Jaka To Gra?

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Hmmm... wydaje mi się, że chodzi o mugena 2005. Świetna gra :)
Jako, że nie jestem w 100% pewien, to edytuj posta wyżej i daj mi znać. Jeżeli moja odpowiedź będzie prawidłowa to edytuję tą wiadomość i zadam pytanie.

EDIT: Zenek potwierdził odpowiedź na SB, więc oto moja zagadka:

Gra, w której wcielamy się w żołnierza należącego do oddziału "Delta", z którym staramy się powstrzymać armię szarańczy.
Jest to gra TPS z silnikiem Unreal Engine 3.0, została wydana w 2006 roku na konsolę Xbox360 a w 2007 na PC.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Wydaje mi się, że chodzi o Gears of War . A raczej, jestem pewien.

moja zagadka: strzelanka, wcielamy się w członka specjalnego oddziału do zadań specjalnych, naszym zadaniem jest schwytać przywódcę telepatycznie kontrolowanej armii, a przy okazji kanibala... gra ma elementy azjatyckiego horroru, i to sporo

...zupełnie nietrafione człapu
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
Dobra zaryzykuję.
Czyżby chodziło o Far Cry jedynkę? Grałem w to tylko raz i to dość dawno ale było tam właśnie coś w tym stylu.

Proste.
Jesteśmy rosjaninem(?) który przypłynął do Ameryki z kuzynem.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Heh, GTA IV oczywiście ;)

Również proste. W naszym ciele utknął srebrny okruch pradawnego miecza, a na rodzinną wioskę napadają dziwne istoty. Zbierając drużynę wyruszamy w świat aby odkryć tajemnicę kawałka kruszcu który ugrzązł nam w ciele.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Chyba Neverwinter Nights 2, ale mogę się mylić.
Kultowa gra, da się ją przejść tylko w jedną stronę.Wydano dużo odsłon i film.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Mario.;)
Gra jest podzielona na 4 kampanie. W pierwszej musimy wyzwolić królestwo od pewnej plagi. W drugiej przejmujemy kontrolę nad w/w plagą. W trzeciej kampanii szukamy przyjaciela pewnego wodza. W czwartej kampanii musimy zawrzeć sojusz z innymi rasami aby obronić pewne bardzo ważne drzewo.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
Heroes of might and magic V?
Jesteś rybakiem którego wioska została najechana. szuka zemsty i ma kilka wyborów. albo zabić nowego króla, przyłączyć się do niego i jeszcze inne. gra za niedługo ujrzy światło dzienne ^^
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Warcraft 3.

Gra, w której wcielamy się w małego chłopca, próbującego zdobyć prezent urodzinowy dla siostry. Gdy tylko będziemy chcieli jej go dać, rodzime miasteczko napadną bandyci. Chłopiec zostaje ocalony przez maga, który zabiera go do "Gildii Bohaterów".

Baaanaaał. ;)
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Fable.
W grze sterujemy gangsterem Tommym Vercettim, który musi przejąć władzę nad całym miastem.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Fable

W grze wcielamy się w średniowiecznego łowcę przygód. Razem ze swoją drużyną przemieszczamy się po krainie. W pewnym etapie możemy przyłączyć się do jednego z pięciu królestw jako wasal królewski. W zamian za swoje sukcesy, z czasem będziemy otrzymać nowe lenna.

Zdecydowanie za dużo napisałem ;). Banalne.

Ave
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
odp. do pytania Vendetty GTA Vice city
pytanie niech będzie elesara
 

Gorn4

Member
Dołączył
4.12.2008
Posty
81
Mount&Blade
Ukraińska gra o IIWŚ podzielona na 4 kampanie - rosyjską, amerykańską, brytyjską i niemiecką. W każdej sterujemy kilkoma żołnierzami mając do dyspozycji każdy pojazd. Tę grę odznaczają realne zniszczenia budynków i pojazdów - zniszczyć można wszystko.
 

Destek

New Member
Dołączył
31.12.2009
Posty
3
Moja zagadka jest taka :
Jest to gra która niedługo będzie miała 3 części walczy się w niej w siłami zła czyli demonami,umarlakami itp jest to kultowa gra stworzona przez BLIZZARDA :)
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Zapewne StarCraft.

Gra w której buduje się własne miasto,zupełnie od podstaw.Trzeba zaplanować strefe mieszkalną,przemysłową,drogi itp. itd. Trzeba zapewnić mieszkańca prąd,wodę,szkolnictwo...kultowa gra firmy "maxis" która doczekała się kilku odsłon.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
SimCity :)

Gra, której akcja rozpoczyna się wydostaniem ciebie i partnera z furgonetki więziennej. Grasz dwoma najemnikami różniącymi się od siebie całkowicie: używaną bronią, jak i charakterem. Widok TPP, sposób rozgrywki podobny jak w Gears of War (cover system). Są w niej takie sytuacje jak wspinaczka po ścianach wieżowca, walka z wrogami siedzącymi w ogromnej wywrotce, napad na klub nocny. Wie ktoś?
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Idioto, czy w Gothic I była furgonetka, wieżowce i klub nocny? Chyba w innego Gothica grałeś. Co do twojej to oczywista oczywistość - Assassin's Creed 2.

Moje pytanie:
Gra, której akcja toczy się na planecie Pandora, połączenie strzelanki i gry w stylu Diablo, 4 klasy postaci. Przez całą grę poszukujesz tajemniczego Vaultu.
 

Dragunov

Member
Dołączył
27.12.2009
Posty
33
Avatar The Game


Jeśli tak to:

Piłka ręczna na PC. Nie chodzi mi tu a managera tylko o symulator. W grze występuje 16 drużyn. Podajcie angielski tytuł.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Handball Simulator Europen Tournament

No to gra w której możemy wybrać zespół kolarski i prowadzić go jak w managerach.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Fajnie, tylko, że moje pytanie miało inną odpowiedź, więc je ponawiamy:
Gra, której akcja toczy się na planecie Pandora, połączenie strzelanki i gry w stylu Diablo, 4 klasy postaci. Przez całą grę poszukujesz tajemniczego Vaultu.
Podpowiedź: Jest w mojej sygnie xfire ;)
Może dodajmy zasadę, że odpowiedź musi zostać potwierdzona jako poprawna, bo inaczej robi się bałagan.
 
Do góry Bottom