Jak zarobić i się nie narobić

Status
Zamknięty.

Tolram

New Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
16
No to tak jak napisałem. Najłatwiej moim zdaniem jest otwierać skrzynie, ale nie te które znajdujemy w domkach kopaczy bynajmniej. To zaczne tak zostaje cieniem co długo nie zajmuje i potem wchodze do wewnętrznego pierścienia, potem do budynku gdzie przesiaduje Gomez i otwieram drzwi ide przez korytarz docieram na niski poziom wieży (tej wielkiej w Starym Obozie) chodze po drabinach i otwieram skrzynie znajdujące się na róznych poziomach wieży znajduje w nich np. skóry cieniostworów i troli, śtucce, puchary i wiele wiele innych. Potem musze łazić żeby to zamienić na bryłki rudy ale to nie jest takie trudne. Z tym sposobem poradzi sobie każdy kto porozmawiał z Rączką o 1 poziomie otwierania zamków. Chce poznać tu jeszcze wasze sposoby na łatwe zarabianie. Życze miłej dyskusji :]

Odpowiedzi minimum 5 pełnych linijek - Gothi
 

Ziomal_Tomal

Member
Dołączył
3.2.2005
Posty
67
Zarąbiście łatwym sposobem jest pobicie Fiska i zabranie jego rudy a potem kupienie od niego ciężkich spodni kopacza.
I tak w kółko.
Ale byle mięczak sobie z tym nie poradzi.
 

Thorus15

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
39
Moim sposobe na łatwe zarabianie rudy to bicie straników świątynnych a następnie sprzeawanie ich mieczy. Można tez pobić kupca w nowym obozie jest łatwy do pokonania i ma dużo rudy. Można tez wpisać kody. Ale to już jest oszustwo i prawdziwy fan gothica gra bez kodów
smile.gif
 

Donkey

New Member
Dołączył
10.1.2005
Posty
24
QUOTE Albo można zabić Cavalorna on tez ma trochę rudy
Nie polecam!!! Jak już co to pobić. Ja go kiedyś zabiłem i... nie miałem od kogo uczyć się jak strzelać z łuku i kuszy!!
 

Nekromanta Sieba

New Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
4
Najlepszy sposób na zarabianie rudy jest to aby juz od początku nauczyć się zdejmować skóry pazury i te inne bo na tym mozna zarobic majatek a jak masz dużo lewel to nawet się nie przemęczyć .Ale dobry jest także sposób aby pobic każdego z nowego obozu .Ale najlepszym sposobem jest aby pobić nowicjusza fortuno który rozdaje bagienne ziele bo on ma tyle ziela że zarobisz gdzieś koło 4000 bryłek rudy.
 

Alien

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
53
Najlepiej nabić Wilka z nowego obozu. Nikt nie będzie się czepiał.
 

Marcin Milten

New Member
Dołączył
3.2.2005
Posty
5
Prawda Wilk pod koniec gry ma DUZO bryłek. Ale jak na początku można pobić kupców i tego gostka od bryłek w starej kopalni na S chyba bylo jego imie
smile.gif
 

Tolram

New Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
16
Ja nie polecam bicia Świątynnych Strażników bo zleci ich się niewiadomo ilu a na początku nie poradzisz sobie z nimi. Tak pobicie tego w Starej Kopalni to jest coś nie pomyślałem o tym ale ja preforuje mój pomysł. 0 RYZYKA 0 PRZEMOCY A I TAK JESTES BOGATY!!!!
 

Alien

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
53
W końcu w Górniczej Dolinie jeśli coś chcesz bierzesz to siłą.
 

Alien

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
53
Najlepszy sposób na dobrą broń jest pobicie Lee lub Blizny: oczywiście można to wszystko sprzedać.
 

Bakerman

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
73
Ja zawsze robię tak:
1.Uczę się otwierać zamki i otwieram skrzynie Huna. Jest tam około 20 prętów. Z każdego wykuje miecz warty 50. Na początek to wystarcza.
2.Jak już jestem wystarczająco silny, biję Huna. Ma on około 900 prętów! :shock: 900x50=45000 bryłek rudy!! :shock: To wystarcza na całą grę! Jedynym problemem w tym sposobie jest to ciągłe wykuwanie mieczy. :? Ale ja często z tego korzystam.
 

KonraD

Member
Dołączył
18.10.2004
Posty
167
ja tam niewiem zawsze na początek jest ciężko ale potem się szybko rozkręca- wystarczy pate dobrych skrzyńi po sprawie
 

Feomethar

Member
Dołączył
31.1.2005
Posty
108
Najleprzy motyw to;
obijanie huna i koszenie mu prętów.... ps Strażników.... Polujcie na odosobnianych.. a są!! zaraz obok bagna... w końcu kto by sie nie pilnował przed wężami(i bezimiennym)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom