Jak Zostać Nekromantą?

Status
Zamknięty.

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Nie mogłem znaleść tego tematu więc go zrobiłem
tongue.gif
.

Wiem że pewnie większość z Was pomyśli że jestem n00bem, ale tak nie jest
wink.gif
. Przeszedłem G1 już kilka razy i mam zamiar przejść jeszcze raz (chce nabić jakiś pożądny lvl
biggrin.gif
), no i chciałem zostać nekromantą, ale nie wiem jak
huh.gif
. Pewnie jakoś bym do tego doszedł, ale wole wiedzieć wcześniej co zrobić żeby nim zostać
wink.gif
. Czekam na sensowną odpowiedź...
 

Jajo

Member
Dołączył
1.11.2005
Posty
55
to bardzo proste jak jestes magiem i Saturas nauczy Cie 5kregu idziesz do swiatyni sniacego i zdobywasz uriziel i idziesz do Xardasa on ci mowi ze musisz go naladowac po zrobieniu tego idziesz do niego i masz mozliwosc wyjecia z miecza runy mozna jej uzywac bedac w 6 kregu magii i Xardas cie go nauczy i dostajesz wtedy szate i zostajesz nekromanta
 

Arek Szymczyk

New Member
Dołączył
3.9.2005
Posty
12
Mi się zdaje że nie trzeba nawet iść po ten urizjel ale nie jestem pewien chyba odrazu jest taka opcja
 

Jajo

Member
Dołączył
1.11.2005
Posty
55
QUOTE (Arek Szymczyk @ 01-11-2005, 21:35) Mi się zdaje że nie trzeba nawet iść po ten urizjel ale nie jestem pewien chyba odrazu jest taka opcja
trzeba miec uriziel bo przechodze kolejny raz magiem gothica i jestem 1 raz w swiatyni sniacego i przy rozmowie z xardasem nie mialem takiej opcji a nekromanta i tak mozna tylko zostac jak wywala cie z nowego obozu po tym jak uzyjesz ich kopca rudy do naladowania uriziela to chyba wszystko i temat mozna zamknac
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Wszystko co napisał Jajo jest prawdą
wink.gif
. Musisz mieć Urriziela, i piąty krąg magii (u Saturasa). Idziesz do Xarda, on może wyjąć dla ciebie klejnot z rękojęści miecza, i stworzyć runę. Może też nauczyć ciebie 6 kręgu magii. Nie wiem jak jest dalej, bo ja nigdy nie wyjmowałem tego klejnotu
tongue.gif
ale chyba jest tak jak twierdzi Jajo
biggrin.gif
.

P.S. Temat do zamknięcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom