Jakie Macie Przegladarki Internetowe?

Jaką masz przeglądarke internetową????


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

DukE

New Member
Dołączył
10.12.2005
Posty
24
Ja używam firefoxa i uważam , że jest świetny
biggrin.gif

Nie tylko opera blokuje wyskakujące okienka FF też to potrafi
tongue.gif

Glifion thx za informacje
smile.gif
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Jeśłi mam wybrać jedną przeglądarkę, wybrałbym Firefoxa. Podkręciłem go przy okazji sposobem Glifa (trochę przyspieszył, ale dlatego, że mam wolnego neta
dry.gif
) i nie narzekam.
Problem jest w tym, że niektóre strony nie chcą się otwierać w FF, więc trzeba użyć wtedy IE. Nie lubię tej przeglądarki, ponieważ ma pełno dziur i jest wolniejsza od FF.
Pozdro.
 
G

Gray_Fox

Guest
Siemka, kiedyś na pewnym forum koleś wypowiadał sie na temat FireFoxa. Opinie same były pozytywne. Cóż, sam spróbowałem i nie pożałowałem.
Mozilla FF jest genialna. Prześpiesza transfer (mam łącze 128 a ściąga mi 40 kb/s !!!!!!)
również praktycznie jest bezbłędna. IE może sie umywać. IE kiedyś używałem ale już tego nietkne. CZyli innymi słowy : FireFox podpala sieć szybciej niż IE
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif


Narq ^^
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Ja używam Opery , nie jest ona za dobra ale poprostu lubie ją . Tak naprawde to niewiem dlaczego ją używam
biggrin.gif
...
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
Ja używam explorera. Dlaczego? Bo jestem do tego programu przyzwyczajony: używałem go zawsze, wszędzie, poza explorerem nie chciałem słyszeć o żadnych przeglądarkach. Proste, w zestawie z windowsem, nie musisz instalować, masz od razu.

Ale ostatnio coraz częściej korzystam z mozilli, choć trudno przerzucic się nagle z jednego na drugiego. Ale mozilla jest mysle ciekawsza, wiec byc moze ją wybiore i opuszcze explorera xD
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Na początku mojej przygody z internetem używałem IE, ale kiedy zobaczyłem jakie szybkie jest to cudo FF to musiałem się na to przeżucić. Miałem chyba nawet z jeden dzień na kompie opere, ale jakoś mi nie podpasowała. Podsumowując FF jest bezkonkurencyjny.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
Ja mam Internet Explorer i Mozille, ale zagłosowałem na Internet Explorer. Ja zawsze używam Internet, ponieważ moim zdaniem jest on lepszy. Ma on opcji "ulubione", co jest bardzo przydatne, gdy nie można zapamiętać strony. Zresztą Mozilla głupio wygląda
biggrin.gif
( zwłaszcza teraz, kiedy ma ikonę z smokiem
smile.gif
. A więc Internet Explorer górą
wink.gif
.

Pozdro
tongue.gif
 

Shaki

Member
Dołączył
17.3.2005
Posty
50
"Internet explorer to program do przeglądania internetu z twojego komputera i na odwrót"

Tak powiedział kiedyś pewien madry człowiek. W pełni się z tym zgadzam, Firefox jest niewygodny ale za to bezpieczny.
 

sebi

Member
Dołączył
24.9.2005
Posty
116
Oczywiscie Internet explorer ... Opera .ehhh .. FF .. nieee
na mojej przeglądarce wszystko ładnie chodzi nic sie niepsuje
smile.gif
 

Adi Galia

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
77
Ja mam Internet Explorer 6 i jestem z niej zadowolony. Nic się nie psuje i chodzi jak należy. Mam ją, bo jest dołączona do zestawu Windows i nic nie trzeba instalować. Z tego co tu słyszałem spróbuje z Mozilleą. Jak już napisałem mam IE, więc na niego zagłosowałem.

Pozdro
biggrin.gif
 

Velans

Member
Dołączył
6.12.2005
Posty
32
Ludzie Firefox to nie bzdet!!!!!!!!!!! Strony są najszybciej otwierane ze wszystkich przeglądarek cyba 1,2 milisekundy a IE 6 2,3 milisekundy a opera 1,6 milisekundy a pozatym Firefox ma bardzo dobre zabezbieczenie przed wyskakującymi okienkami i banerami ma najlepszy oczywiście!!!!!W IE 6 co chwile wyskakuja banery jesli to cie denerwuje zmien na Firefoxa!!!!

Pozdro
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Ten sposób Glifiona jest świetny, teraz używam Mozzili FireFox, a po podkręceniu sposobem Glifiona śmiga jak rakieta
tongue.gif

Czyli FF rox ;]

Pozdro
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Ja pewnie podobnie jak wszyscy na początku używałem IE, ale jakieś pół roku temu przeszedłem na FF i jestem bardzo zadowolony. Jej zalety były już wielokrotnie wymieniane wyżej, więc ja nie będę ich powtarzać.

Ps. Po tym podkręceniu Glifa śmiga jak szalona
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Skorpion

Member
Dołączył
10.9.2005
Posty
43
najpier miałem Internet Explorera 6, potem Opere a teraz kożystam z FireFoxa i z tej ostatniej jestem najbardziej zadowolony
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Ja mam Internet Explorer, ale już ściagam Firefoxa bo jest lepszy. Tak mi sie wydaje. Microsoft czasami robi takie shity ze az głowa boli.
 

MatSon

New Member
Dołączył
4.8.2005
Posty
18
Ja używam Firefoxa, strony super szybko sie wczytują, jest bardzo bezpieczna nie to co IE. I jestem zadowolony.

Pozdro!
 

CAT

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
56
Siemka! Mam dwie przeglądarki - Internet Explorer i Firefox'a. Zagłosowałam na Mozille, bo częściej z niej korzystam
biggrin.gif
, co nie znaczy, że jest dobra. Często jest komunikat "Przekroczono limit czasu na wyświetlenie strony"
dry.gif
, a na Internet Explorer wchodzą te stronki co mi są potrzebne... Ale przynajmniej szybciej strony wczytują się
smile.gif
smile.gif
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
Ja mam Internet Explorer a szczerze mówiąc
nigdy nie słyszałem o innych.
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Ja mam Internet Explorer i net bardzo wolno chodzi niewiem co zrobić chyba zmienie na Neostrade
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom