Jak Zostać Magiem (Potężnym)

Status
Zamknięty.

system95

New Member
Dołączył
23.10.2010
Posty
1
W jaki sposób zostać potężnym magiem w arcani począwszy od początku gry.
 

Kazuna

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
22
Ja rozwijałem tylko 3 umiejętności co lvl dawałem w siłę (1 skill) Grad ciosów (3 skilll chyba ) i dawałem w magię Innosa na końcu używałem na maxa moc Innosa i szkielety z Thorniary nie zdążyły dobiec do mnie : ). Jak dobiegły to poraził je Rozbudzony Gniew Innosa . Zrobiłem takiego zbrojnego maga..... Zresztą w prawie każdej grze tak robię. Jak zagram po raz 2 to albo potężny woj lub łowca
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Jedyną radą może być inwestowanie w drzewku umiejętności w czary, ja grałem raczej uniwersalną postacią i udało mi się tylko czary Innosa i Beliara do 3 poziomu "wbić" i Adanosa na 1 poziom.
Jeśli chodzi o kupno przeróżnych zwojów, to nieopłacalna rzecz, większość z nich są odpowiednikiem danego czaru wyuczonego, z run które można znaleźć także nie ma nic ciekawego.
Podczas gry z zainstalowanym Mod Packiem, gra staje się jeszcze łatwiejsza z powodu możliwości ciągłego biegu bez przerw.
 

Rudolfik

New Member
Dołączył
25.9.2010
Posty
19
Na początek polecam magie Beliara , później Inosa - magią Beliara razisz na maksa i walisz magią Innosa . Ja tak przechodzę drugi raz grę, narazie idzie w miarę przyjemnie.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Jeśli chodzi o kolejność rozdzielania punktów w czary, to polecam inwestować wpierw w zaklęcia Beliara oraz Adanosa
(zatrzymuje lub spowalnia wroga i zadaje przy tym spore obrażenia) a na koniec wybrać Innosa.
Sądzę, że czary ognia nie zadają jakoś sporych obrażeń i nie wynikają z nich inne skutki uboczne, przynajmniej u mnie podczas rozgrywki kula ognia (i jej odmiany) nie przydały się zbytnio.
 

Rudolfik

New Member
Dołączył
25.9.2010
Posty
19
Mi z magii Innosa narazie przydatny jest ognisty bełt po rozwinięciu maksymalnie drzewka Beliara. Obrażenia zadawane plus podpalenie robi swoje. Zjeżdżamy do około 1/3 życia, używamy błyskawicy od Beliara i przeciwnik pada.
 

Kazuna

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
22
Powiem tak Magia Innosa jest potężna dopiero na ostatnim poziomie. Jak nią uderzysz o ziemię powstaje wir ognia który cały czas podpala i zadaje obrażenia wrogom w jego otoczeniu i trwa sporo czasu. Wystarczy samemu "utrzymać" przeciwników w wirze ,który bohaterowi nic nie robi a każda walka jest spokojnie do wygrania.
 

misiekswa2

New Member
Dołączył
2.11.2010
Posty
1
Powiem tak Magia Innosa jest potężna dopiero na ostatnim poziomie. Jak nią uderzysz o ziemię powstaje wir ognia który cały czas podpala i zadaje obrażenia wrogom w jego otoczeniu i trwa sporo czasu. Wystarczy samemu "utrzymać" przeciwników w wirze ,który bohaterowi nic nie robi a każda walka jest spokojnie do wygrania.

Tak jak wyzej kolega/kolezanka napisal/a magia innosa nie ma sobie rownych na ostatnim poziomie ja zrobilem hybryde wojo/maga podpalam przeciwnikow walcze na podpalonej powiezchni i do tego unieruchamiam ich moim mieczem z paralizem i wale takie sekimi kombami na zmiane magia jak sie mana uzupelni i miecz ... goraco polecam taka hybryde jak narazie zaden przeciwnik nie sprawia mi wiekszych klopotow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom