Jak zrobić najlpotężniejszego maga ognia?????

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Zostałem magiem ognia i nie wiem na jakie runy przeznaczyć punkty nauki.
Piszcie w co najbardziej opłaca sie inwestować czy w ognień a może w wskrzeszanie potworów??? A mam jeszcze jedno pytanie czy można gdzieś sie nauczyć robić runy przemian np w cieniostwora ???
biggrin.gif
 

Ruzives

Member
Dołączył
23.2.2005
Posty
44
Na magach się nie znam ale na runach tak i mogę z pewnością powiedzieć że run zamiany w potwory NIE MA . Tylko ich przywołanie...
 

Bonifacy

Member
Dołączył
31.10.2004
Posty
379
To zalezy od ciebie jakie chcesz miec runy. Zreszta na pewno bedziesz miał duzo punktow nauki i bedziesz mogł se zrobic duzo run. Ja tam robiłem wszystkie mozliwe. Oczywiscie jak miałem jedna rune która jest lepsza od innej to tej innej juz nie robiłem. Pozdro.
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Potężnym magiem?? No to zbieraj ciemne grzyby ALE ICH NIE JEDZ Poczekaj aż sięsam nauczysz many do 200. Zatrzymaj wszystkie tablice i mikstury. Wypijesz je jak będziesz miał maxa many i nikt więcej cię nie nauczy. Stare tagliczki które oddajesz Vatrasowi też mu nie oddawaj tylko zbieraj. I jak mu oddasz ich dużo to ci mane zwiększa.
 

Scott

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
61
Jak chciało się zostać czeladniiem u Thorbena to się pyta co umiesz z drewnem zrobić a bohater że rozpalić ogień a rozpalić ogień to też magia
tongue.gif
Więc to odpada najlepiej w magie Adanosa ma bardzo dobre czary, i w jedną rune lub dwie przywołania na początek przywołanie szkeleta-goblina a potem w kamiennego strażnika lub Zombe :wink:
 

arnold16

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
39
przywolanie szkieleta dobre jak na 3 rozdzial pozniej w 5 demon jest super:) demon rozwala sam smoka:D a przywolania wilka nie polecam. w 2 rozdziale dobry czar w Jarkendarze jest a mianowicie lodowa lanca. no i dochodza potezne czary z magi beliara
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Co wy gadacie przywołania są słabiutkie!! Jak chcesz przywołac demona to możesz ze zwoju chociaż ja sobie zrobiłem taką rune. Jak masz 4 krąg to weź sobie zrób błyskawice w piątym nie mam nic nadzwyczajnego a z 6 kręgu zrób sobie wszystkie
 

Lord Nazgul

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
99
PoITĘŻNY MAG:

:arrow: NAucz się 300 many u Pyrokara
:arrow: Jak się nauczysz MAX manę to wtedy wszystko co z maną i tebliczkami używaj
:arrow: Być czeladnikiem u Constantina
:arrow: Miej broń ja sugeruję "TAJFUN" pasuje do Maga
:arrow: Zainwejtuj trochę puntków w bronie i siłę

OTRZYMUJEMY WIELKIEGO MAGA CHAOSU
 

arnold16

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
39
jak chcecie zobaczyc super maga to napiszcie do mnie po mojego save:) 5 rozdzial 45 lev, 302 many, i wszystkie czary 6 kregu
 

Villen

New Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
27
:arrow: Lord Nazgul
U Pyrokara można nauczyć się do 300 many?!?
A skąd jeśli można wiedzieć wziąłeś PN na tyle many???
Zakładając że po 200 uczysz się 20 za 5 to żeby podnieść na 300 musiałbyś wydać 400 PN
ohmy.gif
- to jest 40 poziomów.
Pytam się dlatego że sam gram magiem i chcę mieć jak najwięcej many :twisted: . Zastanawiałem się jaki jest jej limit i czy mi starczy PN.

BTW Jaki ( i czy ) jest max poziom doświadczenia (bez kodów)?

Pozdro
V.
 

dowizul

New Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
3
@vilen

lvl`e sa obliczane wg wzoru wiec nieistnieje takie cos jak max doswiadczenia
 

Grześ

New Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
24
ok ale juz po jakims czasie placi sie juz 2 az jeden punkt many wiec nie wiem jak trzeba dojsc do 200 bez grzybów i mikstur....

wydaje mi sie to niemozliwe.... :x
 

Macieks1

New Member
Dołączył
2.3.2005
Posty
9
Zbieraj jak najwięcej grzybów i wyucz sie warzenia mikstur i zostaw je na koniec jak beda hardcorowe ceny za podniesienie many, a z run polecam Deszcz Ognia i Zniszczenie Ożywieńca oraz Duża Kulę Ognia + ew. Bryła Lodu. I już wymiatasz:)

P.S jak przejdziesz Noc Kruka to NIE oddawaj Saturasowi Szpona tylko idź do kapliczki Beliara i wymień na runy - co 2 poziomy możesz zmienić na lepsze :twisted:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom