Jaka broń jest najlepsza według was?Miecze Topory Kusze Łuki

Status
Zamknięty.

lks

New Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
17
Według mnie najlepszą bronią jest miecz a zwie się on "Uriziel" tylko gdzie on jest?? Nie moge go znaleźć jak narazie to walcze "Mściwą stalą" i "Gniewem Innosa". Kusze są dobre bo odejmują sporo energii jak to kusze. Najlepsza jest "Kusza Wojenna" i przeznacie mi racje.Topory to raczej dla barbażyńców
tongue.gif
z nowego obozu ale ten topór "Pięśc Trolla" to jest coś !!
biggrin.gif
A łuki są słabe raczej na dalekie odległości i na wiliki albo jakaś zwierzyna leśna (mała)!!!
 

IMac...

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
335
Hmm...

1. Moją ulubioną bronią jest Długi Łuk + Niewykończony miecz Serio...




2. W którym roździale jesteś?
Bo jeżeli w Piątym to Idź do Świątyni Śniącego...
Zabij czwartego szamana...
Zabież dziwny miecz...
Idź do Xardasa...
Postępuj zgodnie z fabułą...
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Moją najlepszą bronią w G1 jest kusza szakala. Jeszcze nie mam tyle zręcznosci aby nosic inne. Hehehehehe ale jestem bardzo dobry w posługiwaniem sie nią!!!!
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Jak dla mnie Urizel i kusza wojenna.
Z kąd wiesz że lubisz Urizel skoro go nie masz ??
 

gryf

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
285
Re: Jaka broń jest najlepsza według was?Miecze Topory Kusze

QUOTE moja ulubiona bron w G2 to miecz mistrzowski i jakis dobry dlugi luk
chłopakowi fora się pomyliły

ja lubię młoty i bardzo żałuję że jest ich tak mało, na drugim miejscu są topory, bo są cool i zadają dużo obrażeń ( powinny zadawać więcej niż miecze). dopiero na trzecim miejscu jest uriziel
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Jak broń najlepsza w gothic. łuki kusze topory miecze

Topory lubię tylko ze względu na wygląd, a tak naprawdę moimi ulubionymi brońmi są kusze, też lubię miecz blizny jest jednoręczny a zadaje obrażenia 85 , tylko szkoda że mamy go dopiero po zabiciu blizny.
 

Sekciarz

New Member
Dołączył
10.1.2005
Posty
24
Najbardziej lubię topory bo świetnie wyglądają zadają dużo obrażeń i sieją postrach.Moim zdaniem powinny być jszcze lepsze.Aha lubię jeszcze kusze.A najbardziej z nich kuszę wojenną.
 

Nekromanta Sieba

New Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
4
Dla mnie najlepszą bronią w gothicu jest URIZIEL a z broni dystansowych to najlepsze jest kusza wojenna .Ale bardzo także lubie z broni dystansowych (pozwolcie że tak to nazwe) to magia jest dobra np.deszcze ognia albo burza ognista.
 

none

Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
161
Ja najbardziej lubie miecze dwureczne i kusze, ale topory dwureczne i jednoreczne tez sa fajne, wszystkie bronie z Gothica sa fajne, z broni dystansowych najfajniejsze sa kusze.

Mam tez pytanie do Iks'a, czy przeszedles G1, bo jesli tak to w jaki sposob to zrobiles bez uriziela :idea:
 

masta

Member
Dołączył
14.1.2005
Posty
313
Najfajniejsząi najładniej wyglądającą bronią w GI jest, według mnie pięść trolla. A co do broni dystansowych, to lubię długie łuki (oczywiście nie ze względu na obrażenia.
 

KonraD

Member
Dołączył
18.10.2004
Posty
167
fajnie ale taki temat już chyba byl. ja zawsze używam tych "naj nowszych" i najleprzych broni jakie można zdobyć i zadko używam łuków, kusz i nawet zaklęć choć zawsze chcę być dobrym magiem to wydaje mi sie to troche nieopłacalne:]
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Ja najbardziej lubie miecz blizny, długi łuk i język topielca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom