Jaki SprzĘt ?

Status
Zamknięty.

WOJTASADEK

New Member
Dołączył
19.8.2008
Posty
4
Kod:
WITAM MAM TAKIE PYTANKO CO MAM ZMIENIĆ W MOIM KOMPPIE ŻEBY GOTHIC3 DZIAŁAŁ PŁYNNIE ,MAM ORGINALNĄ GRĘ I SIE PRZYCINA NA LOW PROCESOR AMD ATHLON LE1600 AM 2 ,PAMIĘĆ KINGSTON DDR2 2048 MB PC667 ,KARTA GRAFICZNZ INTEGRACJA GF6100 BARDZO PROSZE O ODPOWIEDŹ
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
1. Gothic płynnie nie będzie działał właściwie nigdy (niektórzy mają fart), ale chyba wiem do czego zmierzasz.
2. Zmień cały komputer. Poważnie, bo z dobrym sprzętem pewnie Ci nawet chłodzenie i obudowa nie starczy.

Człowieku, jak masz multum kasy, to kup sobie kombajn, ale wierz mi, my nie wiemy ile ty na ten sprzęt chcesz wyznaczyć.

Poczytaj jakieś poświęcone czasopisma czy strony internetowe, zrób sobie jakiś wykaz sprzętu. A takich tematów było już pełno.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Ramu musze przyznac masz duzo wiec ci nie trzeba. Masz troche slaby procesor, moze to jest przyczyna przycinania w grze. Karta graficzna tez nie ciekawa. Ciezko ci bedzie grac w Gothica3 bez przycinania.Ale zapewne nie bedziesz chciał kupic nowego kompa zeby sobie pograc w Gothic3.
 

Rebeliant

Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
46
na zintegorwanych kartach graficznych prawie nic nie chodzi z nowszych gier, dlatego warto dokupic karte, weglug mnie to wlasnie jest glowna wina
 

WOJTASADEK

New Member
Dołączył
19.8.2008
Posty
4
CYTAT(Rebeliant @ 22-08-2008, 07:06) index.php?act=findpost&pid=193428
na zintegorwanych kartach graficznych prawie nic nie chodzi z nowszych gier, dlatego warto dokupic karte, weglug mnie to wlasnie jest glowna wina


CHYBA MASZ RACJE BO KUMPEL MA PROCKA LEPSZEGO OD MEGO A KARTE TAKĄ SAMĄ I JEST TROSZKE LEPIEJ ALE TEZ GRAC SIE NIEDA
A WIĘC TO CYBA KARTA APROPO JAKA BĘDZIE NAJLEPSZA DO MEGO SPRZĘTU?????????????

NIE MUSI CHODZIĆ NA MAX DETALACH MOZE BYĆ ŚREDNIO ABY GRAĆ SIE DAŁO

Nie używaj capsa...
 

NiHooYah

New Member
Dołączył
20.8.2008
Posty
3
CYTAT(WOJTASADEK @ 22-08-2008, 19:35) index.php?act=findpost&pid=193474
CHYBA MASZ RACJE BO KUMPEL MA PROCKA LEPSZEGO OD MEGO A KARTE TAKĄ SAMĄ I JEST TROSZKE LEPIEJ ALE TEZ GRAC SIE NIEDA
A WIĘC TO CYBA KARTA APROPO JAKA BĘDZIE NAJLEPSZA DO MEGO SPRZĘTU?????????????

NIE MUSI CHODZIĆ NA MAX DETALACH MOZE BYĆ ŚREDNIO ABY GRAĆ SIE DAŁO




może Używanu Radeon HD 3850 albo nówka gforce 8600. Wszystko zależy ile masz kasiorki
 

WOJTASADEK

New Member
Dołączył
19.8.2008
Posty
4
no świetnie ale czy moje wyżej ymienione podzespoły nie będą miały konfliktów z lepszymi kartami?
 
S

szacun_ese

Guest
u mnie na 8800 GT wszystko na max bez sprzeciwu, bitches!
 

hydro

New Member
Dołączył
21.8.2008
Posty
26
Obecnie nie warto jest kupować GF bo Radeony biją je pod każdym względem. Najlepiej byłoby kupić nowy komp, ale wątpię byś był skłonny całość wymieniać. Jednak do 1500zł możesz poskładać kompa, który bez problemu ciągnie G3 na med (sam mam w granicach 1700zł i max to dla mnie pestka).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom