Jaki Język ?

Status
Zamknięty.

Matix

New Member
Dołączył
26.3.2007
Posty
10
Chciałbem wiedzieć czy Gothic MP będzie tez po polsku, bo moi kumple mówią, że nawet tego nie kupią lub nie ściągnął z neta jeśli będzie po niemiecku, bo nie umieją albo są początkujący, a angielski niektórym nie za dobrze idzie.
 

Zigoz

Debile
Dołączył
24.3.2007
Posty
80
Przewodniczy język jest angielski i taki też tam będzie!
 

tykus

New Member
Dołączył
28.3.2007
Posty
16
A można liczyć na udostępnienie materiałów potrzebnych do przetłumaczenia na polski? Czy też edycja programu będzie na tyle łatwa że bez większych problemów będzie można dostać się do plików i wziąć się za lokazlizację? ;) Jak tak to ja to zrobię z kimś (choć pewnie dużo do tłumaczenia nie będzie) :)
 

Zigoz

Debile
Dołączył
24.3.2007
Posty
80
Ja nie mam w etj chwili dostępu do plików. Zapewniam, że jak jż je dostanę poinformuję cię!
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Miejmy nadzieje, że będzie po Polsku, gdyż nie będzie zapewne trzeba dużo tłumaczyć a po polsku zawsze lepiej.
 

Zigoz

Debile
Dołączył
24.3.2007
Posty
80
Raczej Niemcy nie będą skłonni tłumaczyć na język Polski swojego Projektu, bo nie mają po co. Jak otrzymam pliki to wspomne Sesay'i, by także o nas pomyślała :p...
 

Matix

New Member
Dołączył
26.3.2007
Posty
10
Ja mógłbym pomóc w przetłumaczeniu jakby co ;) Ale jak na razie nie ma dostępu do plików, a jak będzie to ja mogę pomóc :lol:
 

Zigoz

Debile
Dołączył
24.3.2007
Posty
80
Jeszcze nic nie wiadomo. Myślę nad Dubbingiem ^^... Chyba nie wypali...
 

Matix

New Member
Dołączył
26.3.2007
Posty
10
Trzeba by to dać do CD projekt czy kogoś takiego, żeby dali dubbing lub trzeba by zapytać tych, co dali dubbing go Gothica 1 o pomoc, czy coś w tym stylu, ale to będzie trudne :(
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
www.themodders.org Podejrzem że userzy tego forum sami wyjdą z inicjatywą spolszczenia (być może z dubinngiem), tego moda. Jeśli nawet nie będą planowali do razu pełnego spolszczenia, to pewnie zrobią to nieco później. No, chyba że chcecie mieć dubbing dzień po premierze ;] Jeśli tak to powodzenia.

BTW wątpię żeby CD Projekt cokolwiek wam dał. Swego czasu modderzy Gothica poprosili ich o udostępnienie polskich skryptów i z tego co wiem nic nie dostali, choć nawet samaPiranha wspiera (niemiecką) scenę modderską i nie byłoby w tym nic nielegalnego. Cóż, próbujcie.
 

tykus

New Member
Dołączył
28.3.2007
Posty
16
Ze spolszczeniem nie będzie problemu. Na stronie The Modders można się dogadać używając odpowiednich środków :) Ale dubbing? To tam mają być jaieś nowe dialogi? Ciekawe... Jak mówiłem ze samym spolszczeniem nie będzie problemu, jeżeli będzie ławy dostęp do plików lub Sesaya udostępni nam narzędzia :)
 

Matix

New Member
Dołączył
26.3.2007
Posty
10
No jak nie bedzie nowych dialogów to by było łatwiej :lol:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom