Jaka broń??

  • Thread starter Sir Karolus
  • Rozpoczęty

Jaką broń lubisz bardziej?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.
S

Sir Karolus

Guest
Wybież jakiej broni wolisz używać JEDNORĘCZNEJ czy DWURĘCZNEJ ???
 

Sodom666

Member
Dołączył
12.12.2004
Posty
63
Oczywiście dwuręczna może troszkę wolniejsza ale te ruchy podczas ataku i wygląd tych mieczy mniam
smile.gif
8)
 

Luki-7

Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
106
Ja wole jednoręczną, ponieważ jest szybsza i wymaga mniej siły. Ale nic nie mam do dwuręcznych
biggrin.gif
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Ja zdecydowanie wole bronie dwuręczne mozna trzymać przeciwnika na dystans i zadawać naprawde poważne obrażenia. Fakt wolne z deczka ale dla weterana Gothica nie stanowi to jakiegoś istotniejszego problemu. Jednoręczna też jest spox ale jakoś mnie odrzuca :?
 
P

Pan cienia, Inubis

Guest
Ja uważam za najlepszą broń dwuręcznom, ponieważ zadaje duże obrażenia itd. Najlepszym przykładem broni dwuręcznych w GII: NK są:
:arrow: Szpn Beliara rzecz jasna
biggrin.gif

:arrow: Pogromca smoków
:arrow: I ta broń z almachu jak jesteś Łowcą Smoków.
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Do kiedy nie ma się powyżej 60% brońi dwuręcznej ta jest cięka ale kiedy ma sie powyżej to szybkości dorównuje jednoręcznej
 

KreguS

New Member
Dołączył
5.3.2005
Posty
1
Uważam, że lepsze są bronie jednoręczne ponieważ są szybsze więc przeciwnik ma mniej czasu aby nas zranić
smile.gif
i potrzeba mniej siły aby je unieść.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja wole bronie dwuręczne. Ponieważ są lepsze fajnie się nimi walczy i mi się podoba technika walki nimi. Jest wolniejsza od jednoręcznej ale zato bardziej skuteczna!!
 

Robciu

Member
Dołączył
5.3.2005
Posty
42
bronie

Ja wolę broń dwóręczną chociarz na początku trochę niepoęcznie się nią posługuje to pózniej jest elegancko jak się wyćwiczysz i ma większe obrażenia niż jednoręczna
 

Pagenafein

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
31
Według mnie lepsza jest broń dwuręczna z tego powodu, iż gram magiem i korzystam z pik, buławy drzewcowej, itp. Jednakże grając paldynem/łowcą smoków również wybrałbym miecz dwuręczny z uwagi na to, że są to profesje, gdzie podstawą jest dobry miecz, a jak wiadomo miecze dwuręczne zadają więcej obrażeń od jednoręcznych.
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Ja przelazlem G2 z 7 razy i zawsze bronia jednoreczna i 1 i 5 tez bronia jednoreczna i teraz zaczolem grac paladynem i gram bronia dwureczna ;] bop NK przelazlem Lowca smokow bron jednoreczna i magiem do polowy tez bron jednoreczna i mi sie znudzilo i zagralem od poczatku paladynem bronia dwureczna zabaczymy jak mi pojdzie
biggrin.gif


[ : Nie Mar 06, 2005 11:50 am ]
Ja przelazlem G2 z 7 razy i zawsze bronia jednoreczna i 1 i 0,5 tez bronia jednoreczna i teraz zaczolem grac paladynem i gram bronia dwureczna ;] bop NK przelazlem Lowca smokow bron jednoreczna i magiem do polowy tez bron jednoreczna i mi sie znudzilo i zagralem od poczatku paladynem bronia dwureczna zabaczymy jak mi pojdzie
biggrin.gif
 

Aidan

New Member
Dołączył
6.3.2005
Posty
14
ja wole gre bronią dwuręczną ale jednoręczna jest dobra jak na początek..szybko sie potworki słabsze zabija. A dwuręczna jest BARDZO pomocna w 2 rozdziale i 4 :twisted:
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
dwu reczne sa gites . normalnie super bajer . odlotowo wyglądają a jak sie nimi umie ktos lać to i bedzie szybszy od broni jednorecznej
smile.gif
smile.gif
 

US_grao-tsy

New Member
Dołączył
5.3.2005
Posty
19
Ja, jako łowca smoków
biggrin.gif
Uwielbiam broń dwóręczną. Dla mnie to jest najlepszy "arsenał" w połączeniu z kuszą łowcy smoków. Mimo, że broń dwóręczna jest cięższa i trzeba więcej siły to jednak jakoś nie mam przekonania do jednoręcznej

pozdro all
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Ja lubię bronie jednoręczne z protego powodu , bo są szybsze , a co do ich obrażeń to i tak magiczne ostrze na smoki ma je bardzo duże aż 160 i nie jest to aż tak dużo mniej niż mają dwuręczne. A bronie dwuręcznej podobają mi sie tylko ze względu na wygląd , zarąbiście wyglądają na plecach bezimiennego , szególnie jak się gra łowcą smoków to ten topór z czerwoną roczką super wygląda.
 

..::Filip3k::..

New Member
Dołączył
6.3.2005
Posty
29
Ja wole jednoreczne. Po pierwsze jest szybsza. Po drugie fajnie sie nimi walczy. Zawsze chodzilem z Katowskim Toporem.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
A ja znowu twierdze że szybkość jest ważniejsza niż siła udeżenia dlatego wole broń jednoręczną :twisted: Po za tym kombosy przy broni jednoręcznej są owiele bardziej efektowne no i ładnie wygląda nasza postać z bronim przy pasie a nie tak na plecach. Na plecach to powinno sie mieć łuk ewentualnie kusze:p
 

w1n0

New Member
Dołączył
24.2.2005
Posty
26
w NK wole jednoreczna bo wymaga mniej sily a w G2 dwureczna
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

Osobiście wole bronie jednoręczne, poniwarz
:arrow: popierwsze wymagają mniej siły
:arrow: jest szybsza
:arrow: ma lepszy wygląd
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom