Jaki może byc maximum

Status
Zamknięty.

pikolo6

New Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
9
Witam
Jaki jest maximum do walki bronią jednoręczną i kuszą?? Ja mam już po 120(mistrz) i nie wiem ile się jeszcze da. Proszę o odp.
 
A

Anonymous

Guest
Jeśli masz 120 to pewnie da się w nieskończoność.
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Z tego co wiem można jechać do maxa, ale u nauczycieli poziom nie przekroczy 120%... z tego co wiem u nikogo nie znajdziesz 150%, chyba, że jakis dobry nauczyciel na Twoim statku w VI rozdziale, ale nie sądzę... reszta to tabliczki itp., tak, że jeśli byłoby max. 120%, to miecze dwuręczne i łuki bez problemu można ulepszyć do 150%.
 

windoo

Member
Dołączył
25.12.2004
Posty
277
Powiedzcie mi czy jak najpierw wykuję na max u nauczyciela broń dwuręczną to jak będę się uczył broni jednoręcznej to mi się będzie zwiększać, czy też będzie to ograniczone poziomem nauczyciela? (bo co pewien czas rosną obydwie cechy)
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
:arrow: A czy jeśli się ma np. 120%br jedno-ręcznej, to czy będzie można odczuć różnicę w walce, jeśli się będzie miało np.150% :?:
 

Saper

Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
83
TO NIE CZUC ZADNEJ ROZNICY!!! max to 100% co oznacza np. ze w broni jednorecznej ZAWSZE bedziesz mial trafienie krytyczne (do obrazen dodawana jest sila). 120% albo 150% NIC NIE DAJE!!! w lukach albo kuszach to te % odpowiadaja za zasieg i celnosc broni wiec nie wiem czy to 120% cos da ale chyba nie
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Jeśli istnieje nauczyciel mający maksimum 120%, to oznacza, że różnica NA PEWNO JEST. Jeśli nie - to różnicy raczej nie odczujemy, chociaż i tego nie jestem pewny.

Co do pytania windoo:
Jeżeli masz np. 60% br. dwuręcznej, to w trakcie kolejnego szkolenia będzie musiała Ci się też zwiększać jednoręczna, aż do poziomu 60% (wtedy będziesz miał dwuręcznej 90%)... potem, gdy juz jesteś mistrzem, zwiększa Ci się tylko Twoja broń, którą szkolisz...
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

Teoretycznie nie ma żadnego ograniczemia, kombinując różnymi sposobami można mieć nawet z 1000%
tongue.gif
, Ale przechodząć gre uczciwie można mieś nieco powyżej 100% ale to troche już bez sensu, styl walki już się nie zmienia, co najwyżej możemy zwiększyć prawdopodobieństwo występonia cioisuw krytycznych (większe obrażenia). Z resztą jak logika podpowiada 100% = wszystko, co nie?
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Aczkolwiek ja słyszałem, że 90% szans - to 90% szans na krytyka... a np. 120% to 100% szans na krytyka i 20% jeszcze na zwiększenie obrażeń... a np. jak patrzyłem w Łukach można osiągnąć ok. 130%, w Mieczach Dwuręcznych nawet ze 140%...
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
ludzie ale wy kombinujecie :/ po co wam 150% albo 120% skoro 100% to max wiecej juz nic nie daje ;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom