Jaki Pancerz Wam Się Podoba Najbardziej Z Wyglądu

Jaki pancerz wam się podoba najbardziej z wyglądu


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

domin5892

New Member
Dołączył
6.8.2008
Posty
8
mi sie podoba pancerz rycerza i paladyna dlatego że pancerz rycerza wygląda jakby był i mocny i lekki a pancerz paladyna podoba mi sie tak po prostu ale by super wyglądał z zamkniętym hełmem jak te puste pancerze np. u lorda hagena :)
 

Argaleb

New Member
Dołączył
17.8.2008
Posty
13
Najbardziej podobają mi się pancerze łowców smoków. Lekki i ciężki obydwa są tak samo donre. Bezimienny wygląda w nich jak prawdziwy wojownik, można z dumą nosić przyczepione potężne topory i kuszę łowcy smoków do tej zbroi. Te przedmioty jakoś mi nie pasują do szaty arcymistrza magów ognia, do zbroi paladyna też nijak pasują, tylko zbroja łowcy smoków ona po prostu wymiata.
 

Milten113

New Member
Dołączył
18.8.2008
Posty
3
maim ulubioem jest średni i ciężki pancerz najemnika bo są najlepiej dopracowae
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Najlepszy jest pancerz łowcy smoków jest urozmaicony i fajnie wygląda noi tesz ma niezłe statystyki
 

kingkudi

New Member
Dołączył
18.9.2008
Posty
12
Ciężki pancerz Paladyna może nie jest zbytnio urozmaicony ale ładnie sie prezentuje noi oczywiście super parametry obronne
 

maciekdb1994

New Member
Dołączył
11.10.2008
Posty
29
Ubóstwiam ciężką straży i paladyńską, a że nie mogłem się zdecydować, postawiłem na walory obronne.
 

risen.org.pl

Debile
Dołączył
8.10.2008
Posty
11
Pancerz paladyna budzi respekt :D Poza tym jest bardzo ładnie zaprojektowany, zawsze mi się podobał.
 

barlogo

Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
96
ja wybrałem ciężką zbroje najemnika juz ją opisano a więc nie będe nic pisał na jej temat xD
 

Marcinek1737

New Member
Dołączył
26.10.2008
Posty
25
Mnie się podoba ciężka zbroja strażnika, zbroja piratów (ta z rękawicami) , najemnika ta najcięższa,i ciężka szata maga ognia :p
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
A dla mnie najbardziej podoba się cięzka zbroje łowcy smoków, jak już powiedziano bezi wygląda w niej męsko xD No i oczywiscie ma bardzo dobre statystyki.Podoba mi się także zbroja wodnego kręgu, ma słabe statystyki ale fajnie w niej się bezi prezenuje :p
 

Wieta

Member
Dołączył
2.8.2007
Posty
37
Mi natomiast najbardziej się podoba Zbroja wodnego kręgu (chyba się nie pomyliłem :rolleyes: ). Wygląda luźnie i kozacko :D. Po prostu najzwyczajniejszy pancerz kolczy (jak kto woli pancerz koluszkowy lub zwyczajna kolczuga) ze skórzaną kurtą + metalowe karwasze (to na przedramionach). ;)
 

miecz34

New Member
Dołączył
12.11.2008
Posty
14
CYTAT(Fire Warrior @ 03-07-2008, 11:48) index.php?act=findpost&pid=188248
Jaki jest wasz ulubiony pancerz?

zakładasz temat i sondę. a może byś własne zdanie przedstawił? ost. ustne. potem bedzie 25% w góre.

Ja zastawiłem na ciężki pancerz łowcy smoków bo misie podoba.
 

Vakirsh

New Member
Dołączył
12.11.2008
Posty
11
Miecz, misiom się podoba? xD Ja wybrałem strój obywatelki, gdyż wydaje się być taki seksowny... Chociaż statystyk nie ma najlepszych. Bezimienny może w tym ładnie nie wygląda, ale panienki, owszem.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Ja wybrałem ciężką szatę Maga Ognia ponieważ Bezi wygląda w niej jak potężny władczy mag(coś jak Pyrokar).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom