał już swój wiek a do koloni karnej trafił za kradzież czyli już coś przeżył i nie został sprowadzony przez bogów na tamtejszy świat moim zdaniem bogowie a może dokładniej innos dał mu część swej boskiej mocy po to by pokonać śniącego a w 2 części smoki i na koniec część 3 wyzwolenie królestwa myrtany moim zdaniem bezimienny będąc narzędziem w rękach innosa dużo zdziałał i czy to ma być jego koniec ?? ja sobie tego nie wyobrażam. Ale tak jak powiedziałem 4 część serii gothic może dać mi odpowiedzieć.


może wy coś powiecie na ten temat
 

alus944

Member
Dołączył
9.1.2008
Posty
78
Ej o ile się nie myle był już taki temat z tytułem czego się spodziewamy po G4 ;) Wystarczy poszukać ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom