jaka bron

Status
Zamknięty.

KrzYchu

New Member
Dołączył
25.2.2004
Posty
26
Jaka wolicie bron?,dwure. czy jednore. ?PIszcie jaka to bron i dlaczego akurat ta.
 

mihu

Member
Dołączył
13.9.2003
Posty
240
.

ja tam gustuję w jednoręcznych. Sczególnie upodobał mi się miecz blizny i niestety ten poległ już w 2 rozdziale z niewiadomych przyczyn ;) Lubię też Krwawe ostrze - wiecie jak je zdobyć? Porozglądajcie się po starym obozie (podpowiedź : skazańcy lubią kupować różne rzeczy w lochach. Jest tam też dużo worków z zapasami obozu)
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Najlepsze są jednorenczne! Dlaczego... ...bo ja tak mówie! :p
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Temat

O ile mnie pamięc nie myli był już taki temat !!!! Ja również wole bronie jednoręczne ponieważ są bardzo szybkie i ogłone fajniej wyglądają :D
 

KrzYchu

New Member
Dołączył
25.2.2004
Posty
26
DWURECZNE GORA :!:
Tak jest,ja lubie dwureczne zadaja DUZE obrazenia, trzymaja przeciwnika na dystans.
Magia tez nie gardze :twisted:


Ostatnio gralem i jednoreczne nawet przybadly mi do gustu :p
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Ja polecam Dwuręczne są poprostu cool. Dobry był Uriziel w G1
Reven nie mylisz się był taki temat ale w dziale Gothic 2.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Nie znacie się, magia rządzi :p
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Pewnie

Pewnie że magia żądzi a jak jeszcze masz pod ręką wrazie czego dobrą kusze to żaden ścierwojad (hahaha) ci nie wyskoczy
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Miecze żądzą a zwałaszcza jednorenczne! Jak znajdziesz się blisko to dobry jednoręczny miecz jest zabujczy!
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Krzychu ma racje wszystkie bronie są ok!!Dwóręczne jednoręczne i magia są ok!
 

KrzYchu

New Member
Dołączył
25.2.2004
Posty
26
Krzychu ma racje wszystkie bronie są ok!!Dwóręczne jednoręczne i magia są ok!

:D tak zgadza sie ja zawsze mam racje :D
Jaka jest najlepsza bron dwureczna??Bo ja gram i jestem w piatym rozdziale i narazie znalazlem piesc trolla czy cos takiego, zadaje 105 obrazen
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Dwuręczna

Łe to cienki masz mieczyk ja w takiej jednej jakisni znalazłem taki tobór zwał się tobór Barbarzyńcy czy jak i zadawał 175 obrażeń ale potem przeżuciłem się na Uriziela
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Według mnie najśilniejszy jest Uriziel potem Gniew Innosa! (z dwóręcznych)
 

Pogromca zła

Member
Dołączył
13.3.2004
Posty
112
Ja tam wole miecze jednoręczne,są szybsze i możesz sie nauczyc ich posługiwania odrazu na początku
 

king of death

New Member
Dołączył
17.5.2004
Posty
10
Jak to powiedział krzYchu: DWURĘCZNE ŻĄDZĄ!!! Zgadzam się z tym jak najbardziej. Chodziasz magia też jest OK.
P.S. co zrobić żeby pod nikiem mieć obrazek??
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Jednoręczne są o wiele lepsze, ale najlepsza, to rzeczywiście jest magia!

PS. Wiecie jak zdobyć Gniew Innosa? Nie wiecie? Na prawdę? To znaczy, że nigdy nie mieliście nic do Gomeza:>

PS2.
P.S. co zrobić żeby pod nikiem mieć obrazek??

wklejasz sobie do podpisu coś takiego:

Kod:
[img]http://members.lycos.co.uk/forumgot/templates/fisubgrey/images/phpbb2_logo.png[/img]

Oczywiście to tylko przykład! Clone cię zabije, jeśli coś takiego sobie wkleisz do sygnaturki...
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Jednoręczne są o wiele lepsze, ale najlepsza, to rzeczywiście jest magia!

PS. Wiecie jak zdobyć Gniew Innosa? Nie wiecie? Na prawdę? To znaczy, że nigdy nie mieliście nic do Gomeza:>

PS2.
P.S. co zrobić żeby pod nikiem mieć obrazek??

wklejasz sobie do podpisu coś takiego:

Kod:
[img]http://members.lycos.co.uk/forumgot/templates/fisubgrey/images/phpbb2_logo.png[/img]

Oczywiście to tylko przykład! Clone cię zabije, jeśli coś takiego sobie wkleisz do sygnaturki...

O rany Vampek... _^_ Przede wszystkim polecam przejrzeź ten temat oraz cały panel użytkownika...

Profil
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
dla mnie jest obojetnie jaka bron trzymam w reku - byleby byly duze obrazenia - jesli dwr ma np 100 a jdr ma np 70 ale z jednorzecznej szybciej zabije - zgadnijcie ktory wybiore - oczywiscie jdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom