Jakie Macie Sposoby

Status
Zamknięty.

Ali wad Helu

New Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
24
Najlepiej to mi się ściąga na niemieckim
tongue.gif
Baba jest ślepa więc kłade sobie kartke na krzesle obok a ona i tak nie widzi. Jezeli chodzi o inne sposoby sciągania to najepszy jest taki że wszystko co potrzeba pisze sobie na kartce a potem to wykorzystuje a nastepnie zapisuje innymi obliczeniami itp i nic nie widąc
laugh.gif
. Osobiście to tyko sciągam w ten sposób;].
 

Avaneger

Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
95
W mojej szkole zciąganie to banał . Niektóre nauczycielki mają bryle jak dna od butelek albo są pół głuche . Oczywiście nie wszystkie ale najłatwiej jest zciągnąć na : niemieckim , biologi , fizyce , histori , wosie i angielskim . Na tych lekcjach moge pisać z otwartym zeszytem/książka . Na trudniejsze przypadki mam dwie jak dotąd metody :
1.Przyklejam albo pisze ściąge na bucie . Potem kłade noga na noge (nie jak dziewczyny oczywiście ) . (Pełna skutecznoćś ) Trzeba przykleić ściąge na dobry but . A zależy to od strony żędu w którym sie siedzi .
2.Jako że mam długi pasek od spodni , przyklejam na niego sciąge . W przypadku
przyuważeniu zciągania tą techniką , łatwo można sie wywinąć wkładając pasek do spodni .
Te dwie metody dla mnie zawsze były skuteczne . (może oprucz jednego albo dwóch wyjątków)
Jeszcze nie prubowałem korzystać z dlugopisu z UV ale musze sprubować . Ale najlepsze jest to , że można go kupić w szkolnym sklepiku .
tongue.gif
 
Dołączył
7.11.2005
Posty
39
To ja zawsze przyklejam taśmą klejącą do nogi w miejscu kostki, i później kładze noge na kolanie a jak coś to szybka akcja i nie ma..
tongue.gif
tylko później boli przy odrywaniu...
tongue.gif
a jak nie mam czasu pisac ściąg to z zeszytu...
biggrin.gif
pozdro
 

Eline

Bratnia dusza Gothic.up
Dołączył
8.8.2005
Posty
32
Najlepszy sposób na sciąganie - uczyc sie i miec wszystko w głowie
biggrin.gif
biggrin.gif
Aczkolwiek posiadanie ściągi jest wskazane w przypadku, jesli sie nie jest czegoś pewnym. Tylko jak nauczyciel złapie u nas to nie ma gadania - jedynka od razu.

Ja, z racji tego, że do ściągania mam pecha, bo nieraz mnie złapali - wole się uczyć. I lepiej na tym wychodzę.
wink.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom